Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 05:51:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Годежен пръстен  (Прочетена 218447 пъти)
 
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #240 -: декември 12, 2007, 21:23:40 »

Момичетааа,толкова съм щастливааа  yahoo yahoo yahoo Имам си годежен пръстееееен  yahoo yahoo yahoo Цял ден летя на няколко метра над земята,усещането е прекрасно!!!И освен това намерих ТОЧНИЯТ,МОЯТ пръстен,Този Който Винаги Съм Искала   goody goody goody Понеже е малко по-нестандартен не бях сигурна дали ще намеря готов,или ще трябва да поръчваме.Исках класическата (или поне подобна на нея) форма за годежен пръстен,от бяло злато,с камъче във формата на сърце.Пообиколихме магазините днес,намерихме само варианти за поръчка и тъкмо се запътихме към последния набелязан от мен магазин  и там гледам на една стойка-обици сърчица,висулка сърчице и до тях пръстен  Oh my ... Но понеже сърчицето е леко настрани не бях сигурна дали не е кръгъл камъкът,обаче продавачката ми го даде и ахнах-ами това беше МОЯТ пръстен,Идеалният,какъвто го исках  Oh my ... И бяло злато,освен това беше абсолютно точно моят размер  yahoo yahoo yahoo Той направо си ме чакаше да го взема  heart  heart heart И милото се влюби в него,взехме го и вече си имам пръстеен,в такава еуфория съм  cap cap cap Само че милото ме издебна и ми го взе  Oh my ... Иска да си ми го даде както му е редът  Wink Успях да си измоля все пак няколко снимчици с телефона,преди да го скрие,но нямам кабел да го кача.Ще питам дали някой може вместо мен да го качи.Лелееее,аз съм най-щастливият човек на света,вие ще го видите пръстена скоро,със сигурност,той е прекрасен,наистина  heart heart heart Майко какъв ферман изписах,извинете  blush И съм решила да си събера парички от Коледа и да си купя и обичките,и висулката,така ще си имам целия прекрасен комплект с най-специалния пръстен на светааа  yahoo yahoo yahoo
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: декември 12, 2007, 21:41:28 »

Еми хайде честито!  smile И много любов да ти донесе пръстена!  heart
Активен
jennifer
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Да живее любовта :)


« Отговор #242 -: декември 12, 2007, 21:54:40 »

Честито Diavolinke  give_rose
Да покажеш снимка,ей.  smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: декември 12, 2007, 22:01:33 »

Лелееее,аз съм най-щастливият човек на света,вие ще го видите пръстена скоро,със сигурност,той е прекрасен,наистина  heart heart heart   yahoo yahoo yahoo

Ето го пръстена на Diavolinkata! good

Честито, миличка и само най-прекрасни емоции да ти носи и мнооого  heart heart heart


 
« Последна редакция: декември 12, 2007, 22:03:25 от Bulechka » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: декември 13, 2007, 14:07:33 »

Мили момичета, за да не се разводнява темата ще обединя всички постове в един!!! good Wink give_rose

Diavolinkata честито пръстен,личи си мнго щастилива и аз много се радвам за теб а и си имаме още една бъдеща булка  Bravo

Diavolinka,честит пръстен,дано да ти носи само щастие и мнооооооооооооооооогоооо любов ВИНАГИ!!!

Ама аз съм в шаш!  huhhuh.gif Диаволинка мила, от последната ни среща останах с впечатлението, че това щастливо събите за теб предстои в далечното бъдеще!!! А то какво се оказва yahoo Леле страхотна новина! Докато четях поста ти си припомних моите чувства когато получих пръстена...ехееее. Много се радвам за теб!!! Поздравления да ти донесе ооооооще повече любов! kiss2 girl_in_love Love girl

Мммм Дяволче отново Честито, много е красив  Bravo Bravo Bravo Bravo

Диаволинка честитоооооооооо give_rose

Честито Diavolinkata!  yahoo Пожелавам ти винаги да се чувстваш така прекрасно!!!  LOVING girl_in_love

Лори сладкиш много е нежен пръстена  :bravo:чудесен е наистина!!!!ще си най-гордата жена с тази прелест на ръката  give_rose

... И много,много специални благодарности на Булечка,че качи снимчицата  air_kiss air_kiss air_kiss ... yahoo yahoo yahoo

Лори, мила, няма за какво да ми благодариш!!! Радваме се заедно с теб и сме много щастливи за вас с Марио - и аз, и Дени и бебо!!! yahoo yahoo yahoo give_rose
« Последна редакция: декември 13, 2007, 14:16:50 от Bulechka » Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #245 -: декември 13, 2007, 16:30:22 »

Хей,Таничка,сега тази страница направо ще си я разпечатам ей така,както е,да си я гледам и да ме радва  good danceg Както е с твоя пост,в който си обединила честитките,супер  danceg
Активен
oZZy
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #246 -: декември 15, 2007, 19:51:55 »

oZZy, Аз съм в Англия и съм разгледала почти всички по-добри бижутерски магазини в Лондон (това ми е слабост) biggrin Тук повечто пръстени са все с диамати,но са мнооооого по скъпи от БГ,бих ти препоръчала да разгледаш по-подробно в София,тук за едно малко пъстенче е едно мънцарко камаче е не по-малко от 450лв  huhhuh.gif Бижутата като цяло са страшно скъпи тук. Ние халките от БГ ще се ги поръчваме. Няма смисъл от тук.
здравейте, значи точно сега обикалях по магазините и ми се видя, че тук пръстените са по-скъпи отколкото тези в сайта.Общо взето цената се определя от диаманта, а тук с по-малко качество диамантите са по-скъпи. Кажете ми къде са по евтини, за да проверя. Сега обикалях магазините по Витоша и освен във Валентино, в другите магазини са далеч по-скъпи.
И само да се знае, аз съм мъж и търся пръстен за приятелката ми.
Активен
oZZy
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #247 -: декември 15, 2007, 20:04:00 »

Активен
oZZy
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #248 -: декември 15, 2007, 20:05:12 »

значи засега съм се спрял на този пръстен.
Ще съм много благодарен ако някой ми каже откъде мога да намеря такъв по-евтин.
Активен
jennifer
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Да живее любовта :)


« Отговор #249 -: декември 15, 2007, 20:12:01 »

Ако е за диаманта това е друг въпрос,в БГ истински хубав диамат не вярвам да може да се намери. Ако държиш на диаманта може от английския сайт да си поръчаш пръстена и за да не се изхвърляш може да вземеш пръстен от жълто злато с един камък(диамант).  Но не очаквай диамата да бъде огромен. Wink Това е класическият вариянт на годежен пръстен. smile
Активен
jennifer
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Да живее любовта :)


« Отговор #250 -: декември 15, 2007, 20:17:59 »


Виж това: http://www.bluenile.co.uk/all_settings.asp?catid=7&track=row_mod2&elem=minihero
Има за £200. И 200 не е толкова съпо.
Активен
ofelinka
Новак
*
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: декември 18, 2007, 19:22:52 »

Ето го моя: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4742675
Активен
oZZy
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #252 -: декември 19, 2007, 17:38:29 »

На тоя линк ми излизат само халките, мисля, че си се объркала.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #253 -: декември 19, 2007, 19:28:21 »

На Витошка всичко е много скъпо,освен в 1-2 магазина  nea Виж на Граф Игнатиев бижутериите,там има много и с по-нормални цени.Също и на Солунска има една много хубава,тя е като тръгнеш от ъгъла с Граф Игнатиев нагоре,по тротоара,където е книжарницата,няма как да я пропуснеш.Успех,дано да намериш каквото ти трябва  good
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: януари 01, 2008, 21:34:54 »

Момичета на годежа милото ми подари втори годежен пръстен  Направо съм влюбена в него. За мен е най-красивия пръстен в света girl_in_love


* prusten 2.JPG (51.5 KB, 336x397 - видяно 4893 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines