Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 15:54:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Pavlinka - 10.05.2008  (Прочетена 8539 пъти)
 
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #15 -: май 13, 2008, 14:33:29 »

честито Павлинка give_rose,много twohearts, goody hurrah, baby_girl baby_boy
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #16 -: май 14, 2008, 00:22:20 »

                                                                   :weddingday:честито!!! priest
                                kiss желая много любов и разбирателство!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  kiss
Активен
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 16, 2008, 11:47:17 »

Благодаря на всички за поздравите.
Най-после да седна и да напиша нео.Успях да кача само някои снимки в албума си.Днес ще вземем от фотографа и очаквайте още.Времето беше прекрасно, защото даваха че ще вали.

Денят във нас започна нормално / освен това че не бях се наспала много добре  smile /Станах в 6,30 ч. и със мйка ми и сестра ми ходихме в 7 на прическа.Докато се приберем в нас бяха подготвили всичко - украсата, бяха подредили масата, даже вече имаше ихора, които бяха дошли.Разбрах по-късно от съпруга ми, че музиката и видеооператора били закъснели суринта.Понеже идваха да ме вземат от нас / на 140 км./ сватбата трябваше да започне към 9 ч.Слд като се прибрах започнах да се оправям с грима ит.н.Чувахме се с милото по тел. и те малко закъсняха понеже минаваха през Беклемето, а там е валяло град и дъжд.Дойдоха към 13,30ч.и търсеха обувката, пийнахме ,после хорца отвън.Тръгнахме обратно към 14,20 ч.От моята страна гостите бяха с автобус.И така накрая стигнахме, но трябваше да чакаме автобуса и се оказа че и видеооператора.
Подписването беше в 17ч. а започна в 17,20.Хората се бяха изнервили малко от чакане.Познайте кой настъпи милото  smile аз разбира се.Питката беше почти наравно.По време на ритуала даже ми тръгнаха сълзи.
От там и закъснението в църквата / попа щял да си тръгва вече като пристигнахме /, и в ресторанта.
Относно ресторанта фирмата, която бяхме наели се справи много добре и всичко беше така както исках.Беше прекрасно.Всички бяха поизморени от пътя, но беше много весело.За посрещането в ресторанта сама бях направила текста и управителката ни посрена.След като ритнах менчето то се обърна с дъното на горе.Незнам какво означава.Ако някой знае би ли ми казал.Ще съм му много благодарна.
Тортата беше точно такава каквато поръчахме, беше много вкусна .
Имахме 3 конфети, които пуснахме пред Обредния дом, пред църквата заедно с 2 бели гълъба и на първия ни танц.Получих много цветя, повече пари по-малко подаръци, за което много се радвам.Имаше много танци и си прекарахме страхотно.
Беше един от най-прекрасните дни в живота ми. *YAHOO*Прибрахме се в къщи към 3 часа сутринта.У нас продължихме до 5,30.Разглеждахме подаръците и разбира се преброихме паричките smile
Сега ще си резервираме билети за Италия за 7 - 10 дни.Надявам се да  бъде едно незабравимо пътешествие.
Активен
buba_katinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 16, 2008, 21:17:49 »

Честито, Павлинка. Пожелавам ти много любов.
А когато мечето се захлюпи, означава, че първото ти дете ще е момиче. И познава - и моето се захлюпи и имам дъщеричка.
Активен
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 17, 2008, 07:59:25 »

Блогодаря ти buba_katinka
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 17, 2008, 08:13:51 »

Разказът ти звучи страхотно! Бъдете все така влюбени и щастливи! Приятно изкарване в Италия!
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 19, 2008, 07:46:07 »

pavlinka, честито smile радвам се, че си имаме още една щастлива булка на 10.05  give_rose нека прекрасните емоции от събитието ви следват цял живот  smile
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines