Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:59:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на fidelia - 10.05.2008  (Прочетена 19637 пъти)
 
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 14, 2008, 11:37:47 »

fidelia честито! Пожелавам ви безоблачен и дълъг семеен живот  Bravo
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #46 -: май 15, 2008, 11:29:30 »

fidelia, честито  give_rose!
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 18, 2008, 00:16:34 »

Честито, fidelia!  Сватбаааа Чакаме да разкажеш как е минало, разбира се като се посъвземете от преживяванията.
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 19, 2008, 07:41:46 »

fidelia, честито, мила госпожо  give_rose много да сте щастливи. чакаме снимчици  pardon
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #49 -: юни 09, 2008, 11:17:24 »

Мили момичета!!
Завърнах се! danceg След почти месец отсъствие - сватбено, медено и почиващо, най-после съм отново тук и бързам да ви пиша!! МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА И ЗА ВСИЧКАТА ПОДКРЕПА! Ако не бях попаднала в този форум, съм абсолютно сигурна, че сватбата и цялото събитие нямаше да бъде същото, така че супер много се радвам, че ви има, и че се срещнахме - макар и само виртуално!  LOVING
Утре се навършва точно един месец от сватбата ни, а аз още не съм ви разказала за самото събитие!  Girl_hide Е, да започна от 9 май (хехе, и днес имаме навършване  Bravo) - денят на подписването. Беше много вълнуващо и закъснително smile Бях оставила фризьора и маникюра за най-последния момент, защото не знам как така прецених, че понеже няма да е кой знае какво - само изправяне на косата и лек маникюр, няма да отнеме особено много време. Е, няма да се впускам в подробности, но резултатът беше, че хвърчахме с колата по затворената Витошка като луди и аз се молех да няма полицаи наоколо beating Нямаше, оле! girl_wink Оказа се, че и в ритуалната зала сме единствени и нямаше да има проблем, дори и да бяхме закъснели, но сватба е, нашата, как така!  blum  Ритуалът беше много хубав и един такъв ненатрапчив, бяхме при София - дамата със сребърната коса на "Леге", която беше като фея-орисница, ееех, спомени!  smile Генералната репетиция за следващия Ден. Първите тръпки (после превърнали се в тръпища) започнаха.
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #50 -: юни 09, 2008, 11:46:16 »

Прекарахме предсватбената си нощ заедно (не сме фенове на поверието, че не носи късмет - много хубаво си ни беше даже blum), успяхме да заспим и да се наспим дори, което беше малко под въпрос, защото наистина ни затресе треската - последни телефонни обаждания на майки, шаферки, кумове, напомняния и... пожелания да си изкараме всички вкупом страхотно!  yahoo
Няма смисъл да ви казвам колко неусетно минаваха минутите в деня на сватбата, невероятно бързо - факт!  blush Едно обръщане и вече е минал час, наближил е моментът да изгладя сакото на любимия, да му вържа вратовръзката, да тръгна към фризьора и дома на мама, където трябваше да се подготвя и подредя в булчински красив вид... Curtsey Там беше лудница, а пропо, хора влизаха и излизаха, но беше една такава приятна суетня, няма да го крия  blum
Милото дойде с кума точно навреме, посрещнахме го подобаващо  twohearts (и този път пропуснахме традицията със залостването на вратата и пъхането на банкнотки в обувката) и се запътихме с цялата процесия към църквата. Еееей, като човек е в лошо настроение, слага си булчинската рокля, тръгва по улиците и забравя за всички лоши неща от живота!   yahoo Непознати ни поздравяваха, радваха се, усмихваха ни се, супер приятно...! Много беше яко в църквата, макар и да претупаха ритуала за 15 минути - е как, времето е пари!!! Ние се успокоихме, спряхме да си усещаме сърцата как бият лудо и останахме само двамата - всичко останало остана встрани за тези 15 минути - един такъв покой, наслада!  любов заедно
После фотосесийка на слънце и бегом към ресторанта! Между другото, да ви кажа, че съм супер доволна от хотел Вега, страхотно професионално обслужване!  good За сметка на това диджеите (двама на брой) се оказаха не точно каквито искахме (пускаха каквото им хрумне без много-много да се съобразяват с дребните ни прищевки), но това е, поне никой от гостите не разбра! tease Партито беше супер приятно, подивяхме си, аз малко си настъпвах роклята - но по едно време ни хрумна гениалната идея да я закарфичим с безопасни игли  banana, не хапнахме почти нищо от цялата вечеря, само две-три хапки салатка и после тортичка - ух, ама беше вкуснааа!  Tongue
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #51 -: юни 09, 2008, 11:52:44 »

Ох, то стана като "мило дневниче"!  blush Ама беше най-хубавата случка в живота и на двама ни - единодушно и дори малко неочаквано, хехе! И сега, месец по-късно, нещата са още по-хубави, което може би е дори по-добрата новина. blum Но това май е за друга темичка Wink
Още веднъж ви благодаря за всичко, мили момичета! И ви желая от сърце много трепет и любов около сватбата и след нея!!  heart
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 09, 2008, 14:54:41 »

оооо коя булка се е завърнала! булка ли казах, пардон, госпожа  yahoo фиделиа, пожелавам ви и на вас най-чистата и предана любов, дълго семейно щастие и много късмет в съвместния живот  give_rose честита месечинка от подписа!! и да разкажеш за това толкова приятно дълго сватбено пътешествие  heart
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #53 -: юни 09, 2008, 14:54:52 »

Честита месечинка fidelia  give_rose give_rose give_rose Обичайте се много  twohearts LOVING Разказчето ти е много хубаво  danceg

Не знам дали аз пропуснах, но не видях снимки?!?!?
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 09, 2008, 21:22:46 »

fidelia, много хубав разказ и е чудесно, че сте успели да си починете добре!
И на мен ми се иска да видя снимки blush
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 09, 2008, 21:48:00 »

Честита месечинка! Всичко ще става още по-хубаво! danceg danceg danceg
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines