Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 01:30:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на fidelia - 10.05.2008  (Прочетена 19742 пъти)
 
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« -: април 24, 2008, 08:54:23 »

fidelia, честита темичка! give_rose пожелавам ти щастлива и успешна подготовка и незабравима и изпълнена радостни емоции сватба  weddingday очакваме да споделяш твоите вълнения за подготовката преди деня на най-важното решение в живота ти
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 24, 2008, 11:38:29 »

fidelia, твоята сватба вече наближава! Пожелавам ти лека подготовка и най-веселото и незаправимо тържество danceg
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 24, 2008, 11:42:30 »

ей fidelia почти не остана .........да споделиш с нас как минават приготовленията на края.......!
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #3 -: април 24, 2008, 21:57:13 »

Мили момичета!!!!
Ако знаете как хубаво ми стана, като видях тази темичка!!! Мнооого ви благодаря! LOVING
Приготовленията са все още в спокойна фаза, но усещам, че няма да се задържи още дълго, хихих blum Днес тъкмо обиколихме психодиспансерите и прозряхме с милото колко е смислено да имаме една и съща адресна регистрация, та да си спестим обикалянето на различните районни диспансери из София. sarcastic
Още не сме си избрали декоратори - тези естествени цветя колкото и да е странно се оказаха сложен казус, жалвам се напред-назад активно по този повод vivasvat, но сме си сложили краен срок утре вечер, когато трябва да си имаме човек! danceg Или супер скъпо - рекордът беше 1500 лева beating), или претруфено и неразбиращо, или пък започват да ни обясняват колко по-готино е да сложим балони...
Одеждите - имаме си всичко без рокля. pardon Ще ходя да си я взема от Милениум на 29-ти, дотогава тръпна в очакване! Днес (бях много активна, хехе) се свързах с фризьор и гримьор, уговорихме се за час преди самата сватба, всичко по външния вид е горе-долу в календара! danceg
Ще пиша пак и трябва да пусна снимки от всички джвъчки и неща, тържествено обещавам!  blum
Хубав утрешен ден на всички!
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 24, 2008, 22:54:57 »

Страхотно върви подготовката.И не им се давай ,особенно на цветарите.Те са едно си баба знае едно си бае.С тия балони е нещо страшно.Май за тях това е украса номер едно за всички времена. Успех ти желая миличка
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 24, 2008, 23:24:39 »

fidelia, стискам ти палци за всичко, да бъдеш спокойна и много усмихната! И да разказваш за всички трепетни моменти от подготовката!  girl_wink   Bravo
« Последна редакция: април 24, 2008, 23:26:12 от ellie_bellie » Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 25, 2008, 08:47:22 »

Честита темичка, Fidelia! Flower
Като чета, виждам че си почти готова с приготовленията. Bravo
Чакаме да качиш снимки!
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #7 -: април 25, 2008, 09:25:01 »

Сърдечни благодарности, скъпи момичета! yahoo
Да направя резюме за медицинските от психото: аз вчера си взех от Екзарх Йосиф срещу 10 лв., а днес моят мъж е смогнал да си го направи за отрицателно време в Медицинска академия и то само за 5 лв. Явно не е особено структурирано и уеднаквено, същото предполагам важи и за останалата част от прегледите.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 25, 2008, 10:43:33 »

хаиде мила мила не остана как се чустваш валнението на максимум ли е
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #9 -: април 25, 2008, 13:10:23 »

Ох, ами днес ми е доста напрегнато - главно заради лекия стрес в работата. angry Не ми се очертава отпуска за подготовка, само в деня на сватбата и после за медената седмичка, затова смятам да се вкопча в предстоящите почивни дни! blum
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #10 -: април 25, 2008, 17:15:39 »

fidelia, и ние обикаляхме психодиспансерите  smile... Според мен този печат трябва да се взима след сватбата, а не преди нея  funnytooth.
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #11 -: април 25, 2008, 23:29:45 »

Хехе ROFL Напълно съм съгласна!!
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #12 -: април 29, 2008, 16:44:44 »

И ние днес си занесохме декларациите в общината. banana Едната служителка беше много намусена и се държа като с полуидиоти, но пък другата беше много сладка и успя да компенсира! Bravo
Успях да си взема и роклята, напълно готова и хубава, заедно с чантичката и всичките такъми и сега дишам по-спокойно!! danceg
Утре съм на среща с фризьорката, остава да пренаредим масите в ресторанта спрямо последните потвърждения от страна гостите, а пък вчера си поръчахме торта от Лагуна - между другото излиза доста изгодно, а тортите са супер вкусни. blum
Това е засега, ще пиша пак Wink
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 30, 2008, 08:08:10 »

ее, браво за роклята, ами значи и ти си готова Wink
а как е настроението? на мен ми става вече едно неспокойно, но много хубаво и вълнуващо  give_rose
намерихте ли кола? каква украса сте замислили за вашата и останалите коли?
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 30, 2008, 10:49:24 »

Чакаме снимки на роклята с нетърпение  Girl_hide и да разкажеш как е минало днес при фризъора! Makeup girl_wink
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #15 -: май 03, 2008, 15:59:59 »

ее, браво за роклята, ами значи и ти си готова Wink
а как е настроението? на мен ми става вече едно неспокойно, но много хубаво и вълнуващо  give_rose
намерихте ли кола? каква украса сте замислили за вашата и останалите коли?

Привет отново след краткото прекъсване! Wink Тези дни съм се отдала на пътуване - последно преди сватбата и първо от много време насам - защото пак покрай сватбата от месеци все нещо вършим събота и неделя... tease

zvezdiche, с колата сме малко по-напред от преди, тоест намерихме един познат с хубава кола, който в момента мисли дали да се навие. huhhuh.gif Напук на всичко, това не ме притеснява особено, сигурна съм, че няма да ходим пеша, така че всичко е наред. ROFL

С фризьорката срещата мина много добре. Тази жена ме познава идеално, ходя при нея от училище още, тя ми прави прическата за бала, и ме разбира само от първата дума - определено имам късмет с нея! Bravo Иначе не искам кокове и разни раздвижени истории, представям си я по-романтична, спусната и леко прихваната отзад, за да може да се закачи воала. Решихме да сложим и едно живо цвете - розичка в екрю или пъпка от божур, ако има вече по магазините. Tc

С грима всичко също е уредено, и гримьорката е сладурка, но няма да си правя нито пробен грим, нито пробна прическа - доверявам им се напълно. Маникюр, лице и т.н. също са в пълна бойна готовност, да видим колко ще ми съдействат  laugh

Днес най-после си резервирахме хотел за сватбеното пътешествие, крайно време беше и бях започнала  вече да се поизнервям. Но мястото на картинка изглежда много приятно, дано и на живо е така!  twohearts

Ох, така. Сега пак заминаваме за ден-два - този път при дядо и баба, пълен релакс, макар и за кратко. girl_wink След това трябва да купим алкохола, да пренаредим масите с гостите, понеже естествено в последния момент има промени в броя на хората и да разпечатаме менютата (все още се чудим дали да има, де).

Хубави почивни дни, мили бъдещи, настоящи и състояли се булки! И до скоро! heart
Активен
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 03, 2008, 17:40:59 »

Fidelia пожелавам ти весело изкарване на сватбата и много емоции.Не остана много време  smile
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #17 -: май 03, 2008, 18:50:11 »

Браво, фиделия, дано всичко върви все така безпроблемно  Bravo А къде ще ви е сватбеното пътешествие?
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 03, 2008, 19:49:19 »

супер, виждам, че всичко върви към приключване smile дано всичко върви по предвидения план, пожелавам ти много много слънчице и усмивки на 10 май
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 03, 2008, 21:26:27 »

Привет и от мен, fidelia!Искам да ти пожелая една незабравима сватба weddingday-виждам,че с почти всичко сте готови Bravo...Починете си няколко дена и хоп вашият ден дойде *YAHOO*После да не забравиш и снимки да пуснеш smile
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #20 -: май 05, 2008, 12:20:53 »

Браво, фиделия, дано всичко върви все така безпроблемно  Bravo А къде ще ви е сватбеното пътешествие?

В Рим, отдавна ни е мечта! photograph
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #21 -: май 06, 2008, 02:33:29 »

СКЪПА-ОЩЕ мАлКО ОСТАНА........! yahoo
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #22 -: май 07, 2008, 13:41:01 »

Оле! Ето ме - в работна форма, и все пак за минутка-две да кажа здрасти във форума! blum
Днес дадох костюма на моя любим да го изгладят - че се беше поизмачкал поради някаква причина в калъфа... Довечера моята любима кума ми е организирала приятелките и ще ходим на парти, супер мило от нейна страна! danceg
Общо-взето се старая да релаксирам, макар че адреналинът започва да напомня за себе си! yahoo Едно такова ми е трепетно...
Желая ви хубав хубав ден! cap
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 07, 2008, 21:03:19 »

Точно така,мила!Събирай сили,че само след 3 дни какво те чака... *YAHOO*Супер-това е един много вълнуващ ден...Охххх,бих искала отново да направим сватба с писето blum
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 08, 2008, 16:34:51 »

мила fidelia мъничко ти завиждам, че твоя ден тепърва предстои  give_rose наслади му се изцяло, защото минава като миг! успех и да разказваш после  good
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #25 -: май 08, 2008, 20:58:46 »

Мила Винерин, благодаря ти от сърце! heart Така са ни се свили стомахчетата вече! Girl_hide
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 09, 2008, 06:21:20 »

fidelia, да си много много щастлива булка  yahoo прекрасно да си изкарате утре! ще стискам палци и времето да е хубаво  heart
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 10, 2008, 08:47:11 »

Fidelia,
ето че дългоочакваният ден настъпи! Нека бъде твоя приказен ден! Желая ви много любов и семейно щастие! 
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 10, 2008, 08:58:42 »

fidelia, бъди много красива, усмихната и чаровна булка!   give_rose Желая ти прекрасен ден и страхотен купон!  weddingday Party time
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 10, 2008, 09:22:50 »

Fidelia, пожелавам ти да преживееш един прекрасен и слънчев сватбен ден, изпълнен с много положителни емоции, щастие и любов!!!  Сватбаааа weddingday priest Party time
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 10, 2008, 14:10:35 »

Честита сватба!  weddingday Много да се забавлявате!  Dance
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 10, 2008, 14:57:18 »

честита  сватба fidelia ! нека този ден бъде  най-щастливят  за вас  wedding
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 11, 2008, 00:06:44 »

Честита,сватба,fidelia!Дълъг и щастлив семеен живот! Bravo give_rose Bravo
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #33 -: май 11, 2008, 08:51:41 »

Честито, фиделия  give_rose
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 11, 2008, 09:18:12 »

честито госпожо само любов и разбирателство да църи във вашия дом give_rose
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #35 -: май 11, 2008, 09:28:04 »

Честито на младото семейство пожелавам ,Ви да сте все така влюбени един в друг както в деня на сватбата си ! give_rose give_rose give_rose
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 11, 2008, 14:44:18 »

fidelia, честито млада госпожо  Bravo give_rose

бъдете много щастливи заедно и се обичайте с всеки изминал ден все повече и повече!
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 11, 2008, 18:52:50 »

fidelia, желая ви много щастие и да се разбирате винаги!
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 11, 2008, 22:49:47 »

Честито! Пожелавам ви да сте много щастливи!
Фиделия чакаме снимки от сватбата и сватбеното пътешествие. Знам, че ще бъдат страхотни!
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 11, 2008, 22:53:06 »

Честито, мила госпожо!  girl_wink
Да сте все така щастливи и влюбени!!!   CHEERS twohearts любов заедно
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #40 -: май 11, 2008, 23:39:41 »

ЧЕСТИТО  Сватбаааа

Да живеете щастливо до дълбоки старини  CHEERS
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 12, 2008, 09:31:35 »

Честито!
Пожелавам ви дълъг щастлив семеен живот! give_rose
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 13, 2008, 10:01:10 »

честито и от мен на новото семейство.........желая ви много хубави моменти give_rose
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #43 -: май 13, 2008, 13:11:46 »

честито,само щастие и любов през целият ви живот Sunshine Flower
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #44 -: май 14, 2008, 00:25:07 »

                                            :twohearts:честитоооооооооооооо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! twohearts
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 14, 2008, 11:37:47 »

fidelia честито! Пожелавам ви безоблачен и дълъг семеен живот  Bravo
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #46 -: май 15, 2008, 11:29:30 »

fidelia, честито  give_rose!
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 18, 2008, 00:16:34 »

Честито, fidelia!  Сватбаааа Чакаме да разкажеш как е минало, разбира се като се посъвземете от преживяванията.
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 19, 2008, 07:41:46 »

fidelia, честито, мила госпожо  give_rose много да сте щастливи. чакаме снимчици  pardon
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #49 -: юни 09, 2008, 11:17:24 »

Мили момичета!!
Завърнах се! danceg След почти месец отсъствие - сватбено, медено и почиващо, най-после съм отново тук и бързам да ви пиша!! МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА И ЗА ВСИЧКАТА ПОДКРЕПА! Ако не бях попаднала в този форум, съм абсолютно сигурна, че сватбата и цялото събитие нямаше да бъде същото, така че супер много се радвам, че ви има, и че се срещнахме - макар и само виртуално!  LOVING
Утре се навършва точно един месец от сватбата ни, а аз още не съм ви разказала за самото събитие!  Girl_hide Е, да започна от 9 май (хехе, и днес имаме навършване  Bravo) - денят на подписването. Беше много вълнуващо и закъснително smile Бях оставила фризьора и маникюра за най-последния момент, защото не знам как така прецених, че понеже няма да е кой знае какво - само изправяне на косата и лек маникюр, няма да отнеме особено много време. Е, няма да се впускам в подробности, но резултатът беше, че хвърчахме с колата по затворената Витошка като луди и аз се молех да няма полицаи наоколо beating Нямаше, оле! girl_wink Оказа се, че и в ритуалната зала сме единствени и нямаше да има проблем, дори и да бяхме закъснели, но сватба е, нашата, как така!  blum  Ритуалът беше много хубав и един такъв ненатрапчив, бяхме при София - дамата със сребърната коса на "Леге", която беше като фея-орисница, ееех, спомени!  smile Генералната репетиция за следващия Ден. Първите тръпки (после превърнали се в тръпища) започнаха.
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #50 -: юни 09, 2008, 11:46:16 »

Прекарахме предсватбената си нощ заедно (не сме фенове на поверието, че не носи късмет - много хубаво си ни беше даже blum), успяхме да заспим и да се наспим дори, което беше малко под въпрос, защото наистина ни затресе треската - последни телефонни обаждания на майки, шаферки, кумове, напомняния и... пожелания да си изкараме всички вкупом страхотно!  yahoo
Няма смисъл да ви казвам колко неусетно минаваха минутите в деня на сватбата, невероятно бързо - факт!  blush Едно обръщане и вече е минал час, наближил е моментът да изгладя сакото на любимия, да му вържа вратовръзката, да тръгна към фризьора и дома на мама, където трябваше да се подготвя и подредя в булчински красив вид... Curtsey Там беше лудница, а пропо, хора влизаха и излизаха, но беше една такава приятна суетня, няма да го крия  blum
Милото дойде с кума точно навреме, посрещнахме го подобаващо  twohearts (и този път пропуснахме традицията със залостването на вратата и пъхането на банкнотки в обувката) и се запътихме с цялата процесия към църквата. Еееей, като човек е в лошо настроение, слага си булчинската рокля, тръгва по улиците и забравя за всички лоши неща от живота!   yahoo Непознати ни поздравяваха, радваха се, усмихваха ни се, супер приятно...! Много беше яко в църквата, макар и да претупаха ритуала за 15 минути - е как, времето е пари!!! Ние се успокоихме, спряхме да си усещаме сърцата как бият лудо и останахме само двамата - всичко останало остана встрани за тези 15 минути - един такъв покой, наслада!  любов заедно
После фотосесийка на слънце и бегом към ресторанта! Между другото, да ви кажа, че съм супер доволна от хотел Вега, страхотно професионално обслужване!  good За сметка на това диджеите (двама на брой) се оказаха не точно каквито искахме (пускаха каквото им хрумне без много-много да се съобразяват с дребните ни прищевки), но това е, поне никой от гостите не разбра! tease Партито беше супер приятно, подивяхме си, аз малко си настъпвах роклята - но по едно време ни хрумна гениалната идея да я закарфичим с безопасни игли  banana, не хапнахме почти нищо от цялата вечеря, само две-три хапки салатка и после тортичка - ух, ама беше вкуснааа!  Tongue
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #51 -: юни 09, 2008, 11:52:44 »

Ох, то стана като "мило дневниче"!  blush Ама беше най-хубавата случка в живота и на двама ни - единодушно и дори малко неочаквано, хехе! И сега, месец по-късно, нещата са още по-хубави, което може би е дори по-добрата новина. blum Но това май е за друга темичка Wink
Още веднъж ви благодаря за всичко, мили момичета! И ви желая от сърце много трепет и любов около сватбата и след нея!!  heart
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 09, 2008, 14:54:41 »

оооо коя булка се е завърнала! булка ли казах, пардон, госпожа  yahoo фиделиа, пожелавам ви и на вас най-чистата и предана любов, дълго семейно щастие и много късмет в съвместния живот  give_rose честита месечинка от подписа!! и да разкажеш за това толкова приятно дълго сватбено пътешествие  heart
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #53 -: юни 09, 2008, 14:54:52 »

Честита месечинка fidelia  give_rose give_rose give_rose Обичайте се много  twohearts LOVING Разказчето ти е много хубаво  danceg

Не знам дали аз пропуснах, но не видях снимки?!?!?
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 09, 2008, 21:22:46 »

fidelia, много хубав разказ и е чудесно, че сте успели да си починете добре!
И на мен ми се иска да видя снимки blush
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 09, 2008, 21:48:00 »

Честита месечинка! Всичко ще става още по-хубаво! danceg danceg danceg
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines