Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 12:17:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на fidelia - 10.05.2008  (Прочетена 19740 пъти)
 
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« -: април 24, 2008, 08:54:23 »

fidelia, честита темичка! give_rose пожелавам ти щастлива и успешна подготовка и незабравима и изпълнена радостни емоции сватба  weddingday очакваме да споделяш твоите вълнения за подготовката преди деня на най-важното решение в живота ти
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 24, 2008, 11:38:29 »

fidelia, твоята сватба вече наближава! Пожелавам ти лека подготовка и най-веселото и незаправимо тържество danceg
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 24, 2008, 11:42:30 »

ей fidelia почти не остана .........да споделиш с нас как минават приготовленията на края.......!
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #3 -: април 24, 2008, 21:57:13 »

Мили момичета!!!!
Ако знаете как хубаво ми стана, като видях тази темичка!!! Мнооого ви благодаря! LOVING
Приготовленията са все още в спокойна фаза, но усещам, че няма да се задържи още дълго, хихих blum Днес тъкмо обиколихме психодиспансерите и прозряхме с милото колко е смислено да имаме една и съща адресна регистрация, та да си спестим обикалянето на различните районни диспансери из София. sarcastic
Още не сме си избрали декоратори - тези естествени цветя колкото и да е странно се оказаха сложен казус, жалвам се напред-назад активно по този повод vivasvat, но сме си сложили краен срок утре вечер, когато трябва да си имаме човек! danceg Или супер скъпо - рекордът беше 1500 лева beating), или претруфено и неразбиращо, или пък започват да ни обясняват колко по-готино е да сложим балони...
Одеждите - имаме си всичко без рокля. pardon Ще ходя да си я взема от Милениум на 29-ти, дотогава тръпна в очакване! Днес (бях много активна, хехе) се свързах с фризьор и гримьор, уговорихме се за час преди самата сватба, всичко по външния вид е горе-долу в календара! danceg
Ще пиша пак и трябва да пусна снимки от всички джвъчки и неща, тържествено обещавам!  blum
Хубав утрешен ден на всички!
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 24, 2008, 22:54:57 »

Страхотно върви подготовката.И не им се давай ,особенно на цветарите.Те са едно си баба знае едно си бае.С тия балони е нещо страшно.Май за тях това е украса номер едно за всички времена. Успех ти желая миличка
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 24, 2008, 23:24:39 »

fidelia, стискам ти палци за всичко, да бъдеш спокойна и много усмихната! И да разказваш за всички трепетни моменти от подготовката!  girl_wink   Bravo
« Последна редакция: април 24, 2008, 23:26:12 от ellie_bellie » Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 25, 2008, 08:47:22 »

Честита темичка, Fidelia! Flower
Като чета, виждам че си почти готова с приготовленията. Bravo
Чакаме да качиш снимки!
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #7 -: април 25, 2008, 09:25:01 »

Сърдечни благодарности, скъпи момичета! yahoo
Да направя резюме за медицинските от психото: аз вчера си взех от Екзарх Йосиф срещу 10 лв., а днес моят мъж е смогнал да си го направи за отрицателно време в Медицинска академия и то само за 5 лв. Явно не е особено структурирано и уеднаквено, същото предполагам важи и за останалата част от прегледите.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 25, 2008, 10:43:33 »

хаиде мила мила не остана как се чустваш валнението на максимум ли е
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #9 -: април 25, 2008, 13:10:23 »

Ох, ами днес ми е доста напрегнато - главно заради лекия стрес в работата. angry Не ми се очертава отпуска за подготовка, само в деня на сватбата и после за медената седмичка, затова смятам да се вкопча в предстоящите почивни дни! blum
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #10 -: април 25, 2008, 17:15:39 »

fidelia, и ние обикаляхме психодиспансерите  smile... Според мен този печат трябва да се взима след сватбата, а не преди нея  funnytooth.
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #11 -: април 25, 2008, 23:29:45 »

Хехе ROFL Напълно съм съгласна!!
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #12 -: април 29, 2008, 16:44:44 »

И ние днес си занесохме декларациите в общината. banana Едната служителка беше много намусена и се държа като с полуидиоти, но пък другата беше много сладка и успя да компенсира! Bravo
Успях да си взема и роклята, напълно готова и хубава, заедно с чантичката и всичките такъми и сега дишам по-спокойно!! danceg
Утре съм на среща с фризьорката, остава да пренаредим масите в ресторанта спрямо последните потвърждения от страна гостите, а пък вчера си поръчахме торта от Лагуна - между другото излиза доста изгодно, а тортите са супер вкусни. blum
Това е засега, ще пиша пак Wink
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 30, 2008, 08:08:10 »

ее, браво за роклята, ами значи и ти си готова Wink
а как е настроението? на мен ми става вече едно неспокойно, но много хубаво и вълнуващо  give_rose
намерихте ли кола? каква украса сте замислили за вашата и останалите коли?
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 30, 2008, 10:49:24 »

Чакаме снимки на роклята с нетърпение  Girl_hide и да разкажеш как е минало днес при фризъора! Makeup girl_wink
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines