Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:42:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За най-малките гости!  (Прочетена 222148 пъти)
 
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« -: април 21, 2008, 18:41:46 »

Момичета, кажете ми за дечицата на сватбата какво трябва да се подготви? кой ги занимава по време на тържеството и после в ресторанта? дали да им подготвя нещо като малка масичка с фулмастери и листи да си рисуват и занимават едно друго или нещо друго трябва да се измисли  huhhuh.gif blush
а какво да им се сервира да хапнат? нашето меню ме съмнява, че ще е много подходящи за малките душички и сега са ме обзели един такива чуденки какво ли ядат деца до десет години  pardon
 help help help
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #1 -: април 21, 2008, 19:21:59 »

Кът за децата на сватбата е много подходяща идея. Предлагам да подредиш една маса с флумастери, пастели, книжки за озветяване, и някакви лакомства.
На нашата сватба само моята малка шаферка беше под 10 години. Бях й подготвила един комплект с детски бижута на Барби, книжки за оцветяване с пастели и една подобна кошничка с лолипопс като на снимката. Отделно и бях поръчала специално детско меню от кейтъринг компанията.


* lollipop.jpg (51.94 KB, 400x598 - видяно 1193 пъти.)
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #2 -: април 22, 2008, 08:36:17 »

Привет и от мен!
сега относно менюто-не мисля, че ако са над 4-5 годинки да речем малчуганите има какво да му мислиш-храна като за останалите.Децата на тази възраст обикновено вече се хранят като родителите си и сами, а и защо да се вкарваш в излишно приключение.
Определено колкото и да са малките сладури е хубаво и за тях да има особено внимание-така че в зависимост от броя и възрастта им-забавни игри, книжки за оцветяване,и каквото ви дойде на ум , ще зарадват не само тах-ще направят супер впечатление, че сте се сетили, а и със сигуност-и родителтие им ще ви бъдат благодарни!
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 22, 2008, 12:33:04 »

 give_rose благодаря за мненията!

най-голямото ще е на 10 годинки, а другите са едни дребосъчковци на по 3-4  годинки yahoo
реших да им направя в ресторанта кът с разни работи за проявяване на творчество, в една купа ще им сложа бонбони, близалки и зрънчо и се надявам да седят мирни и кротки там поне докато изпапат лакомствата  cap

мислех си и за едно Лего да им се вземе, ама после какво ще го правя  pardon
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 22, 2008, 14:44:46 »

На нашата сватба ще има само едно детенце. Говорих с леля ми, която и се пада баба и тя ми каза, че според нея няма нужда да правя каквото и да е и, че детето ще се чувства много специално и щастливо, че е шаферка и всички ще се радват. Може би само някакви бонбони ще и взема.
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 22, 2008, 15:15:41 »

идеята за бонбонки е много хубава lol аз ще си имам една сладка 3-годишна шаферка и може би двама 6-7 годишни сладури. нещо малко, нетрошливо, може би ядимо е най-добрият вариант  blum
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #6 -: април 22, 2008, 15:32:34 »

Ау, чудесна тема, Виенерин, не се бях замисляла за това. На нашата сватба ще има 7 деца под 10год.  pardon Идеята за детския кът е наистина добра, а и мисля, че на децата ще им е много интересно да се занимават с нещо smile За менюто ... със сигурност нещо, което децата ядат (може да попиташ родителите?) girl_wink Не забравяй торта и за най-малките  blum
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 22, 2008, 15:43:18 »

Много готина темичка  Bravo Bravo и добри идеи давате за малчуганите  good и аз се замислих за децата които ще са на сватбата 3 са на по 9 години и 4 на на по 3-4 годинки,че ще има маса за деца ще има,но мисля за менюто има какво да е и ще попитам в ресторанта ако могат да има направят нещо като сандвичи-хапки от франзела  pardon =]да има лакомства,може да има пуканки или чипс незнам и сокове и естедтвено и от тортата ще има,ще сложим на всеки стол по един балон за децата ама друго не се сещам crazy crazy но и те пък няма да седят мирни ще обикалят насам натам и на тях им е интерсно girl_wink girl_wink
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 22, 2008, 15:51:27 »

за менюто ние харесахме варианта за свободна консумация за децата - майките да изберат на момента какво ще му е вкусно на детето. балоните са страхотна идея и тъй като няма да украсяваме ресторанта с балони, може да предвидим само няколко, за да се забавляват  chee
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 22, 2008, 15:55:16 »

Това за менюто е добра идея good good ще помислим по въпроса,а препоръчвам ти балони да има за децата защото всяко дете се радвам на балони даже може три балона да се вържат заедно и да се закачи на стола и на самата маса може да се сложат няколко балона с хелий girl_wink
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #10 -: април 22, 2008, 16:04:52 »

То е ясно, че децата постоянно ще тичат насам-натам. Бях на рожден ден наскоро, където имаше и няколко деца. В залата беше пълно с балони с хелий и обикновени и с дълги връвчици на тях и познайте - децата само с балоните си играеха - местеха ги и ги пренареждаха из цялата зала и накрая ги струпаха над и около дансинга. Най-веселото стана, когато се сетиха, че балоните могат да се пукат с вилиците  Girl_hide Иначе като храна им бяха приготвили хапки като тези, които дафни предлага, от кръгчета франзели с различни неща отгоре и натурални сокове. Беше много весело, защото децата си играеха на криеница под масите с дългите покривки и ... мда, беше интересно да усетиш, че някой се опитва да ти свали обувката  sarcastic
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #11 -: април 22, 2008, 17:25:12 »

Не че не обичам деца, дори напротив, ама аз не искам да присъстват на сватбата ми. Не знам защо, ама ги свързвам само с хаус и търчене на родителите по тях. А и нашея ресторант е на едни скали, едно чудо... За щастие, не се очертават много деца на нашата сватба, може би само две и аз се чудя как да кажа на родителите да си ги оставят вкъщи, без да ги обидя. Чела съм покани където малко закачливо, но иначе съвсем ясно си пише, че на сватбата могат да се вземат само кърмачетата, ама това не ми се струва удачен вариант.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 22, 2008, 17:35:56 »

Момичета, дано не засегна някоя от вас, но ви казвам съвсем откровенно че бих се обидила, ако ми кажат че би било хубаво да не взема синът ни на нечиия сватба. Ами той откакто се е родил ходи навсякъде с нас и НИКОГА не съм тичала след него или да се притеснявам какво ще направи. Още повече, че ние нямаме къде да го оставим. При изключителни случаи свързани със закъсняване през нощта може да го оставя на приятелка.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #13 -: април 22, 2008, 17:57:46 »

да darling, разбирам, че би се обидила. Аз точно от това се притеснявам, а не това е целта ми.
Всеки си знае децата и затова се надявам сами да си преценят, защото синът ти може и сам да се оправя, но има и много палави дечица.
« Последна редакция: април 22, 2008, 17:59:20 от KlaraFina » Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 22, 2008, 18:04:26 »

колко много идеи  Bravo супер се  give_rose

то и дечицата на нашата сватба няма да са от най-големите ангелчета  blush  но пък не мога да си представя, да ги няма  girl_in_love
ще са пременени в костюмчета и роклички и всичките ще бъдат част от тържеството  Bravo
най-големия калпазанин (притежава енергия за електроцентрала  tease) има по-голяма сестричка и се надявам тя да се справя с него

аз не искам да има в украсата на ресторанта балони, но пък вие сте прави, че ще са идеално "оръжие" за игра на мъниците
и тези хапки сандвичи ми харесаха  Bravo може да нямат меню, а такива хапки и разни сладки изкушения и да си ядат когато искат, а не да чакат като на големите да им се сервира  Wink
и най-големите парчета от тортата ще са за тях, разбира се  tease
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines