Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 08:09:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на fidelia - 10.05.2008  (Прочетена 19713 пъти)
 
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #15 -: май 03, 2008, 15:59:59 »

ее, браво за роклята, ами значи и ти си готова Wink
а как е настроението? на мен ми става вече едно неспокойно, но много хубаво и вълнуващо  give_rose
намерихте ли кола? каква украса сте замислили за вашата и останалите коли?

Привет отново след краткото прекъсване! Wink Тези дни съм се отдала на пътуване - последно преди сватбата и първо от много време насам - защото пак покрай сватбата от месеци все нещо вършим събота и неделя... tease

zvezdiche, с колата сме малко по-напред от преди, тоест намерихме един познат с хубава кола, който в момента мисли дали да се навие. huhhuh.gif Напук на всичко, това не ме притеснява особено, сигурна съм, че няма да ходим пеша, така че всичко е наред. ROFL

С фризьорката срещата мина много добре. Тази жена ме познава идеално, ходя при нея от училище още, тя ми прави прическата за бала, и ме разбира само от първата дума - определено имам късмет с нея! Bravo Иначе не искам кокове и разни раздвижени истории, представям си я по-романтична, спусната и леко прихваната отзад, за да може да се закачи воала. Решихме да сложим и едно живо цвете - розичка в екрю или пъпка от божур, ако има вече по магазините. Tc

С грима всичко също е уредено, и гримьорката е сладурка, но няма да си правя нито пробен грим, нито пробна прическа - доверявам им се напълно. Маникюр, лице и т.н. също са в пълна бойна готовност, да видим колко ще ми съдействат  laugh

Днес най-после си резервирахме хотел за сватбеното пътешествие, крайно време беше и бях започнала  вече да се поизнервям. Но мястото на картинка изглежда много приятно, дано и на живо е така!  twohearts

Ох, така. Сега пак заминаваме за ден-два - този път при дядо и баба, пълен релакс, макар и за кратко. girl_wink След това трябва да купим алкохола, да пренаредим масите с гостите, понеже естествено в последния момент има промени в броя на хората и да разпечатаме менютата (все още се чудим дали да има, де).

Хубави почивни дни, мили бъдещи, настоящи и състояли се булки! И до скоро! heart
Активен
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 03, 2008, 17:40:59 »

Fidelia пожелавам ти весело изкарване на сватбата и много емоции.Не остана много време  smile
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #17 -: май 03, 2008, 18:50:11 »

Браво, фиделия, дано всичко върви все така безпроблемно  Bravo А къде ще ви е сватбеното пътешествие?
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 03, 2008, 19:49:19 »

супер, виждам, че всичко върви към приключване smile дано всичко върви по предвидения план, пожелавам ти много много слънчице и усмивки на 10 май
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 03, 2008, 21:26:27 »

Привет и от мен, fidelia!Искам да ти пожелая една незабравима сватба weddingday-виждам,че с почти всичко сте готови Bravo...Починете си няколко дена и хоп вашият ден дойде *YAHOO*После да не забравиш и снимки да пуснеш smile
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #20 -: май 05, 2008, 12:20:53 »

Браво, фиделия, дано всичко върви все така безпроблемно  Bravo А къде ще ви е сватбеното пътешествие?

В Рим, отдавна ни е мечта! photograph
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #21 -: май 06, 2008, 02:33:29 »

СКЪПА-ОЩЕ мАлКО ОСТАНА........! yahoo
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #22 -: май 07, 2008, 13:41:01 »

Оле! Ето ме - в работна форма, и все пак за минутка-две да кажа здрасти във форума! blum
Днес дадох костюма на моя любим да го изгладят - че се беше поизмачкал поради някаква причина в калъфа... Довечера моята любима кума ми е организирала приятелките и ще ходим на парти, супер мило от нейна страна! danceg
Общо-взето се старая да релаксирам, макар че адреналинът започва да напомня за себе си! yahoo Едно такова ми е трепетно...
Желая ви хубав хубав ден! cap
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 07, 2008, 21:03:19 »

Точно така,мила!Събирай сили,че само след 3 дни какво те чака... *YAHOO*Супер-това е един много вълнуващ ден...Охххх,бих искала отново да направим сватба с писето blum
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 08, 2008, 16:34:51 »

мила fidelia мъничко ти завиждам, че твоя ден тепърва предстои  give_rose наслади му се изцяло, защото минава като миг! успех и да разказваш после  good
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #25 -: май 08, 2008, 20:58:46 »

Мила Винерин, благодаря ти от сърце! heart Така са ни се свили стомахчетата вече! Girl_hide
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 09, 2008, 06:21:20 »

fidelia, да си много много щастлива булка  yahoo прекрасно да си изкарате утре! ще стискам палци и времето да е хубаво  heart
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 10, 2008, 08:47:11 »

Fidelia,
ето че дългоочакваният ден настъпи! Нека бъде твоя приказен ден! Желая ви много любов и семейно щастие! 
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 10, 2008, 08:58:42 »

fidelia, бъди много красива, усмихната и чаровна булка!   give_rose Желая ти прекрасен ден и страхотен купон!  weddingday Party time
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 10, 2008, 09:22:50 »

Fidelia, пожелавам ти да преживееш един прекрасен и слънчев сватбен ден, изпълнен с много положителни емоции, щастие и любов!!!  Сватбаааа weddingday priest Party time
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines