Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 20:41:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Годежен пръстен  (Прочетена 218959 пъти)
 
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: ноември 10, 2007, 12:11:51 »

Моят е от бяло злато с диамантче, много си го харесвам. girl_in_love
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #211 -: ноември 10, 2007, 12:33:38 »

Мисля че класиката е златен с диамантче smile.
Моят е точно такъв.Аз съм за класиката в случая, защото като го погледнеш няма начин да не си помислиш,че е годежен.Скоро едно момиче каза,че се е сгодило и ми показва ръката си.Ако не ми беше посочила пръстена нямаше да позная кой е годежния.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: ноември 10, 2007, 13:48:30 »

леле колко късно я виждам темичката  ohmyсрам и позор  :laugh:вече се ожених а не съм казала з амоя пръстен  laugh злато с брилянтче много си го харесвам  girl_in_love знаета че милото ми предложи на къмпинг Смокия и че аз преди това бях намерила пръстена и ооо Боже той не ми ставаше ама там на плажа така лесно стана че нямам думи съдба е може би!!сега пак ми е малък и не мога да ис го махна от пръстчето  laugh
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: ноември 10, 2007, 13:49:14 »

Дяволинче миличка, първо искам да те поздравя за чудесната новина. Кака го решихте, моля те сподели в темата за предложения за брак или още не сте се уточнили, моля те сподели в седмичната тема, че ми е супер интересно. А относно какъв трябва да бъде един годежен пръстен според мен няма правила. Какъвто си харесаш и който пръстен "усетиш" че е твоя, той ще бъде. Няма значение дали е червен, розов или оранжев, дали ще е златен сребърен или бронзов, дали ще е с диамант, опал или изумруд, важното е на теб да ти харесва и да ти носи радост, когато го носиш!  good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: ноември 10, 2007, 15:21:27 »

Diavolinkata  честито за предложението   DANCE
http://www.juliesjewels.com/ctgy-Engagement-Rings.htm ето годежни престени Wink
« Последна редакция: ноември 10, 2007, 15:24:38 от maslinka » Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #215 -: ноември 10, 2007, 15:51:29 »

Дяволинче миличка, първо искам да те поздравя за чудесната новина. Кака го решихте, моля те сподели в темата за предложения за брак или още не сте се уточнили, моля те сподели в седмичната тема, че ми е супер интересно. А относно какъв трябва да бъде един годежен пръстен според мен няма правила. Какъвто си харесаш и който пръстен "усетиш" че е твоя, той ще бъде. Няма значение дали е червен, розов или оранжев, дали ще е златен сребърен или бронзов, дали ще е с диамант, опал или изумруд, важното е на теб да ти харесва и да ти носи радост, когато го носиш!  good

Мерси Принчипеса  kiss2 Аз съм споделила в темата за предложенията за брак какво ми се случи,голям смях беше при нас  laugh Вече нямам търпение да дойде Декември-толкова много хубави празници,а тази година и още един ЧУДЕСЕН момент ми предстои  DANCE Определено това ми е лбимият месец вече  blum По-нататък ще разкажа и за предложнието,като ми го направят  blum
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #216 -: ноември 10, 2007, 15:54:15 »

Diavolinkata  честито за предложението   DANCE
http://www.juliesjewels.com/ctgy-Engagement-Rings.htm ето годежни престени Wink

Мерси и на теб,Маслинке  Wink А пръстените са страхотни,особено първият,в който направо се влюбих!!!Още много ми предстои да разглеждам,но ако намеря нещо,подобно на този пръстен,го взимам без да се замисля  good Особено,ако е с червен камък,много обичам червени камъни  good
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #217 -: ноември 10, 2007, 21:15:07 »

Diavolinkata , честито! goody Според мен пръстенът ще си го познаеш веднага щом го видиш. Аз знам ,че се носи на безименния пръст на лявата ръка.  chee
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: ноември 10, 2007, 21:53:02 »

Лори миличка, ЧЕСТИТО и тук!!! yahoo

Аз като си избирах моя пръстен си харесах 3, но един от тях беше по-така, абе беше "моя" и после милото ми беше взел точно този yahoo

Моят (ти си го виждала) е златен с циркон! Но и тенекиен да беше нямаше да ме радва по-малко!!! good И аз знам, че се носи на безименният пръст на лявата ръка, но понеже ми е малко голям го нося на дясната под халката!!! Wink

Иначе там от където ми е пръстена, после пак там си правихме халките - правят и модели по снимка, ако искаш ще ти кажа къде е!!! Wink
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: ноември 10, 2007, 22:08:48 »

Аз знам ,че се носи на безименния пръст на лявата ръка.  chee

Абе и аз знам така, но може ли някой да ми каже от къде идва тази "традиция"? Защото това което знам за католиците е, че и те си носят годежните пръстени на лявата ръка, но и халките им са там. Та се питах от къде е тръгнало това годежния да е на лявата ръка?  pardon
Иначе напоследък моя не си го нося, само халката. И незнам защо след годежа свикнах само с един пръстен и сега ми е терсене с няколко. Извинявам се за  Offtopic
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #220 -: ноември 10, 2007, 22:46:06 »

Момичета,много ви благодаря  girl_wink
Bulechka,мила,с удоволствие ще разгледам,кажи ми къде е.Защото ако го избирам без да съм огледала предварително и да нямам никаква идея,с капризите ми милото може и да се откаже да ми предлага  laugh Даже може да отидем двете,ако искаш и имаш време  Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: ноември 10, 2007, 22:57:19 »

... Даже може да отидем двете,ако искаш и имаш време  Wink

С удоволствие!!! Магазина е на НДК, долу в базар "зала София", там има страхотни модели (и на халки Wink )good, но като се чуем ще тиобясня по-подробно!!! good
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: ноември 11, 2007, 13:54:31 »

Абе и аз знам така, но може ли някой да ми каже от къде идва тази "традиция"? Защото това което знам за католиците е, че и те си носят годежните пръстени на лявата ръка, но и халките им са там. Та се питах от къде е тръгнало това годежния да е на лявата ръка?  pardon

Плами, виж тук:
http://www.svatbata.bg/did-you-know/17.html
Активен
rosario
Любопитен
*
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: ноември 11, 2007, 18:52:51 »

искам да попитам на къде се носи годежният пръстен след сватбата? пак ли на безименния пръст на лявата ръка си остава?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: ноември 11, 2007, 18:56:37 »

искам да попитам на къде се носи годежният пръстен след сватбата? пак ли на безименния пръст на лявата ръка си остава?

Аз моя го нося на дясната ръка под халакта, защото ми е малко голям Wink!!!
Иначе знам, че пак си се носи на лявата на безименния пръст!!!
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines