Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 05:42:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Годежен пръстен  (Прочетена 218446 пъти)
 
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 23, 2007, 15:41:48 »

Didka, наистина са страхотни пръстените  good а номер 3 направо е невероятен  girl_in_love
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: април 23, 2007, 15:49:17 »

оо Little_Sweet_Didka е на първо място с нейните 4 годежни пръстени, от хубави по-хубави  Elvis
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: април 23, 2007, 15:51:02 »

Didka, пръстените наистина са ти много хубави (на мен ми хареса двойния най-много).
А има ли някаква история относно бройката?  blush (обикновено се подарява само един пръстен, доколкото знам, а ти си късметлийка с цели четири good )
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: април 23, 2007, 15:53:24 »

Ами аз под всяка снимка съм написала обяснения, прочетете ги и предполагам ще научите каква е всъщонст историята blush Радвам се че ви харесват...между другото и номер 3 също беше двоен, но за съжаление нямамснимка....
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: април 23, 2007, 18:54:29 »

момичета исках да ви попитам, ако не е тайна  blush,колко струва пръстен с диамант е БГ като вашите?
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #65 -: април 23, 2007, 19:04:46 »

момичета исках да ви попитам, ако не е тайна  blush,колко струва пръстен с диамант е БГ като вашите?

Доколкото прочетох в постовете, тези пръстени не са с диаманти, а с кристали на Сваровски. girl_wink
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: април 23, 2007, 19:16:38 »

момичета исках да ви попитам, ако не е тайна  blush,колко струва пръстен с диамант в БГ като вашите?

Доколкото прочетох в постовете, тези пръстени не са с диаманти, а с кристали на Сваровски. girl_wink
аз нямах предвид пръстените на Litlle_Sweet_Didka,а на момичета които имат такива,исках просто информация blush
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: април 23, 2007, 19:30:54 »

picolina  много зависи от диаманта,цвят,големина качество.най малкия за който знам е около 400лв,долугоре за 1каратов ми казаха 10 000,но половин каратовите не са 5000 а много по малко,абе странна работа  pardon
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: април 23, 2007, 19:45:22 »

благодаря ти Маслинка,питам защото моя свекър иска да вземе на свеки такъв пръстен за тяхната 30 годишнина,нали се подарява диамант,и ме помоли да питам.оше веднъж Благодаря ти give_rose give_rose give_rose
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #69 -: април 23, 2007, 19:50:29 »

picolina  много зависи от диаманта,цвят,големина качество.най малкия за който знам е около 400лв,долугоре за 1каратов ми казаха 10 000,но половин каратовите не са 5000 а много по малко,абе странна работа  pardon

Така е, цената не расте линейно, щом се отнася до каратите на диамант. Двойно по-висок карат ще бъде няколко пъти по-скъп.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #70 -: април 23, 2007, 19:50:53 »

благодаря ти Маслинка,питам защото моя свекър иска да вземе на свеки такъв пръстен за тяхната 30 годишнина,нали се подарява диамант,и ме помоли да питам.оше веднъж Благодаря ти give_rose give_rose give_rose

 Offtopic 30-годишнината от сватбата е перлена сватба и се подарява перлена огърлица (60-годишнината от сватбата е диамантената сватба), но в това няма нищо лошо да се подари диамантен пръстен за която и годишнина. Баща ми подари на мама диамантен пръстен преди няколко години за една от годишнините без да е кръгла годишнина.
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: април 23, 2007, 20:14:12 »

благодаря ти Маслинка,питам защото моя свекър иска да вземе на свеки такъв пръстен за тяхната 30 годишнина,нали се подарява диамант,и ме помоли да питам.оше веднъж Благодаря ти give_rose give_rose give_rose

 Offtopic 30-годишнината от сватбата е перлена сватба и се подарява перлена огърлица (60-годишнината от сватбата е диамантената сватба), но в това няма нищо лошо да се подари диамантен пръстен за която и годишнина. Баща ми подари на мама диамантен пръстен преди няколко години за една от годишнините без да е кръгла годишнина.
така го бях чела някъде pardon
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: април 23, 2007, 21:52:21 »

Да наистина. моите не са с диаманти, 2 от тях са на фирмата SWAROVSKI другите два, не са. Но милото е гледал някакъв който са му казали че е от бяло злато, диамант и малки брилянтчетаи цената на който е била към към 3000-4000лв. Става въпрос за "EL GRADO" а витошка, може да комбинира пръстен с перла и с по едно малко диамантче от ената и от другата страна. Чувала съм че малките диаманти не са много скъпи.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: април 23, 2007, 22:24:47 »

Little_Sweet_Didka каква е разликата между брилянт и диамант?!
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: април 23, 2007, 23:24:33 »

Маслинка малка сладка...да ти кажа честно незнам... pardon
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines