Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 16:39:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Годежен пръстен  (Прочетена 218954 пъти)
 
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #300 -: април 18, 2008, 12:28:14 »

Уаууууу  Bravo Страхотен е  Bravo Bravo обожавам Сваровски  girl_in_love
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: април 18, 2008, 12:30:00 »

Уаууууу  Bravo Страхотен е  Bravo Bravo обожавам Сваровски  girl_in_love


Мерсииии,
не е Традиционният Годежен Пръстен, но защо пък и трябва да е...?!  yea
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: май 04, 2008, 12:43:37 »

Явно това е всеобщ проблем на мъжете от нашето време. Нерешителни ли са, плашат ли се, и аз незнам... crazy Истината е, че при дългите връзки обикновено се стига до моментът, в който жената подпитва, предлага, поставя ултиматум или нещо такова... Така че, май не е страшно да си го поискаме пръстена  girl_wink Какво да правиш, май ние вече сме силния пол...
Напълно те подкрепям,мила! *THUMBS*Аз също чаках многоооо дълго време-цели 9 години Oh my ....И накрая той ми предложи точно,когато най-малко очаквах :bravo:Но,такива са нашите мъже-страхуват се от жените funnytooth ROFL
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: май 09, 2008, 10:06:42 »

Въпреки че не от сега съм сгодена чак сега качвам снимка на моя годежен пръстен blush blush не е нещо кой знае какво със супер диаманти ама на мен си ми харесва  tease tease
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: май 09, 2008, 11:22:16 »

Pisetata да ти кажа твоето не е нищо, аз чаках.....13 години, така излглежда много , оба4е нещата си дойдоха естествено, сигурно повечето няма да ме разберат smile, но ние сме заедно от 9 клас. Еее последните 1-2 години о4аквам пръстена и гополучих и то какъвто заслужавам, аз му бях подсказала че според мен всяка уважавана жена трябва да получи подобаващ пръстен с диаманти иии го получих smile
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: май 11, 2008, 00:45:14 »

Pisetata да ти кажа твоето не е нищо, аз чаках.....13 години, така излглежда много , оба4е нещата си дойдоха естествено, сигурно повечето няма да ме разберат smile, но ние сме заедно от 9 клас. Еее последните 1-2 години о4аквам пръстена и гополучих и то какъвто заслужавам, аз му бях подсказала че според мен всяка уважавана жена трябва да получи подобаващ пръстен с диаманти иии го получих smile
Хубаво е,че навреме са ни оценили,че по едно време си мислех,че не държи на мен и исках да се разделим! :(Все пак това са страшно много години,бе,мила-незнам...Ние се познаваме от 1-ви клас(той е детската ми любов),ходихме цели 9 години и вече от 8 мес. и половина сме офицялно семейство! :bravo:Както са казали хората-по-добре късно,отколкото никога!. Wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: май 11, 2008, 22:41:43 »

Pisetata напълно съм съгласна с теб и аз последната година две бях почнал ада се изнервям, ама не съм от тия хора дето оставят ултиматуми или се налагат, смятам че мъжът трябва да поиска,  както си му е реда . Еми ще видимкакво ще излезе smile
Активен
daya
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27


Бойна котка :)


« Отговор #307 -: май 12, 2008, 09:05:55 »

Здравейте момичета, присъединявам се към форума,  аз  си чакам годежния пръстен или по-точно май ще си го избирам днес, обаче малко се притеснявам, че тази година не се носи злато, според вас среброто подходящо ли е? crazy
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: май 12, 2008, 09:15:53 »

daya, честито! ами може, каквото си поискаш може. Важното е да е от сърце и да си го носиш с любов!
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: май 12, 2008, 23:00:55 »

Здравейте момичета, присъединявам се към форума,  аз  си чакам годежния пръстен или по-точно май ще си го избирам днес, обаче малко се притеснявам, че тази година не се носи злато, според вас среброто подходящо ли е? crazy
И аз мисля,че няма никакво значение!Ти най-добре можеш да си прецениш,мила! blum Аз нося само злато и какво от това,че годината е високосна  =]и годежният пръстен и халката са златни,но си ги нося.По-точно за нищо на света не бих ги свалила. smile
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: май 12, 2008, 23:20:55 »

Аз лично съм за златото. Може и бяло злато да е. Но пък ако носиш сребро, тогава сребро. Според мен няма значение каква е годината. Въпрос на личен избор  pardon
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: май 12, 2008, 23:27:52 »

Здравейте момичета, присъединявам се към форума,  аз  си чакам годежния пръстен или по-точно май ще си го избирам днес, обаче малко се притеснявам, че тази година не се носи злато, според вас среброто подходящо ли е? crazy
избери си това което ще носиш,то и разправят,че на високосна година не е хубаво да се жениш,а именно през високосна година има най-много сватби и най-много бебета се раждат,така че не ги мисли толкова тези работи,ако носиш сребро-сребро,ако носиш злато-злато good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: май 13, 2008, 07:14:22 »

Моето мнение е, че годежния пръстен е нещо по-специално, той ще остане и за вашите деца, той е и трябва да бъде нещо като семейна ценност. Според мен daya можеш да имаш много сребърни и златни пръстени през живота си, но този трябва да е специален, ако не харесваш жълато злато, нека да е в бяло.
Дано не съм засегнала някой, който няма финасови възможности да има пръстена,който иска. Но аз наистина смятам, че това е нещо по -специално. И че ако мъжът ,който ме иска трябва да покаже наистина отношение, каквото заслужавам. Както казват "Диамантите са най-добрия прител на момичетата"
Ние имаме еидн уникален пръстен с диаманти,който е от прабаба ми и който слагам на сепциални поводи и е много хубаво чувството.
Сега вече си имам мой диаментен пръстен и наитина се надявам и моите внуци да го носят някога.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #313 -: май 13, 2008, 07:29:17 »

Здравейте момичета, присъединявам се към форума,  аз  си чакам годежния пръстен или по-точно май ще си го избирам днес, обаче малко се притеснявам, че тази година не се носи злато, според вас среброто подходящо ли е? crazy
златен годежен пръстен-това си е класика,не си представям сребърен годежен пръстен,моя е от бяло злато с три камъчета и си е типично годежен ,обожавам си го
Активен
daya
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27


Бойна котка :)


« Отговор #314 -: май 13, 2008, 07:55:22 »

Благодаря ви за мненията и съветите, в крайна сметка сребърен пръстен не можах да си харесам, от бяло злато е, на мен си ми хареса yahoo
Това че не било хубаво да се жениш през високосна година скоро го чух от една позната, но смятам да не се поддавам nea
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines