Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 15:53:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?  (Прочетена 210340 пъти)
 
mishel
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #15 -: март 28, 2007, 14:04:41 »

да и хубав ресторант сте избрали,  :bravo:спрявате се чудесно с подготовката Bravo
Активен
ljubimata_na_mechtatelq
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #16 -: март 28, 2007, 14:16:29 »

Благодаря за насърчението @}->--Въпреки че според мен още твърде много неща трябва тепърва да избираме и купуваме,като започна от моите аксесоари до...костюма на младоженеца!
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #17 -: март 28, 2007, 14:23:35 »

а от берковица или региона има ли булки?  :hysteric:щото май аз съм единствена в региона. Плачещо момиче
Активен
ljubimata_na_mechtatelq
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #18 -: март 28, 2007, 14:32:17 »

а от берковица или региона има ли булки?  :hysteric:щото май аз съм единствена в региона. Плачещо момиче
Нямам познати от там,още по-малко скоробракуващи се,но не се безпокой!Ще бъдеш прекрасна булка! good Ние ще помагаме с каквото можем от разстояние smile
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #19 -: март 28, 2007, 14:35:44 »

Нямам познати от там,още по-малко скоробракуващи се,но не се безпокой!Ще бъдеш прекрасна булка! good Ние ще помагаме с каквото можем от разстояние smile
е ,благодаря за успокояването !и аз ш помагам good
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 30, 2007, 08:25:40 »

Здравейте, аз съм от Бургас, живея в София и ще се женим в Пловдив Wink то до тогава има още време, но тъй като искаме да свършим сами максимално повече от работата по приготовленията съм се ентусиазирала от рано. Някой има ли отзиви от Пълдин като ресторант за сватба? Освен това всяка информация за агенции, видеооператори, фотографи и DJ ще бъде много високо оценена smile
На скорошните булки - дано вашата сватба да е неповторима и уникална (без произшествия) и да е начало на едно хармонично и красиво семейство!
Активен
ljubimata_na_mechtatelq
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #21 -: март 30, 2007, 08:34:40 »

Здравей,Alucinadо!Чака ви нелека организационна работа,но резултатът си заслужава!Не се безпокой,щом сте започнали от рано,ще се справите,въпреки че не живеете тук.За Пълдин не мога да коментирам-не съм го виждала,но за другото,ще помагам с каквото мога.DJ и ние все още нямаме...Но надявам се скоро да мога да се похваля Wink
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 02, 2007, 09:58:28 »

Пловдивските булки се умълчаха, а някои от тях дори се ожениха предполагам Wink
Ние през почивните дни си направихме екскурзийка до Пловдив и минахме да нагледаме някой и друг ресторант. Тук ще напиша информацията която получихме, в случай че на някой му бъде от полза.

Хотел-ресторант Империал ***
Хотелът разполага с две зали: Кристал - 200 души и Империал - 160 души.
И двете зали са обзаведени еднотипно (което лично според мен е добре, защото голямата зала беше много стилно обзаведена, но не се предоставя за събития с гости по-малко от 100 и няколко). Разликата е, че тъй като едната зала е по-малка, в нея липсват част от колоните, които могат да бъдат неприятни (да закриват гледката към дансинга; да стесняват пространството визуално и т.н.), но пък иначе са много красиви - с дървена ламперия и витражна декорация.
Хотел-ресторантът предлага:
безплатен паркинг;
безплатен апартамент за младоженците;
10-15% отстъпка при ползване на стаи в хотела за гостите на сватбата (размера на отстъпката зависи от броя на стаите)
цените за стаите (без отстъпка) са: 68 лв двойна стая; 48 лв единична стая

минимална цена на куверт: 25лв
такса за внасяне на алкохол: 70лв еднократно за внасяне на неограничено количество алкохол (мисля че има и още един вариант такса, който е за брой бутилки и е по-подходящ ако ще се внася малко количество алкохол)
такса просрочие (при ползване на ресторанта след 12:00 вечерта): 70лв на час
НЕ предлагат торта
НЕ предлагат украса или декорация
казаха, че агенция за декорация може да бъде допусната 1-2 часа преди приемането на гостите в ресторанта (което на мен ми се стори много неудобно, особено ако искаш по-претенциозна декорация) nea
предложиха ми две агенции, с които са работили много често, но не те ограничават в избора.

и в общи линии е това

Ресторант Пълдин
информацията е от един кратък разговор с управителя на ресторанта - ние искахме по-скоро да разгледаме комплекса и изобщо не се сетих да разпитам подробно  blush
минимален куверт 30 - 35 лв
такса алкохол - НЯМА
ритуална зала (само за нея попитахме) - до 120 места (вкл. терасата). За сватби и други тържества, към ритуалната зала се включва и градината на кафе-сладкарницата, свързани са посредством голяма двукрила врата и градината става като естествено продължение на залата.
допускане на агенция преди събитието - не попитахме, но бяхме там около обяд и залата беше затворена за клиенти заради събитие вечерта, така че предполагам че ще е повече от час-два Wink
предлагат украса на сватбената маса+арка зад нея
такса просрочие: не знам колко  blush
Активен
ljubimata_na_mechtatelq
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #23 -: май 03, 2007, 11:08:43 »

Да,наистина се омъжиха вече.... CHEERS
Но на следващите пловдивски булки мога да помогна,тъй като съм минала по целия път и знам кое кога и как става...колко струва и дали си струва DANCE Bravo
Ние бяхме в парк-хотел "Санкт Петербург" и сме безкрайно доволни-красива,изискана и елегантна обстановка...Приказка!
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 03, 2007, 11:10:59 »

Честито! Пожелавам ви безоблачен и хармоничен семеен живот CHEERS

Тъй като още съм на вълна ресторанти  Wink ще споделиш ли какви бяха условията в "Санкт Петербург"? (ние не сме ходили до там)
Активен
ljubimata_na_mechtatelq
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #25 -: май 03, 2007, 11:30:17 »

Техният минимум също е 25 лв.,като имат включен задължителен минимум от алкохол в менюто,който прави около 10 лв(аперитив-ракия и по половин бутилка вино на човек-това е абсолютно задължителният минимум).Избирате си меню според желанието и/или възможностите си,в това сте неограничени-можете да включите в куверта всяко едно ястие,което се намира в менюто на ресторанта.Ако искате да си внесете алкохол,доплащате по 1 лв. отгоре на всеки куверт.От там нататък-ресторантът е ваш.Обслужването е на ниво,заа обстановката да не говорим-лукс и разкош.Невероятен широк дансинг,което си е много важно!Отвориха градината специално за нас,за да се снимаме....Беше чудесно!
Подарък за младоженците-първа брачна нош в младоженския апартамент.....
Ако съм пропуснала нещо-питай.Но ние останахме очаровани!
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 03, 2007, 12:21:36 »

за питане имам много  Wink

има ли такса "просрочие"?
ползвахте ли хотела за гости?
как беше при вас с декорацията - от ресторанта предлагат ли нещо, агенция ползвахте ли (ако да коя) и т.н.
имаш ли някъде снимки от тържеството (хем да ви се порадвам, хем да погледна ресторанта)..
Активен
ljubimata_na_mechtatelq
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #27 -: май 04, 2007, 10:16:23 »

да,имат такава такса,но тя засяга по-скоро вечерните сватби...някъде след 12 зап-очвате да си плащате по 70 лв на час...Ние бяхме дневна сватба и нямахме такава екстра yahoo DANCE :danceg:Другото на лични съм ти го пратила...Успех в подготовката! good
Активен
deskata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #28 -: май 10, 2007, 10:31:02 »

на 26 май е сватбата ми и нищо не съм направина все още....помогнете ми каде мога да намеря наистина добър козметик angry
Активен
ljubimata_na_mechtatelq
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #29 -: май 14, 2007, 14:38:27 »

Хмммм,за козметик не знам.. crazy
Имах една позната козметичка,но тя в момента не живее в Пловдив...
Sorry....
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines