Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 01:25:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Годежен пръстен  (Прочетена 216813 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« -: март 27, 2007, 15:57:51 »

Ух, незнам, дали и вие сте изпадали в такава ситуация, а и се страхувам, че можете да ме разберете погрешно.
И така ние с моя котарак се сгодихме миналата година (той не е българин). Тогава преди да си замине той взе един от моите пръстени , като каза ,че иска така да е сигурен за размера. След това ми беше показвал разни модели и аз му казах , какво горе -долу харсвам. Септември , след като се премести да живее с мен в БГ нищо не ми каза, даже и не  върна моя пръстен(аз по късно си го взех и си го нося сега  blum). Наскоро си имахме малък проблеми аз му споменах и това, че все още нямам годежен пръстен. Тогава той ми каза, че е искал да ми купи наистина нещо красиво, но това което той е харесал за мен не било по възможностите му, а тук в БГ нищо не е харесал, което и аз бих харесала. Аз му казах, че не искам вече никакъв пръстен, защото няма да е изнанеда , а ще изглежда, че аз съм си го изпросила. Но сега някой беше пуснал http://www.sara-trade.bg/shop/customer/home.php?cat=3 този сайт  и аз отново се сетих за годежен пръстен и сега много ми се иска да имам и аз ,т.е. да бъде всичко така , както съм си представяла да бъде. Вижте, аз не искам някакви скъпи неща, за мен самия ритуал по  връчването на пръстена е много по-важен от самия пръстен. Ако вие можете да помогнете със съвети или да споделите за своя опит , ще съм много благодарна.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 27, 2007, 16:04:21 »

Miri
за твое успокоение и аз нямам все о6те годежен пръстен понеже и двамата държахме аз да си го избере и в момента съм в процес на търсене
така 4е харесай си някой, покажиму го и готово danceg
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 27, 2007, 16:07:00 »

Ето виж тук http://forum.svatbata.bg/index.php?topic=58.0
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 27, 2007, 16:13:43 »

Да де, ама ще излезе , че си противореча. Първо казах , че не искам, а сега пак искам  blush. Не е му лесно с мен  blum
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 27, 2007, 16:20:01 »

Мила,ама то е ясно,че всяка жена иска годежен пръстен!Ти си отказала,защото не е било изненада!намекни му понякакъв начин,че още от малка си мечтаеш за романтично предложение с пръстен.Или му кажи,че си сънувала,че ти предлага и си била много щастлива,или,че някой ти е разказал страхотна история за предложение за брак...има много хитринки,които можеш да използваш,ако той сам не се сеща!
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 27, 2007, 16:27:56 »

Права си, е аз му вече му изпратих този сайт , като му казах, че има добри предложения за халки, ще видим дали ще се досети. Иначе когато ми предложи да се омъжа за него беше доста роматично. Стана 2 часа преди полета му. Каза "Знам, че ти не обичаш да избърваш с решенията си, но можеш ли да си представиш един ден да се омъжиш за мен?", Аз казах "Да разбира се" и тогава той ме попита:"Искаш ли тогава да станеш моя жена " и се разплака. В един такъв момент или се съгласяваш или отказавах, а ние толкова с еобичаме , че аз се съгласих.
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 27, 2007, 17:19:58 »

здравей,мири.аз също нямах годежден пръстен когато решихме да се оженим.ималко по малко времето си минаваше,а аз....без пръстен.когато сключехме брак вече бях сигурна пръстен няма да има cray,беше ми толкова мъчно,че нямах този момент с поднасянето на пръстена.но на сватбата моето мило ме изненада с много красив с диаманати и сапфир пръстен,че бях на седмото небе yahoo tease Bravo DANCE,така че не се притеснявай може и твоето мило да е замислило нещо такова good.УСПЕХ!!!


* 3179877.jpg (12.63 KB, 336x336 - видяно 800 пъти.)
« Последна редакция: март 27, 2007, 17:28:15 от picolina » Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 27, 2007, 17:24:02 »

picolina  ти м :DANCE:ай не си ни го показвала този пръстен.  DANCE
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 27, 2007, 17:28:45 »

тукощо го качих blush
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 27, 2007, 17:37:26 »

picolina много хубав пръстен поднесен по оригинален на4ин Bravo
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 27, 2007, 17:49:10 »

мерси,Петкова,наистина милото успя да ме изненада в деня на сватбата ни.ето тук ми казваше:"да блестя винаги,като тези диаманти,и да съм красива като този сапфир"
мило,нали girl_in_love


* PC160034.JPG (40.46 KB, 448x336 - видяно 724 пъти.)
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 27, 2007, 17:52:33 »

мерси,Петкова,наистина милото успя да ме изненада в деня на сватбата ни.ето тук ми казваше:"да блестя винаги,като тези диаманти,и да съм красива като този сапфир"
мило,нали girl_in_love
оооооооо красота girl_in_love  girl_in_love  girl_in_love  girl_in_love  girl_in_love  girl_in_love  Dance
 Bravo на мъжати Bravo
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 27, 2007, 17:57:09 »

Браво много хубаво го е казал  Bravo
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 27, 2007, 18:00:41 »

picolina
желая ти мъжлето ти да не престава да ти говори по този на4ин girl_in_love
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 27, 2007, 18:17:42 »

picolina
желая ти мъжлето ти да не престава да ти говори по този на4ин girl_in_love
и аз това се надявам,за сега 8 год.вече така говори,ама не бяхме женени....сега ще видим
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines