Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 11:51:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблеми с родители  (Прочетена 76809 пъти)
 
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 23, 2008, 16:14:29 »

Това е интересно решение  scratch one-s head

Ако правилно съм разбрала засега организирате сватбата тайно , така ли  blush

Ако е така звучи забавно дори  smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #16 -: май 23, 2008, 23:23:53 »

Леле кви проблеми имате... Аз пък съм обратното - никой не се интересува от моята сватба (с изключение на някоя и друга приятелка). Ние всичко си плащаме и всичко си решаваме, ама няма с кой да споделя нищо. И двата чифта родители са другаде. Сама гледам, сама избирам. А ми се иска да обсъждам с някой, някой да ми дава съвети...
Свекървата като й показвах някои неща и я питах дали й харесва, и дали има нещо специално, на което особено държи и с което мога да й направя удоволсвтие каза "Това е твоята сватба, направи всичко както ти харесва, ако имате нужда от пари само кажете".
Активен
cremcaramel
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #17 -: май 24, 2008, 11:27:55 »

Това е интересно решение  scratch one-s head

Ако правилно съм разбрала засега организирате сватбата тайно , така ли  blush

Ако е така звучи забавно дори  smile

Ами да, решихме да не създаваме излишни истерии smile
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 24, 2008, 13:06:21 »

Това месене наистина е много, много гадно. Аз нямах такова, не защото не искаха да се месят, а защо аз не дадох такава възможност. Просто си плащахме двамата сватбата, и всичко двамата си купувахме и организирахме, без да давам отчет на когото и да било. За роклята ходихме, дватата, за костюма, абе за всичко. Даже неговите родители му видяха косюма в деня на сватбата, защото ние живеем у дома. Не че нямаше претенции от свекървата как да бъдели подредени масите в ресторанта, но пък както тя поиска беше идеалния вариант, да са по-далеч от нас, защото тя държеше да е на централна маса tease. Но не знам, как стоят нещата когато родителите плащат, защото на един приятел на сватбата баща му се изказа, че Който плаща сватбата, той поръчва музиката, и ми стана толкова грозно, но те сами са си виновни, че не икаха да си я поемат сами. Мила важното е мъжа ти да те подкрепя, не се оставай да те манипулират. Успех
много съм съгласна с goldi, при нас беше вариантът, при който родителите плащаха сватбата. Имаше тук-таме някакви претенции, но аз ги парирах много бързо  smile Съвети приемах, но ясно им обясних, че в края на краищата ще стане така като ние с мъжа ми искаме, а не по вкуса на целия свят. Но също така наистина най-важното е половинката ти да те подкрепя и да обсъдите положението, защото иначе няма да можеш да се изживееш истински този невероятен ден!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 26, 2008, 13:29:53 »

Проблемът не е в плащането на разходите по сватбата. Ние също си поемаме всичко сами и въпреки това постоянно има забележки и въпроси относно организацията.
Активен
buba_katinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 26, 2008, 13:37:07 »

Не се впечатлявай те. Гледайте да не обръщате внимание на това, което казват роднините, родители и т.н.
Ние сами си плащахме сватбата. Аз исках много неща, мъжа ми ме подкрепи и стана както исках. Всички искаха да е в града, където живеят, но аз се наложих и не съжалявам. Получи се супер. Е, не се напиха всички д обезпаметност, но аз точно това исках да избегна.
После имаше пак коментари от страна на свекърва ми, но пък какво от това. Нали всички се забавляваха в деня на сватбата.
Активен
Kleo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #21 -: май 26, 2008, 14:06:08 »

Ние, за да избегнем полемики, ще си приготвим всичко само двамата и после ще поканим родителите на сватба  banana

Ей това е най-идеалния вариант!
Ние също по този начин го правим! Предупредихме родителите си, че за тях този ден ще е изненада и така никой не се бърка да дава съвети.
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 27, 2008, 06:59:42 »

здравейте след като писах по темата,няколко пъти говорихме със "свекървата" и "тъщата"-има някакво развитие излушват ни и виждат,че идеите ни са хубави и се съобразяват с нас даже свекърва ми ще помогне да открием едни специални кутийки за подаръчетата за гости :bravo:и явно е разбрала че искаме да си "изпипиаме"всичко по наш вкус.и така вече гледат по скоро да ми помагат в организацията отколкото да се налагат.може да са оценили,че все пак с мъжа ми направихме компромиси така че и те да са доволни(поканихме техни стари приятели)моят съвет е да не се ядосвате като има някаква намеса,а да обясните:това го искам така,а онова да стане онака...smile
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 16, 2008, 14:44:17 »

Здравейте и от мен! smile
И аз имам проблем относно родителите но не моите а тези на бъдещия ми съпруг... cray
Всичко вървеше добре до момента в които те не се скараха..т.е. свекъра си беше пиинал и налетял на свекървата...тя женицата нямало как да се отбрани и се развика...тогава милото стана и за малко да не стане меле..много ми е кофти...в момента свекървата е у дома понеже не иска и да чуе да се върне при мъжа си, а относно сватбата не ще и да чуе да присъства..да уточня че сватба ще има и си остава на същото място, време и всичко останало..слънцето не иска да се отказва...от друга страна се чудя каква сватба ще има и как ще погледна хората в очите след като на нея няма да присъстват майката и бащата на момчето? :'(какъв ще е този ритуал..там нали се сещате захранване, огън и т.н...дайте ми съвет какво да правя...нямам време за нова подготовка и реорганизация...сватбата е на 20.09 и не ми се иска да я променям изобщо...от друга страна не знам дали изобщо някои ще дойде.. cray
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 16, 2008, 15:02:05 »

Ами като им е толкова акъла да не идват пък. В ресторанта ще ви посрещнат твоите родители, майка ти ще ви захрани и готово. Наши приятели като се жениха, родителите на момчето са в чужбина и не си дойдоха, и кво захрани ги майката на момичето. Абе я стига сте се съобразявали с всички, това си е вашия ден и толкова. Ей като чета тая тема, не знам тия родители преди сватбите дали нещо не се побъркват, че допълнително натоварват младоженците.
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 16, 2008, 15:09:13 »

shaska , до сватбата ти има цели 3 месеца - достатъчно време всичко да се уталожи и родителите да се вразумят. И аз съм на мнение, че няма какво толкова да ги мислиш. И с тях, и без тях пак ще се ожените. Те ще са тези, които ще са загубили!
Изобщо не се кахъри за тези неща, а си организирайте сватбата. Успех!
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 16, 2008, 15:13:53 »

shaska , до сватбата ти има цели 3 месеца - достатъчно време всичко да се уталожи и родителите да се вразумят. И аз съм на мнение, че няма какво толкова да ги мислиш. И с тях, и без тях пак ще се ожените. Те ще са тези, които ще са загубили!
Изобщо не се кахъри за тези неща, а си организирайте сватбата. Успех!

Мерси много че ме укаражавате момичета иначе без вас щях да рухва..да права си нещата ще се уталожат но те няма да се съберат а на мен ми е криво вместо да се радват с нас,че ни предстои сватба те какво...нещат и да говорим за нея..виждам го аз това нещо..като почна да говоря за това което е логично все пак се вълнувам свекървата само ме гледа едно такова жално все едно аз съм виновна..и на мен ми става кофти..даже със съпругът ми не може да си говорим понеже влизам в положението му,знам че му е кофти и избягвам темата ама то това няма да е постоянно...
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 16, 2008, 15:16:55 »

Ами като им е толкова акъла да не идват пък. В ресторанта ще ви посрещнат твоите родители, майка ти ще ви захрани и готово. Наши приятели като се жениха, родителите на момчето са в чужбина и не си дойдоха, и кво захрани ги майката на момичето. Абе я стига сте се съобразявали с всички, това си е вашия ден и толкова. Ей като чета тая тема, не знам тия родители преди сватбите дали нещо не се побъркват, че допълнително натоварват младоженците.

правилно това си е нашия ден и никой не може да го помръчи макар че май младоженеца ще е в помръчено настроение... l_bye_girl
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 16, 2008, 18:02:55 »

ХИЧ да не ти пука!!!
Моята бъдеща свекърва пък си е въобразила, че е най-важният човек (по принцип, както и)на сватбата тя, НО не е познала..Ядове, главоболия колкото искаш....Историята дълга и не искам да изпадам в подробности, мисълта ми е ..ХИЧ да не се притесняваш.
С или без някой, който и да е сватбата си е сватба и трябва да бъде слънчево начало на вашият семеен живот.
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 17, 2008, 07:35:50 »

ХИЧ да не ти пука!!!
Моята бъдеща свекърва пък си е въобразила, че е най-важният човек (по принцип, както и)на сватбата тя, НО не е познала..Ядове, главоболия колкото искаш....Историята дълга и не искам да изпадам в подробности, мисълта ми е ..ХИЧ да не се притесняваш.
С или без някой, който и да е сватбата си е сватба и трябва да бъде слънчево начало на вашият семеен живот.

благодаря ти за подкрепата Agent T само че от главата не може да ми излезе мисълта, че ще дойде на сватбата и все с нещо ще я провали...я със скандал, я с пиянството си...НЕ ИСКАМ никои да разваля деня ни..то ние вече сме си под напрежение и едва ли ще мине до сватбата...даже предполагам че и тогава ще сме така..не може да ги вразумим единия не иска да чува за другия..даже вчера като се чуха по телефона (без да се изписва номер) свекъра е казал не дай си боже че ще се.....да ти кажа склонна съм да вярвам в това..отслабнал е, не яде...но пък от друга страна не го съжалявам-тормозил я е цели 26 год. и "притихването" е било само на моменти...притеснявам се че всичко може да се развали..Копривщица е малък град и всичко се разбира бързо...Но пък каквото е писано ще стане...Аз нямам никаквото намерение нито да си сменям мястото на сватбата,нито пък датата...верно кофти ще е ако не дойдат защото все пак се жени сина им...но пък да му се невиди това е и моята сватба а и ние не сме виновни за АБСОЛЮТНО нищо....
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines