Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:05:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За най-малките гости!  (Прочетена 222150 пъти)
 
Future_Bride
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #330 -: март 19, 2015, 11:49:10 »

Хахах да, имате право. Наистина ще заприлича на детска занималня, ако ги сложа на една маса. А и как да ги спреш малчуганите на едно място, кръвта им кипи smile
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #331 -: март 19, 2015, 16:33:24 »

При мене децата ще са на отделна маса с отделно меню за тях. В хотела има и зала за игра, която е на 2 етаж. При мене най- малкото е на 4 години.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: март 30, 2015, 18:36:26 »

Ние, понеже сме едни от първите в обкръжението ни, които се женят - няма да имаме нито едно дете на сватбата. И аз всъщност се радвам. danceg
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: март 31, 2015, 09:31:17 »

При мен се очертават 2-3.
При една от срещите с агенцията ми разказаха за сватба от 60 човека - 20 деца и 40 възрастни. Кеф,а smile На децата са им организирали специални забавления.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: март 31, 2015, 11:23:32 »

Уоууу, обожавам деца, ама от 60 човека - 20 деца ми се струва бая страшничко.. При нас ще са 1-2 макс..
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: март 31, 2015, 11:33:41 »


При една от срещите с агенцията ми разказаха за сватба от 60 човека - 20 деца и 40 възрастни. Кеф,а smile На децата са им организирали специални забавления.
Oh my ... Това да не е било детски рожден ден?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: март 31, 2015, 11:35:34 »

Мне, сватба с приятелите на младоженците. В един момент се оказва, че всичките ти приятели имат по 1-2, някои и по 3 деца. Хората решили да се женят на по-зрял етап от живота си, явно smile
Активен
Summertime
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #337 -: април 02, 2015, 09:59:37 »

На нашата сватба имаше 10 деца. Всяко беше настанено при родителите си. Самички намериха как да се забавляват и на никого не са пречили. По едно време бяха решили, че роклята ми е чудесно скривалище, но аз обожавам децата и това, че тичаха насам натам далеч не ми пречеше. Единственото, което ме подразни беше, че персонала не си беше направил труда да погледне разпределението на масите и съответната детска порция да бъде пред детето, а не пред някой възрастен.Наложило се е гостите да си прехвърлят чинии, тъй като все пак детското меню си личеше, че е такова със съответната украса. За да избегнете това Ви съветвам хубаво да наблегнете на тази част при уговорките в ресторанта.
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: април 08, 2015, 08:07:26 »

Момичета и на нашата сн
сватба ще има сигурно дечица. Някъде около 15-20 са по мой сметки,но още не ми е потвърдено кои ще дойдат.
Питанката ми е ще имате ли отделен куверт за децата? При нас повечето деца ще са на възраст 1 до 4 годинки. За тези които са по-големи със сигурност ще има,но се чудя за малките.
Вече съм поръчала подаръчетата за тях.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: април 08, 2015, 09:34:46 »

За най-малките говори с родителите, защото някои видове храни се включват по-късно в менюто на децата. Аз не бих дала на малко дете, което не е захранено с всички видове храна, нещо без да се консултирам с родителите.
Още повече, че в основното за възрастни се използват много подправки, които децата не консумират.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: април 08, 2015, 09:49:41 »

sladkata2 Консултирай се с родителите. На най-малките им носят пюретата и другите храни с тях и си ги хранят. За по-големите попитай какъв куверт да им поръчаш. На мен например ми казаха да не поръчвам за едно от децата на 4г. е.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: април 27, 2015, 10:55:39 »

Направихме вече менюто за дребосъците. Ще има пилешки хапки,пържени картофки,питка и сокче. Ще питаме родителите какво меню искат. А в ресторанта ни пердложиха да им направя отделна зала в която да стоят и да си играят,но на мен не ми допада особено идеята.
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: април 27, 2015, 15:15:47 »

И ние ще имаме към 10-тина деца... Някои големи, на по 10-11, но имаме и малки :Р Искам да са на отделна маса по принцип, ама ми е хикс как ще се приеме от родителите на по-малките дечица :Р Ще видим, ще го измисля :Р Иначе още не сме уточнили кувертите, но със сигурност детските ще са различни. А за някои от децата и на нас ни казаха да не поръчваме куверт :Р Не съм предвиждала никакви забавления, мислех аниматор да наемем, но ММ каза, че били големи, мислех да им вземем моливи да оцветяват, ама щели да надраскат... И за сега сме без забавление :Р
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #343 -: април 28, 2015, 12:25:58 »

Моите са около 8. Ще бъдат на отделна маса и детско меню. На втория етаж има детски кът. И в двора има детски кът. Разбрала съм се с хотела, да покрият външния басейн, да не стане някаква беля. Мисля да им пъдаря по една меденка декорирана
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: април 29, 2015, 08:26:31 »

По списък дечицата ще са около 20 с моята госпожица,но не знам дали всички ще дайдат. Купила съм за всяко дете подаръчета. Дори и да не дойдат с родителите си ще им ги дам,защото съм си решила да има за всяко дете.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines