Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 17:27:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора? - 3 част  (Прочетена 140684 пъти)
 
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: август 08, 2008, 08:08:53 »

Slyn4o!!!!!!!!!
толкова много се радвам за тебе  heart heart heart, та ти направо сияеш с думички!!!!!!!!
браво give_rose
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: август 08, 2008, 20:35:55 »

Slyn4o!!!!!!!!!
толкова много се радвам за тебе  heart heart heart, та ти направо сияеш с думички!!!!!!!!
браво give_rose
heart Благодаря ти, Рали!  give_rose
Наистина се чувствам много, много щастлива...  kiss
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: август 09, 2008, 09:20:53 »

Ехоо, нашият клуб се увеличава, суперррррррррр  yahoo yahoo yahoo Добре дошли на новите дами! give_rose Bravo
Ива, наистина мога да похваля прическата на Валентинка и за сватбата ми, и за нейната собствена! Мога да препоръчам и моята фризьорка  good
Кой ресторант запазихте вие?Дай подробности! И наистина вижте предните ни теми, защото в тази по-скоро си говорим за други неща, като нямаше булки....  pardon
Валка, ти направо вече си с един крак в България, хехех.  yahoo Чакаме те, нали знаеш!
Браво на Слънчо, радвам се на хубавите ти емоции!  good
Jungle, много се зарадвах и че случайно се видяхме с теб в магазина, че иначе явно не остава време!  give_rose
Аз сега си поемам малко дъх, че тая седмица ми се разказа играта с 2 мероприятия в различни краища на страната и бях гроги в пълния смисъл на думата! bad В плевенско като бяхме, отседнахме в един много готин хотел в парка Кайлъка- бяхме там 3 дни, но не остана време да ползваме нито външния, нито вътрешния басейн, за което много съжалих-само си разходих банския.  cray А аз обожавам басейн сред зеленина:



А това е гледката към езерото Кайлъка от пътя:




Целувки на всички! Ще чета какво пишете от време на време,когато мога!  give_rose
Активен
iva84
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #363 -: август 09, 2008, 15:51:57 »

Здравейте.
Сега ми остана малко свободно време да  Ви разкажа на кратко какво сме ангажирали и до къде сме   стигнали с приготовленията.
Тържеството  ще е  на комплекс "Ягодите", и подписването ще е там в  градината. Ако  е лошо  времето ще е на закрито.. дисководещ  ще е  Ники Колев. Оператор и  фотограф ще са Божидар Дуков и жена му от Дукс фото. Украса и всички  дреболии са от сватбен салон Галина.  А роклята от Нели Праматарова.
Надявам се да стане  хубава сватба.
Активен
Rossita
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: август 10, 2008, 12:49:39 »

Здравейте момичета! smile
От известно време чета този форум и ви се радвам и накря реших и аз да се включа. Много е хубаво, че помагате на всички нас - бъдещите булки от Стара Загора. Всички сте толкова лъчезарни и отзивчиви, за което искрено ви поздравявам  Bravo
Нашата сватба ще е на 28.09. и почти всичко вече е организирано (ресторант, украса, фотограф и видеооператор). Все още съм в процес на мислене за поканите, но скоро и тях ще измисля smile
Ами това е за сега от мен smile
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: август 10, 2008, 20:08:08 »

Ива, видях снимка на роклята ти в галерията ти... smile
Лелеее ти ще си като принцеса!!  smile give_rose
Много красива рокля! Поздравления
Добре дошла и на  Welcome Роси!
Активен
iva84
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #366 -: август 10, 2008, 20:19:30 »

Slyn4o  благодаря ти give_rose
видях я в наличност. Прекрасна е yahoo . на 1 септември ще е готова и моята и ще си я  взема. smile
Активен
iva84
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #367 -: август 11, 2008, 20:59:08 »

А бе момичета днес много проблеми с този сайт бе.
Качих снимка на  букета. Мисля да го поръчвам при Иво.
Днес  ходих на проба на роклята. Приготовленията са  много голяма тръпка обаче. Направо  вечер не мога да спя от вълнение.
Активен
Нинчето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Мама на голям мъж!


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: август 11, 2008, 21:33:30 »

Здравейте и от мен smile
И аз се бях позагубила по едно време, ама тъй е като съм все на работа...още една седмица и ще си почина и аз на моренцето good
Иначе какво да ви кажа-поръчахме поканите и вече активно ги раздаваме...от Виолета ги взех, в нейния каталог като че ли повече моделчета ми харесаха.Роклята я взехме от Маги-булчинския салон на ул.Христо Ботев...всъщност само я поръчахмем взеха ми мерки на 1 септември, живо и здраво ще ходя на проба.Халките ще са готови на 20  този месец, а другата седмица с милото ще ходим да си правим изследванията.Днес си взех и чашите и съм много щастлива от избора си, даже ходих при един златар да ги гравира! Bravo Трябва да взема да направя няколко снимки и да ви ги покажа smile
Исках да ви задам някои въпроси, ама със сигурност ще пропусна нещо важно...ама има време Wink Та...
1. Къде се хвърлят прословутите късметчета-пред църквата или пред ритуалната зала?
2.Кога, и кой с какви перца закичва...имам предвид-булката трябва ли да закичи най-важните хора и кога става това, както и гостите кога се закичват...в кой момент точно...охх, ама как го обясних и аз blush
3. Става ли да има закичване и подаръчета за гостите, или трябва да е само едното?
4.Кой украсява пилето...в самия ресторант или го носите някъде-къде?
Ами това е засега, благодаря ви предварително! give_rose
« Последна редакция: август 11, 2008, 21:42:30 от bellanina » Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: август 12, 2008, 08:27:39 »

Bellanina,
ето моето "мнение" по въпросите ти:
1.късметчетата се хвърлят пред Ритуалната, а пред църквата ние хвърляхме жито и бонбонки.
2.при нас кумата закичи близките, а останалите госит получиха подаръчета.
3.Разбира се може и двете - както вие решите, според мен няма определенео точно за тези неща.
4.пилето - всеки ресторант предлага, към 50-тина лева е.., уговорете се или с ресторанта или твоя позната да го направи..(при мен така беше..., ама тя  е прфесионален готвач...)
Iva84 - още не си казала от къде ме познаваш?
Мира - ама ти много обикаляш бе мила.. smile и не каза какви са тези твоите яхти, че много ме заинтригува... я ме вижте и мене на една от миналата седмица smile


* $1F.JPG (42.43 KB, 314x235 - видяно 2181 пъти.)
Активен
Нинчето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Мама на голям мъж!


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: август 12, 2008, 08:50:20 »

Рошко, благодаря ти мила give_rose
Би ли споделила какви подаръчета взе за гостите, откъде и кога се подаряват...аз още се чудя какво да е...
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: август 12, 2008, 08:57:44 »

хайде и аз да се изкажа blum
Аз закичих родителите, баби.., сестри , кумуве и младожнец с бутониери, като доидоха да ме взмата. Гостите ги закичиха моите приятелки и сестра ми. Иначе всеки си имаше подаръче - бонбониера, оставена на мястото.

Мира, ти се появи бе мила Bravo, хайде още малко и на кафенце yahoo
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: август 12, 2008, 09:32:21 »

подаръчетата ми бяха едни кутийки с бонбонки и вътре имаше шоколадова плочка с имената и датата ни - страхотен истински шоколад - виж ги в албума ни - имахем 3 различни форми и цвят (бяло, златно).
бяха оставени на масите заедно със сгънаите салфетки по масите пред всеки гост.
сватбената агентка ми ги направи. иначе тези плочки тя ги е поръчала от Куманови.
Активен
iva84
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #373 -: август 12, 2008, 13:45:50 »

Roshko  ами  аз живея в Три чучура-юг бл.37 и по физиономия те  познавам.  Не лично.  Мисля че имахте  познати или  роднини от нашия блок. това е просто.
И още веднъж,  възхищавам се  на сватбата ти. Приказна е просто. Bravo
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: август 12, 2008, 15:29:31 »

да, в този блок са кумувете на родителите ми и децата им са мои приятелки.
ти да не познаваш Искра или Румина от този блок? абе хайде прати една снимка май се сещам по физиономия...
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines