Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 10:57:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?  (Прочетена 210392 пъти)
 
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #570 -: април 12, 2008, 12:23:52 »

olgichka за тези парички можеш спокойно да си намериш хубава рокля в Асеновград. *THUMBS*Мисля че има някои магазини,които работят и в неделя
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #571 -: април 12, 2008, 19:18:07 »

olgichka повечето рокли в Асеновград се движат в диапазона 200-350 лева, но за жалост и видът им отговаря на цените-лоши платове и вси4ки са еднакви,няма нищо по-различно,ужасни са,  но в Пловдив в почти всички магазини има почти същото но на цени 600-800 , дори в един магазин Шик ел роклите бяха наистина ужасни и бяха 1200-1500, в Менделсон са към 800, в един магазин Jaminchocolate има хубави рокли и си разбират от работата,там са към 600 средно.
Най хубави са Принцес според мен, но пък има много ограни4ени модели и трябва по каталог да гледаш, но цените са 1200-1600 а качеството е наистина на светлинни години от вси4ко made in BG.
дано не съм засегнала някой, това е просто моето мнение.
Мисля да посетя и магазините в София и да вида там как е положението.
Едно въпрос4е-напоследък 4увам 4е доста булки ходят до Турциа да си купуват рокли, има ли някой информация, как вървят цените и заслужава лли си?
Активен
Bisunka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39


ЧОВЕК НЕ ОБИЧА ИСТИНСКИ, АКО НЕ ОБИЧА ВЕчНО!


Моят сватбен албум

« Отговор #572 -: април 13, 2008, 16:45:26 »

Аз моята рокля си я поръчах от Асеновград и цената и наистина е в диапазона 300-500 лв,няма да излезе повече /като включим и аксесоарите към нея- було и чантичка в същия цвят/, но смятам, че качеството и е отлично и изобщо не отстъпва на това на роклите от 800-1500 лв, предлагани в  ателиетата на Mendelson i Miss Match в Пловдив. Не знам, може би е въпрос и на късмет, но според мен главно на обикаляне. Таке че една булка спокойно може да е красиво облечена и за по-малко от 500-600 лв /поне според мен:-)/
Активен
darmani
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #573 -: април 15, 2008, 13:04:43 »

Здравейте, на всички бъдещи булки от Пловдив. От няколко дни разглеждам форума ви и мога да се похваля, че съм го изчела целия. Вече имам чуството, че познавам някои от вас.  badgirl Ние съвсем скоро решихме за датата и просто съм под голямо напрежение, защото не съм от Пловдив, а сватбата ще е там. Моля, добавете ме в списъка с булки - ние сме на 24.08.
Забелязвам, че никоя от вас не е избрала ресторанта на Марица, а ние ще сме там. Има ли някаква причина да не го харесвате или няма от какво да се притеснявам.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #574 -: април 15, 2008, 15:05:41 »

darmani , привет и добре дошла при пловдивските булки!!!! Ресторантът на Марица е много добър-голям и хубав, обстановката е луксозна, залата е много голяма. Все пак това е един от добрите хотели в Пловдив и обслужването в големите хотелски ресторанти е на добро ниво. Освен това мисля че кувертът и условията в марица са много добри, ние ходихме там ,когато си избирахме ресторант, но нямаше свободни съботи през август, имаше на 13 септември, но все пак-фатално число  е и решихме да сме другаде. може да се направи много добро разпределение на масите и хората да се чувстват комфортно.
всичко ще е наред, само една забележчица имам, когато ходихме да питаме в ресторанта управителят(или изпълнявашия в момента тази длъжност) играеше на карти с готва4ите на една маса и в общи линии малко ни попретупа и все поглеждаше към масата smile и бързаше да се отърве от нас, това разбира се не епоказателно, но все пак...
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #575 -: април 15, 2008, 15:11:01 »

darmani добре дошла при нас!!! Увеличава се списъка на пловдивските булки, което е прекрасно! Дано да ти бдем от полза :)Успех в подготовката
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #576 -: април 15, 2008, 15:23:44 »

Здравей darmani, и добре дошла при нас. Не мисля,ч е има конкретна причина никоя от нас да не е избрала ресторанта на Марица. Аз съм била на сватба там и всичко беше много хубаво и на ниво. good Успех с подготовката! give_rose
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #577 -: април 15, 2008, 15:57:43 »

darmani, добре дошла и успех с подготовката!  give_rose
Аз нямам наблюдения от Марица, защото не съм ходила там, но се доверявам на мнението на другите момичета, които ти казват, че всичко ще е наред. Смело напред и горе главата!  good
Докъде си стигнала с другите неща? Стискаме палци и ни дръж в течение.  tease
Активен
sanita
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #578 -: април 15, 2008, 18:47:06 »

здравейте реших и аз да пиша в този форум предстои ми сватба
и незная към кой ди джей да се обърна от ресторант малък бунарджик ми препоръчаха
 DJ Борислав Учиков знае ли някой нещо за него.бил един от най добрите
прочетох всички ваши мнения но за него нищо не пише ако някой знае моля да сподели
благодаря предварително!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #579 -: април 15, 2008, 21:03:57 »

здравей sanita, привет при пловдивските булки! Ди Джеите са наистина голям проблем, ние още не сме си избрали също.,За този ДЖ конкретно нищо не съм чувала, оба4е ако е Ди Джея , който по принцип наемат в малкиа бунарджик за празнества и банкети не е много добре според мен, да не кажа зле, но то зависи какво търсиш и как точно искаш да се държи. а и не знам дали говорим за един и същи човек.
Активен
sanita
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #580 -: април 15, 2008, 21:27:47 »

доколкото разбрах не е този който наемат по празниците там
а управителя или незнам там какъв се явява сватбен организатор ли
човека който посреща младоженците и следи за ритуалите на сватбите
мисля че преди е бил управител там ,но не съм сигурна
той ми каза много ласкави думи за него
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #581 -: април 16, 2008, 00:27:15 »

Здравейте момичета! Аз отдавна не съм писала, обаче нямах време и все не стигах до темата като вляза във форума blush

Да ви кажа при нас подготовката за сега е в застой. След като ангажирахме ресторанта, фотото и видеото и записахме датата в гражданското като че ли в момента няма кой знае какво да се прави. За прическата, ще си водя фризьорката от София с мен най-вероятно, а грима ще ми го прави кумата. Освен това след искам да си удължа косата и да си сложа миглички. MMariana обеща да удари едно рамо по темата с идеи и контакти на салони и т.н. Ааааа, и на ноктите-ноктопластика. Вече съм се разбрала с една приятелка, тя да ми я прави. DJ не знам още кой е, защото Жечка не казва, но и това ще разбера, има време smile Купихме си материали за поканите, ще си ги правя сама. Има снимки на началната идея в съответната тема, но като направя 1 ще кача в галерията, да си кажете мнението. Какво друго... Даниел реши какъв тип костюм иска, а именно с жилетка и фишу(нали така се казваше) и една по-особена риза. Яката и не е като на обикновена риза, не знам как се казва точно. Ще издиря снимка да ви покажа(дано не забравя). Ще ходим при шивача, който баща ми използва, за да видим той какво ще предложи. За роклята нищо не съм измислила, нещо ми е все тая за нея. Майка ми има приятелка, която има салон за булчински рокли в Пловдив и мисля направо при нея да отида. Ще разгледам и из Асеновград, но сигурно пак до тази жена ще опрем. Свеки ми тарси дантела за роклята в Чехия. Да видим какво ще намери. Горе долу това е за момента. Мисля през повечето почивни дни в началото на май да отметна повечето неща по приготовленията, защото няма да имам много свободно време след това.

darmani за Марица съм чувала че управителката е малко тип Жечка Желязкова от Джия Бийч. Това е което спира някои хора да резервират там. Но пак казвам това са само слухове, неща които съм чела по форумите, а не личен опит. Хората са различни и възприемат нещата различно. Така че ако на теб ти допада, давай. Само провери всички условия предварително, за да не се изненадаш неприятно в един момент.

Леле, колко дълъг пост стана, ако някой го изчете до края е герой  blum
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #582 -: април 16, 2008, 07:25:39 »

darmani Марица не е лош избор. Знам от приятелка, която е била на сватба там, че след 12 часа приключват. Т.е не можеш да си доплатиш за престой и ако сватбата е в разгара си, трябва да продължите другаде
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #583 -: април 16, 2008, 08:00:43 »

Когато бях в Марица да проучвам нещата ни казаха че може да стоим колкото искаме, като след 12 4аса се заплаща такса, не помня точно колко беше оклоко 100 лева-като навсякъде другаде, но пък няма никакви други такси, нито з алкохол, нито за нищо друго, куверта ни казаха че е минимум 30 лева, но се включва торта в него.
била съм на семинари и коктейли в Марица и съм доволна, нямам забележки, повечето хора намират хотела и ресторанта за кичозен, но аз мисля, че за сватба е идеален и има много място за танци , абе много добър избор  Bravo
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #584 -: април 16, 2008, 08:52:37 »

Момичета кажете ми къде в Пловдив мога да намеря бутилки за алкохола. Звъня в стъкларския завод от няколко дена, но никой не ми вдига. Почвам да се притеснявам сериозно. Не мога да направя и етикетите преди да знам какви ще са бутилките. Помагайте с идеи sad
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines