Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:31:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Годежен пръстен  (Прочетена 215573 пъти)
 
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: ноември 21, 2008, 09:07:10 »

Здравей, kristia! Добре дошла във форума Welcome! Много е нежен и красив пръстенът ти! Честито!
Активен
kristia
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #406 -: ноември 21, 2008, 09:14:45 »

Много благодаря на всички за топлото посрещане и страхотните пожелания. Сватбата ще е другата година лятото, но за сега си нямаме дата. От сърце ви желая на всички само позитивни чувства и много щастливи мигове!  yahoo
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: ноември 21, 2008, 10:53:04 »

 welcome-2, пръстена е много красив smile много приялича на моя, при моя камъчето е захванато на четири места иначе е почти същия smile определяйте датата, ние сме с теб  give_rose
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: ноември 21, 2008, 13:07:20 »

kristia bravo за избора на пръстен от страна на половинката ти. честито ти "НОВО" усещане  Bravo
Активен
kristia
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #409 -: ноември 21, 2008, 14:19:11 »

Благодаря ви още веднъж момичета saludo, уасещането наистина е невероятно Aviator А за сватбата нямам търпение да изберем дата, за да мога да започна с приготовленията  yahoo Dancer
Активен
reia
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #410 -: ноември 21, 2008, 15:56:37 »

здравейте момичета,ние с милото сме сгодени ама засега само на думи и си нямам още пръстенче.Много пъти сме обикаляли бижутериите и той знае какъв тип ми харесват ама още си го чакам  scratch one-s head
Активен
kristia
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #411 -: ноември 21, 2008, 16:10:40 »

reia, сигурна съм, че когато най-малко очакваш ще се появи и пръстена. Важното е, че ти е предложил и ти си приела!  Bravo girl_wink
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: ноември 21, 2008, 19:41:19 »

reia, добре дошла! Не се притеснявай за пръстена. Аз си мисля, че половинката скоро ще те изненада приятно!
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: ноември 21, 2008, 23:48:03 »

tonibonboni , та вие си имате предостатъчно време/нали по голямата част са свършени/ и няма защо да се притесняваш! smile
Успех в търсенето на рокля-и да ни я покажеш,като я вземеш,ей! girl_wink

 Welcome и на теб, kristia !Честито!Имаш невероятно красив пръстен,та с много здраве да си го носиш! good/ Наистина си е заслужавал чакането/както каза Натали/! Bravo

reia ,а ти,мила бъде търпелива...Нищо не се знае-по Коледа стават чудеса!Успех!И да не забравиш да ни се похвалиш. give_rose

Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: ноември 22, 2008, 10:08:27 »

ей момичета, много се радвам когато прочета в темата за някой новосгоден или очакващ.... като си спомня как съм чакала този момент и когато реално се появи пръстена даже не успях да си проява чувствата.  ШОК  Oh my ....  Всяка жена го заслужава този момент в живота си.
пожелавам го reia. както казва Pisetata чудеса стават, от теб се очаква да повярваш в тях.
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: ноември 22, 2008, 10:33:57 »

здравейте момичета,ние с милото сме сгодени ама засега само на думи и си нямам още пръстенче.Много пъти сме обикаляли бижутериите и той знае какъв тип ми харесват ама още си го чакам  scratch one-s head
Имай търпение според мен годеникът Ти чака някой специален момент в който да Ти го поднесе  girl_wink
Активен
reia
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #416 -: ноември 22, 2008, 10:57:04 »

Оххх много се надявам  chee .Вчера го попитах какво иска да му подари неговия любим дядо Коледа и той почна там да изброява.Тогава аз го попитах неиска ли да знае аз какво искам да ми подари и той каза "Той ти е избрал вече"  Bravo .Само дано не се разочаровам.....ако не е..
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: ноември 22, 2008, 14:47:17 »

моето мило ми беше казало, че за именния ден ми е купил подарък, който няма начин да не ми хареса и ме зарадва с пръстенче точно в 12 ч в навечерието на празника, те усещат какво желаем, така че reia, спокойно, и аз мислех колко бих се разочаровала ако не е пръстен, но беше.....
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: ноември 22, 2008, 23:31:10 »

reia,дано,дано!Много ще се радвам-стискам палци! good good good
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: ноември 23, 2008, 18:34:51 »

Не го мислете много... мъжете винаги могат да ви изненадат. Аз моя годежен пръстен си го получих по много ... да кажем странен начин. Бяхме решили вече, че ще се женим, бяхме си ангажирали даже църквата и ресторанта вече и чак тогава получих пръстена... и то как. Просто остави кутийката на видно място чакайки да не се сдържа и да си го взема сама, само и само да не му се наложи да ми падне на коляно както си му е реда. Е така и стана, не издържах и си го взех преди да дочакам официално предложение  blush Но все пак успя да ме изненада. След близо месец по време на пътуването ни в Турция отидохме да се гмуркаме и там на 5 метра под водата той коленичи и бълбукайки ми обясни с жестове какво точно иска да ми каже   crazy
 До ден днешен съм благодарна, че въпреки колебанията решихме да си доплатим за фотограф под водата докато се гмуркаме защото той успя да запечата този момент на снимка  Bravo
http://album.svatbata.bg/mr_and_mrs_ivanovi/bg/photos/108524.html
« Последна редакция: ноември 23, 2008, 18:36:58 от Addri » Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines