Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:37:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За най-малките гости!  (Прочетена 222144 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: октомври 30, 2015, 14:39:29 »

Според мен,ако са решили да ги облекат с такива роклички, ще го направят. Може би не всички, но някои от тях. Все пак са деца, радват се. В деня ще се въртят покрай теб, ще ти пипат роклята, ще те дърпат за внимание...не си хаби нервите точно за това, по-натам в подготовката ще изскочат доста по-големи грижи. smile
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #361 -: ноември 01, 2015, 21:45:11 »

Здравейте!
Ако наистина не Ви допада идеята да имате деца шаферки в бели роклички, по-добре бъдете искрена с гостите си. Все пак наистина Вие сте най-важните в този ден и трябва да се чувствате добре. Би трябвало гостите Ви да уважат искането Ви. smile
Активен
mara_podrobnata
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #362 -: януари 10, 2016, 00:30:09 »

И ние ще имаме деца на сватбата, може би около 7-8. Лошото е, че са на различни възрасти и не вярвам да се заиграят помежду си, така че определено обмислям аниматор. Някой може ли да препоръча такъв за гр.София.
Активен
blizna4kata87
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: януари 30, 2016, 11:30:54 »

Аз ще имам и деца шаферки харесва ми идеята да щъкат дечица с бели роклички.


* received_10205784205668574.jpeg (54.93 KB, 600x600 - видяно 858 пъти.)
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: януари 30, 2016, 13:01:38 »

Здравейте!
Ако наистина не Ви допада идеята да имате деца шаферки в бели роклички, по-добре бъдете искрена с гостите си. Все пак наистина Вие сте най-важните в този ден и трябва да се чувствате добре. Би трябвало гостите Ви да уважат искането Ви. smile

Малко са гостите, които ще уважат искането на булката. На моята сватба имаше 5 момиченца, не ми е пречило това. Общо бяха около 30 деца на възраст от 3 до 10 години. Проблема идва когато започнат да ти се бутат из краката, да ти дърпат роклята. А като изкарат тортата  girl_impossible Не се сърдя на децата и нямам нищо против тях, всичко идва от възпитанието на родителите..
Едни бяха довели внучето си без да ни кажат и се бяха разсърдили, че няма стол за него crazy
Други бяха казали, че ще доведат децата си, а после не ги бяха довели.. И ние си плащаме куверти..
Активен
kalina1988
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #365 -: март 07, 2017, 11:07:46 »

Едни бяха довели внучето си без да ни кажат и се бяха разсърдили, че няма стол за него crazy
Други бяха казали, че ще доведат децата си, а после не ги бяха довели.. И ние си плащаме куверти..
Ехе 30 деца досега не бях чувала да има на сватба. Много ми се струват и би било странно ако не правят бели  diablo А относно тези хора, които водят със себе си неканени гости и имат после претенции, това е супер нахално!!! И на нашата сватба имаше един двама такива самозабравили се гости, които съжалихме, че сме поканили, но беше вече късно. Имахме разбира се и гости, които както и при вас, казаха че ще доведат децата си, а накрая дойдоха сами. Само дето платихме кувертите...
Иначе за по-големите деца на нашата сватба взехме по едно малко подаръче за спомен. Ръчно изработени пръчки като от филма Хари Потър. Много се забавляваха  Bravo http://podaracizasvatba.com/harry-potter-magic-wands/
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: април 01, 2017, 16:13:15 »

Леле, ама вие и за деца ли плащате куверти? При нас до 3 са безплатно, до 14 по 1 евро за всяка навършена година, от там на горе 50% от куверт за възрастен и над 18 нормално като за възрастен. Ние ще каним само близки хора и на поканите писахме, че при всички случаи децата и партньорите са поканени, само молим да ни кажат предварително колко възрастни+ деца ще дойдат.
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: април 01, 2017, 17:09:58 »

Иначе за по-големите деца на нашата сватба взехме по едно малко подаръче за спомен. Ръчно изработени пръчки като от филма Хари Потър. Много се забавляваха  Bravo http://podaracizasvatba.com/harry-potter-magic-wands/

Страшни са прйчките!!  Много ми харесват!
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines