Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:25:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За най-малките гости!  (Прочетена 222140 пъти)
 
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #45 -: март 28, 2009, 00:28:49 »

Радвам се, че ви харесва. Като казах на кумата и сестра ми и те я харесаха. Дано се получи. Но те мислят, че ще е добре тетрадките да са 2, за да няма сърдити, че дълго чакат. Защото като познавам едната си ббратовчедка....не можете и да си представите за какво става дума...Но може и една да е. На мен така ми се иска именно, за да остане нещо като сватбена книга за малките гости. 

Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #46 -: април 15, 2009, 15:59:28 »

Момичета, писах и в темата за алкохола, но да пиша и тук  blush Какво ще кажете на масата с децата да сложа една бутилка пина-колада  и безалкохолни? Няма да има друг олкохол, но ми се струва, че няма да е трагично да си пийнат малко от пина-коладката? АЗ ще питам майките им де, но има само 1 дете, за което се притеснявам, за другите знам, че ще дадат. Просто на вас как ви се струва? Да има ли изобщо? Никак не ми е подредена мисълта, но ми е едно объркано...и аз не знам как да си задам въпроса...
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 15, 2009, 16:42:15 »

Ааа не, аз не мисля, че на маса на деца трябва алкохол какъвто и да е! Аз съм от лошите мами diablo
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #48 -: април 15, 2009, 17:20:54 »

 kezz Ами те 3 ще са на 15, другите около 9-10.

а да се сещате за нещо леееко алкохолно, и да не е дутско шампанско. Защото тези на 15 са си големички.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #49 -: април 16, 2009, 07:24:11 »

Amelia, а няма ли как да ги сложиш едните на една масичка, а другите на друга? Не знам дали е много добре да са на една маса, защото хората на 15 са във възраст, в която се ужасяват да ги смятат за деца и вече имат малко по други интереси и приказки от тези на по 9 - 10 и може да им е тъпо с малките. Ако са на отделни, тогава може и пийване за големите. А за алкохола по - добре недей да слагаш на маса с 9 - 10 годишни, защото има шанс някое все още да не е опитвало и като докопа пиенето да направи беля (това е от лични наблюдения).
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #50 -: април 16, 2009, 07:59:22 »

За масите - зависи в кой ресторант ще сме. Но за сега така са разпределени, че се получава една маса с деца, една с момичета и една с момчета. Много добре се разпределят, но това разпределение го правих за Скай Уей, чиито маси са около 10 човека. Кой знае в кой ресторант ще сме реално  crazy
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #51 -: април 18, 2009, 10:00:01 »

Момичета, помогнете ми да измисля нещо. Муцито беше пуснала един пост и в него споменаваше за игра с менче, от което излизат цветни лентички. За всяка е завързан стрък здравец, само за 1 пръстенче. Която го изтегли ще е следващата булка. Понеже аз страшно си държа на хвърлянето на букета и не искам да го правя това с менчето, реших да го направя за малките момичета на събитието.

/Както вече казах, много държа на хвърлянето и искам да го хване някое момиче, което реално може да стане булка и няма да правя хвърляне, на което и лапетата ще се бутат/ Преди мислех да има хвърляне на букет и за малките, но пък става повторение и ще е скучно... Помогнете ми да измисля играта с менчето за малките. Въпростъ ми е какво да е завързано при тях??? За женените измислих да е кукличка, символизираща бебе, но какво да е за малките  scratch one-s head


П.С. Вече им купих част от картинките, които ще им раздам да лепят в сватбения лексикон.  blum  Много са готини  blush И на мен ми харесват. Остава тетрадката и после да мисля въпроситеееее girl_impossible Ще помагате и тогава, че не си спомням какво е пишело на тези, които съм попълвала.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 30, 2009, 11:38:20 »

аз нещо взех да се замислям дали за децата да направя отделни подаръчета.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 30, 2009, 11:45:24 »

може със сигурност ще им хареса повече ако са предназначени за деца, поне така мисля
ние ще имаме само едно дете на сватбата и тя е вече голяма на 11-12 и мисля да й направя малък подарък отделно, нали ще й ставам вуйна  girl_wink
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 30, 2009, 11:45:50 »

Ние имахме 6 деца, взехме им едни малки сладки топки с мотиви от Дисни (по 2лв от Джъмбо)
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 30, 2009, 11:49:52 »

давате ми чудесни идеи - нашите деца ще са около 7, като само 1 от тях е над 10. ще разгледам сайтовете за нещо интересно.
Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 30, 2009, 12:02:59 »

И на мен ми харесва идеята за подаръчета за дечицата, ама като не знам колко деца ще имаме?!... По принцип разпитвам родителите, ама много малко си казват, повечето започват "Ами не знаам дали ще съм с децата", " Ми май ще сме с едното, ама може и с двете да сме..."  angry
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 30, 2009, 12:03:14 »

валка дава чудесни идеи, в джъмбо има толкова много избор, само си направи списък момченца, момиченца ама ти сигурно си ги знаеш де, и тичай натам  girl_wink
можеш да им вземеш някой пъзел да редят или там каквото харесаш

rosi09 настоявай си да ти кажат дали ще ги водя и колко, това си е важно не само за подаръците ами и за ресторантът
моята е лесна, повечето ми приятели нямат дечица още, само кумовете имат един фъстък на 2 ама ще го оставят на бабата да го гледа, а на едната ми приятелка са по-големички, ама тя смята че е трябва да е луда да ги води на сватбата - нали иска да се забавлява не да тича подире им  pardon
« Последна редакция: май 30, 2009, 12:05:31 от anbibian » Активен
Mini
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #58 -: май 30, 2009, 12:56:01 »

И аз сега се замислям, че ще е много хубаво на децата да са детски подаръчета....и джъмбо май е добър вариант да се открие нещо...пък и не само за децата smile...май ще се ходииии до там...благодаря за идеята  give_rose
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 31, 2009, 00:12:48 »

Ей,сега като подхванахте темата за децата,може не само отделни подаръчета,а може и да се направи една отделна маса като детски кът,където да има примерно книжки за оцветяване и пъзел и така на дечицата няма да им е скучно и ще се занимават,а майките ще могат да се насладят на сватбата.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines