Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 03:30:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ШАМПАНСКО ЗА ГОДИШНИНИ ОТ СВАТБА  (Прочетена 50357 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #15 -: март 23, 2007, 16:09:58 »

Ние сме решили да запазим бутилки с вино от сватбата с нашите етикети и датата на сватбата--и да ги отваряме една по една на годишнините от сватбата.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 23, 2007, 16:11:51 »

Ние сме решили да запазим бутилки с вино от сватбата с нашите етикети и датата на сватбата--и да ги отваряме една по една на годишнините от сватбата.
да също става но пък така ще трябват страшно много бутилки  girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 23, 2007, 16:12:39 »

Ние сме решили да запазим бутилки с вино от сватбата с нашите етикети и датата на сватбата--и да ги отваряме една по една на годишнините от сватбата.
Това също е много добра идея
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #18 -: март 23, 2007, 16:14:10 »

Ние сме решили да запазим бутилки с вино от сватбата с нашите етикети и датата на сватбата--и да ги отваряме една по една на годишнините от сватбата.
да също става но пък така ще трябват страшно много бутилки  girl_wink

Хехе, аз имах предвид само на големите годишнини от сватбата- 1, 5, 10...
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 23, 2007, 16:15:18 »

Ние сме решили да запазим бутилки с вино от сватбата с нашите етикети и датата на сватбата--и да ги отваряме една по една на годишнините от сватбата.
да също става но пък така ще трябват страшно много бутилки  girl_wink

Хехе, аз имах предвид само на големите годишнини от сватбата- 1, 5, 10...
аааааа ок не съм те разбрала правилно
но да и аз имах това в предвид за годо6нините
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 23, 2007, 17:00:04 »

Ние миналата година лятото бяхме кумуве на една сватба и един от подаръците им бяха две бутилки червено вино - едната опакована в сребристо а другото в златисто - съответно за сребърната и златната сватба с пожелание да ни поканят за да ги изпием заедно. Относно други бутилки сестра ми на мойта сватба (това ще бъде един от подаръците й) ще направи специални етикети изработени от нея и залепени на бутилките с бяло вино като съответно ние ще си запазим поне 1-2 като спомен. Очертават се доста такива бутилки, защото имам едно шамапнско което баща ми пази в мазето от кръщенето ми - някъде от около 26 години - та мислим да вземем да го отворим пък ако става за пиене да си го пийнем със семействата. Еми това е от мен ROFL
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 23, 2007, 19:01:09 »

наистина е добра идея,жалко че не я знаехме и ние като се оженихме.но пък пак можем да си затворим за другите години.моите родители бяха запазили ракия от рождението ми и я отвориха като завърших училище,беше лелеле..... Girl_hide убиец!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 07, 2007, 15:43:42 »

така аз съм ре6ила да имаме 5 бр. бутилки шампанско за 1,5,10,25 и дай боже 50г. от сватбата
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #23 -: май 07, 2007, 23:36:10 »

така аз съм ре6ила да имаме 5 бр. бутилки шампанско за 1,5,10,25 и дай боже 50г. от сватбата

Това е чудесно решение, PETKOVA! Пожелавам ви с радост да си отваряте шампанското на всяка годишнина ! CHEERS
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 09, 2007, 08:28:55 »

така аз съм ре6ила да имаме 5 бр. бутилки шампанско за 1,5,10,25 и дай боже 50г. от сватбата

Това е чудесно решение, PETKOVA! Пожелавам ви с радост да си отваряте шампанското на всяка годишнина ! CHEERS
благодаря
а вие няма ли да си отделите такива бутилки?
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 09, 2007, 09:06:21 »

така аз съм ре6ила да имаме 5 бр. бутилки шампанско за 1,5,10,25 и дай боже 50г. от сватбата
PETKOVA, и аз не знаех за този ритуал но водещата ни каза да си подготвим 3 бутилки хубаво вино и да го опаковаме с бяла, сребърна и златна украса - за съответните години от сватбата. И тя там ще ги нарича нещо си и мисля че ще се получи добре.
А ето и ти се спряла на тази идея, която и на мен допадна доста  smile
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 09, 2007, 11:41:31 »

Ние миналата година бяхме на сватба,където имаше такъв ритуал!!!Тогава го видях за първи път!!!На мен ми хареса,много е идейно!!!Довечера ще поговоря с кумата по този въпрос!!! yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 15, 2007, 10:36:15 »

Ехааа, идеята е страхотна!!! Bravo

Ние сме си запазили бутилката шампанско от ритуалната зала! Кумът ни я поискал и ни каза на всяка гдишнина да си сипваме по малко за "Наздраве!"! girl_in_love Това също е добра идея, като не знаех за тази, иначе със сигурност щях и аз да си запазя я бутилка или повече вино, я шампанско!!! Wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 16, 2007, 17:35:03 »

Ние миналата година лятото бяхме кумуве на една сватба и един от подаръците им бяха две бутилки червено вино - едната опакована в сребристо а другото в златисто - съответно за сребърната и златната сватба с пожелание да ни поканят за да ги изпием заедно. Относно други бутилки сестра ми на мойта сватба (това ще бъде един от подаръците й) ще направи специални етикети изработени от нея и залепени на бутилките с бяло вино като съответно ние ще си запазим поне 1-2 като спомен. Очертават се доста такива бутилки, защото имам едно шамапнско което баща ми пази в мазето от кръщенето ми - някъде от около 26 години - та мислим да вземем да го отворим пък ако става за пиене да си го пийнем със семействата. Еми това е от мен ROFL
и ние го бяхме замислили но като ни хвана еофорията и го забравихме.Дано нашите кумове ни изненадат DANCE
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 17, 2007, 08:25:48 »

maslinka
може да им подскажете за тази идея на кумовете
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines