Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 09:44:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Живи цветя за прическа и аксесоари  (Прочетена 114284 пъти)
 
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юни 10, 2008, 09:48:30 »

В цветарския магазин ми казаха, че пръскат индивидуално всяко цвете с някакъв специален спрей и така няма никакъв проблем да издържи цял ден. Конкратно я питах и за цвете в косата и бутониери - н.п. good  good  good
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юни 13, 2008, 09:59:05 »

Някои може ли да ме ориентира горе долу колко струват бутониерите и гривните с живи цветя. Знам че зависи от цветята, но да кажем че са рози. Иска ми се да взема по една бутониера за младоженеца и кума и гривна за кумата.

Вчера си поръчах букета, украсата на колата, букета за хвърляне и бутониерите.
Едната бутониера /или гривничка за ръка от същите цветя/ ми излиза 10 лева!  nea
Активен
bubule4e
Любопитен
*
Публикации: 30


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юни 13, 2008, 12:03:10 »

Здравейте на всички. аз съм новичка blush във форумчето.Сватбата ни е през август а идеята за цвете в косите  ми допада страшно много. Обожавам орхидей  и определено това ще е цветето в косите.Снимчиците които сте пуснали са страхотни.Благодаря.
част от украсата също ще бъде с орхидей така че дори да поувяхне малко , ще си дръпна някоя от украсата smile
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юни 13, 2008, 12:43:43 »

Здравейте на всички. аз съм новичка blush във форумчето.Сватбата ни е през август а идеята за цвете в косите  ми допада страшно много. Обожавам орхидей  и определено това ще е цветето в косите.Снимчиците които сте пуснали са страхотни.Благодаря.
част от украсата също ще бъде с орхидей така че дори да поувяхне малко , ще си дръпна някоя от украсата smile


Здравей, bubule4e и добре дошла  chee
Значи и ти си от "моя отбор" - на орхидеите!  good  Аз съм им голяма фенка, и ще са ми като акцент на сватбата!  heart
Тук има разни идеи, разгледай добре галериите, ако имаш въпроси - моля, ние сме насреща!  good
« Последна редакция: юни 13, 2008, 12:45:58 от didda » Активен
darning
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #94 -: юни 14, 2008, 21:41:29 »

Браво момичета!  good
И аз обожавам орхидеите и моята сватба беше с орхидеи.  Държах цялата украса да я правиме с една приятелка (като това включва поръчката, избирането и купуването на цветятя и всичките микрофони ,листа ,чудесии , съхраняването , измислянето ...всичко) и не съм използвала пръскани със спрей цветя ,ами си ги купих от борсата на клонче. Въпреки всичко тази орхидейка в косата ми "се държа доста добре"  Wink и ако короната в църквата не я беше посмачкала (което момичета се случва на всички цветя в косите ,имайте го предвид!!!) нямаше да мръдне до края  Wink
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юни 15, 2008, 00:40:46 »

Ами орхдеите са готини наистина, ама такива мини-орхидеи, подходящи за моята прическа, не мога да намеря никъде sad и ми предлагат разни варианти.

Моята тематика е слънчогледова, новърдо отказвам слънчогледов букет, не ме кефи нещо и търся нещо подобно като вид цветя, което да се върже със слънчогледовата тематика и лятото.

Май накрая ще се спра на хризантемки, навсякъде тях ми "пробутват", ама нещо ми простеят или си внушавам и аз не знам вече.

Букет от хризантемки, в косата - хризантемки и гривничка от хризантемки (основно жълти), дали според вас се вързва със слънчогледовата тема?
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юни 15, 2008, 11:02:53 »

Kiksi, относно простеенето - въпрос на виждане и лично мнение. АКо не ти харесва не го приемай като вариант. Аз обаче си го представям и ми стои наистина много слънчево и лятно. По-скоро пролетно, но... pardon А един букет от хризантеми не е толкова простеещ, а повече див. В смисъл на чист, прост, семпъл. Незнам дали се изразих добре и дали успя да ме разбереш. С две думи би стояло много хубаво такъв букет за една лятна, ефирна сватба - каквато ти искаш, нали?  Wink
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юни 16, 2008, 08:27:09 »

Kiksi,

На мен ужасно ми допада идеята за букет и гривничка от хризантеми. Особено има едни - много хубаво, наситено жълто и направо стоят като малки слъница - много ведро и много топло изглежда! yea И чудесно ще се съчетае със слънчогледовата тематика на сватбата ти  good
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юни 16, 2008, 08:34:29 »

Браво момичета!  good
И аз обожавам орхидеите и моята сватба беше с орхидеи.  Държах цялата украса да я правиме с една приятелка (като това включва поръчката, избирането и купуването на цветятя и всичките микрофони ,листа ,чудесии , съхраняването , измислянето ...всичко) и не съм използвала пръскани със спрей цветя ,ами си ги купих от борсата на клонче. Въпреки всичко тази орхидейка в косата ми "се държа доста добре"  Wink и ако короната в църквата не я беше посмачкала (което момичета се случва на всички цветя в косите ,имайте го предвид!!!) нямаше да мръдне до края  Wink
Darling,
И аз напоследък започвам да се замислям, че орхидеята в косата, която съм запланувала, може да се съсипе от короната!  cray Най-малкото постоянно трябва да я мисля, да не се пречупи нещо. И започвам да се замислям дали да не я заменя с фиба ... онзи ден в един магазин видях много красива фиба с камъчета, във формата на цвете  crazy Мисля, мисля ... още 10-ина дни имам да го измисля. tease tease tease
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #99 -: юни 16, 2008, 12:50:04 »

и аз се запалих вече да съм със живи цветя в прическата ми,но не съм решила какво,то всъщност ще зависи от изборът ми на букета.В представите ми са рози,но ме притеснява факта,че не са особено трайни nea crazy
Активен
darning
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #100 -: юни 16, 2008, 22:40:05 »

Darling,
И аз напоследък започвам да се замислям, че орхидеята в косата, която съм запланувала, може да се съсипе от короната!  cray Най-малкото постоянно трябва да я мисля, да не се пречупи нещо. И започвам да се замислям дали да не я заменя с фиба ... онзи ден в един магазин видях много красива фиба с камъчета, във формата на цвете  crazy Мисля, мисля ... още 10-ина дни имам да го измисля. tease tease tease

Ами аз като се замисля фризьорката направо я беше циментирала за косата ми с фиби и лак и не съм я мислила чак толкова много,но едото листенце малко пострада от короната
« Последна редакция: юни 16, 2008, 22:49:56 от darning » Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юни 25, 2008, 14:27:29 »

искам да попитам и съжалявам ако го пише назад ама нямам време точно сега да чета много, тези живи цветя в косите издържат ли в смисъл н увяхват ли, или има някакъв специален начин за тях?
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #102 -: юни 26, 2008, 15:23:16 »

момичета и аз искам да попитам живите цветя предполагам се купуват от цветарските магазини,но те ли ги правят да се закрепят в прическата blush
Активен
bubule4e
Любопитен
*
Публикации: 30


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юни 27, 2008, 12:18:04 »

Didda благодаря за топлото посрещане.
Обожавам орхидей толкова царствени цветя са.Но сте прави момичета короната найстина може да съсипе нежните листенца.

Cveteto фризьора ти трябва да ти закрепи светето в прическата.В цветарския магазин няма как да го направят.Ако имаш пробна прическа и на нея трябва да си занесеш цветенце
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юни 29, 2008, 22:27:32 »

Ох, момичета..незнам аз ли съм дефектна какво, ама.. нещо не мога да си избера цветя...май ще трябва да направим няколко сватби с моето мъжле, за да направя всичко, което искам. Имам толкова много любими цветя, че н емога да се спра на конкретно. То всяко сиима своята красота - и розите и орхидеите, и калии, и маргаритки, и какви ли още не..не мога  crazy дали щее хубаво ако се съчетаят някак всички видове или ще е някак пренатрупано и префанцулено или знам ли...идея нямам на какво да се спра cray

Модератор: Пишете САМО на КИРИЛИЦА!
« Последна редакция: юли 22, 2008, 10:19:39 от maria_lakova » Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines