Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 15:28:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора? - 3 част  (Прочетена 140551 пъти)
 
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #405 -: август 26, 2008, 16:10:23 »

aaa, знае се, на 100 % - МОМЧЕ!!! На последния преглед така хубаво ни се беше надупило, че нямаше никакво съмнение за пола дори за мен, която много не разбирам какво виждам на тези ехографи smile
Много ще ми е надарен малчугана, пу пу пу    laugh И вече е цели 860 гр, като за средата на 6-ти месец си е доста големичък smile И така си ме сритва по много пъти на ден, много е сладко, пожелавам го на всички СЗ булки smile
Активен
iva84
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #406 -: август 26, 2008, 20:45:45 »

Здравейте.
Много емоции  покрай мен  не мога да се  съвзема още. Преди  4 дена  разбрахме  че  ще имаме  бебче. shok
Още ми е  като на сън. Веднага отидохме  при  докторката и  тя каза че  всичко е  Ок. Girl_hide
Това е  за сега. Ще  съм бременна  булка. yahoo
Активен
praschinka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: август 27, 2008, 07:48:26 »

еххааа...момичета..много ви се радвам...ние сме се заели сериозно вече втори месец с бебенцето...моето мъжле каза че на сватбата ще го направи...хихихихи...и без това там някъде се пада...може пък и да уцели в десятката...
БИБИ, моля те, обясни ми по-подробно за питите. Коя спирка? На автобуси номер 3 и 8 или горе на главната улица (срещу Била или до подлеза)???? Къде точно?
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: август 27, 2008, 08:15:37 »

ехееееее, много се радвам Биби smile
честито ти момченце мила бъдеща мамо  give_rose
да ви кажа ние още не сме се заели с бебок, ама положението е малко...-искаме първо да се нанесем в новото жилище, че тогава че сега напрактика за нас място няма в това малко нещо в което живеем, да не говорим за друго човече smile, ама за всичко си има време де
прашинка - ами УСПЕХ тогава с правенето на сватбата на бебок smile
а вие къде ще ходите на сватбено прашинка?
Иве - ЧЕСТИТО и на тебе мила!!!! Bravo Bravo Bravo
много се радвам за вас мили ми бъдещи майки smile - аз обожавам бебоци, така че живот и здраве и аз скоро да се похваля с такова нещо!
хайде, след това ще превърнем форума в бебешки  blum
и без друго ненавиждам един друг форум за майки и бебета..., но това е друга тема...
мацки, трябва да се видим мисля...
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #409 -: август 27, 2008, 08:38:51 »

Иве, честитооооооооооо!!!  yahoo Много лека бременност и едно сладко здравичко бебче ти пожелавам!  give_rose Прекрасна новина е това! Кога беше твоята сватба? Ние 2 месеца преди сватбата почнахме да правим опити, като си мислехме, че трябват поне 4-5 месеца опити, а то взе, че стана веднага и много се притеснявах как ще се чувствам в самия ден, да не ми се гади, но така се бях мобилизирала, че се чувствах страхотно! Сигурна съм, че и при теб ще е така!!!  good И бебо ще присъства на сватбата smile А на сватбено пътешествие ще ходите ли?

Рошко, кога се местите в новото жилище? Как вървят ремонтите? Айде, щом се пренесете, чакаме и тебе да се отчетеш  girl_wink  И да обръщаме форума на бебешки! smile Вече сме 4 бременни мами, а може да има и някоя, която още не си казва smile
А да се видим е много хубава идея, ама къде - в София или в СЗ, щото половината са в София, другите в СЗ...
Кой форум ненавиждаш, да не е бгмама? Защо?
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: август 27, 2008, 09:27:53 »

ох, ами точно това е проблема, не е ясно кога ще се нанасяме, заради акт 16 (или там както му е новото име), чакаме... уж всеки момент казва строителя, да видим...
да точно този форум - познават 3 жени поне които така си фантазират и така лъжат там, че ми се гади от тях и съответно от форума!
аз предлагам който е в София тука да се видим, че ще е мнгоо трудно да се съберем в СтЗ и ние които тука в София живеем.
Активен
iva84
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #411 -: август 27, 2008, 13:14:54 »

Биби  сватбата  е  на 4 окт 2008г.
Ами  реши ли сме да  имаме  сватбено  пътешествие,  но тази  изненада  надяваме се  да не  ни  го провали. Ако всичко  върви  ОК, мислим  да  ходим в Париж. Това е мечтата ми. Но  всичко  вече  зависи от малкия човек. Ако на него  му се  пътува  ще  го заведем smile
А  нашето  бебеправене продължи  само  месец. Тоест   на  втория опит вече имаше  две  чертички,  нещото  което  много  ме радва  сега.
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #412 -: август 27, 2008, 14:36:33 »

Иве-значи ще си във втория месец като мен smile щом ти се пътува, пътувайте. Аз много се притеснявах за нашето пътуване, че беше в Египет и ме беше малко страх при полета да не ми е лошо,после и за хигиената там се носеха лоши слухове, но гледах да мисля оптимистично и всичко мина прекрасно, много добре се чувствах и безпроблемно мина всичко. Няма да се притесняваш и всичко ще е ОК! good
Рошко - дано скоро излезе тоя акт и да се нанасяте, друго си е да си ти е твое, новичко smile Ами освен мен и теб кой живее още в София? Не се сещам...
А в тоя форум бгмама пиша само в 1 тема за декемвриийските мами, щото в някои от другите големи гадости се пишат и точно и аз си мислех, че са малко измислени неща. Не знам дали в тази тема няма, ама поне е по-позитивна и е много готино като са всички на 1 вълна и ги минават през едно и също нещо като тук smile
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: август 27, 2008, 15:14:00 »

аха, аз не казвам че всички са така Биби, просто че аз с такова мнение за форума и че там няма да пиша и да го гледам, но всеки си решава сам smile
ох да ви кажа сега тъкмо получих офертите за мебелите... - приемам цените все още smile
въпреки че са с големи отстъпки (понеже за приятели на леля) но все пак... и 3D проектите са ми готови тъкмо окончателно и ликувам. леле да се оплача, немога да намеря майстор за плочки за банята и сме в застой в това отношение...
Активен
Нинчето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Мама на голям мъж!


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: август 27, 2008, 19:28:44 »

Еха...още една бременна булка!Честито Иве :girl_wink:Кога ти  е термина, април ли?
Аз като гледам май само аз ще бъда за сватбата си в по-голям месец-края на 4.Още не ми личи, но пък и съм качила 3 кг, напук на писанията че първите 3 месеца може даже и да отслабнеш blushАма карай...то затова може би и лекарката каза да чакаме голямо бебе...да ви кажа вече даже ми се струва че почвам да го усещам...Биби, при теб как беше smile Едно много странно чувство....като пърхане на пеперудка е
Иве, и ние не правихме дълго време опити-около 3 месеца, и бебето е станало точно когато бяхме на почивка в Турция
Рошко, успех с нанасянето в новия апартамент! @}->--И аз искам ама няма....поне засега...Относно бг-мамма...и аз имам регистрация там, вече 2 години и има такива готини хора там, но говоря за определена групичка от София..даже сме ходили на срещи с тези мацки и беше уникално...Относно старозагорската темичка нямам никакъв досег с тях..пробвах веднъж да се внедря при тях, но въощбе не ме отразиха...Както и да е.Сега ме вълнуват съвсем други неща и си пиша в отчетната темичка и определено  е много готино-с толкова жени да се радвате и да се вълнувате за предстоящата среща с малкото човече!Пожелавам го на всеки да го изпита! give_rose
За сватбата сме кажи речи почти готови...аааа, чакайте да ви питам докато не съм забравила:откъде да си поръчам сватбената торта?
Активен
iva84
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #415 -: август 27, 2008, 20:56:03 »

Да на 4 април ми е  термина. Ние  тук  малко  го обърнахме на  бременна  темичка ама......... Baby_G
Нашата  торта  мисля да я  поръчвам в  сладкарница  Неделя. Там  съм си  харесала една.  Но  това не е  окончателното ми  решение.
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: август 28, 2008, 07:31:11 »

нашата беше от Куманови - милото я избра, но се гордея с избора му!!!


* n1205893355_30052829_9973.jpg (47.24 KB, 640x480 - видяно 302 пъти.)
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: август 28, 2008, 07:31:42 »

ето и в детайли


* P1140803.jpg (11.95 KB, 314x235 - видяно 2144 пъти.)
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #418 -: август 28, 2008, 08:34:47 »

Здравейте, нашата торта е от сладкарницата, която е в здравната каса, не се сещам името, но собственици са собствениците на хотел Елеганс, където ни беше сватбата. Снимки може да видите в "Моите снимки" на 2 стр. Много красива и изключително вкусно, аз дето съм почитател на сладкото не бях яла по-хубава торта досега, не че това има голямо значение за сватбената торта, ама все пак...

Беланина - всяка жена качва различно по време на бременността, в различни месеци различно, не се притеснявай. Аз първите 3 не качих, после обаче за 1 месец - 5 кила отгоре, следващия бях още +2 кг, много е индивидуално. А бебчето го усетих някъде в 17-18 седмица точно като пърхане в началото съвсем лекичко и малко по-малко почнах по-силно да го усещам smile
Активен
praschinka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: август 28, 2008, 09:19:42 »

Леле, хора, настръхвам като чета....искам и аз...
Бутониерите от Виолета са невероятни...и въобще не скъпи...напротив...СТРАХОТНА Е...
Въпрос...да си подготвя ли букети за подаряване на кумата на секървата...за попа нещо подготвя ли се...може ли някой да ми разкаже какво се прави в деня...кой кого какво...моля.....
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines