Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 17:24:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора? - 3 част  (Прочетена 140648 пъти)
 
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: юли 25, 2008, 15:20:42 »

мен никой не ме е закичвал. аз закичвах... Wink
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #316 -: юли 25, 2008, 15:36:33 »

И мен никой не ме е закичвал, мисля, че булката не се закичва, тя толкова изпъква, че няма нужда нещо да я отличава от останалите, а нали бутониерките са за това-да отличават най-важните лица на сватбата smile
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: юли 26, 2008, 10:30:17 »

Здравейте, момичета! smile
Как сте днес в този малко мрачен летен ден? Виждам че булките напредват с подготовката  good give_rose
Бременните мами вие как сте? Ритат ли бебчовците  blum
Аз тези дни съм самичка, защото Краси замина с негови приятели на море. От както е заминал обаче, си говорим с часове по телефона и си пишем едни любовни смс-и... girl_in_love Той, между другото ме попита дали не искам да отида с него, но аз без да се замислям отказах. Романтиката на морето е много, много...и изкушението е голямо, но не искам да бързам. Не съм готова.
А сега като не го виждам и като че зараждащите се чувства почват да стават все по-силни  girl_wink
Това е от мен. Вие ще ходите ли някъде на море, на почивка?
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: юли 26, 2008, 14:12:26 »

e kak?! и аз не съм чувала булката да се закичва... tease  NO
според мен не се закичва, а ти или кумата съм виждала да закичва.
за почивка слънчо питаш - моята мина - покрай сватбата бях доста време в отпуска из а съжаление нямам повече, а и трябва сега да започвам да уча да се подготвям за магистратура, така че няма как.
аз мисля другата семица да ходя да си сменям личната карта и шоф. книжка и адресна регистрация и т.н...
хайде, хубав уикенд от мен мацки!
слъчно - по-добре че не си отишла не море с него!!!
Активен
Нинчето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Мама на голям мъж!


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: юли 26, 2008, 21:31:18 »

Здравейте и от мен
Нямам много време да се включвам че все съм на работа, за съжаление :(Иначе съм добре, бяхме на преглед миналата седмица и чухме сърчицето на бебока :)Иначе за сватбата...сега уточняваме списъка със гостите, за да мога тази седмица да пусна поканите и така...харесах си и рокля, от булчински салон "Маги", но ще поразгледам и още.
ами това е засега от мен, лека и хубава вечер ви желая! give_rose
Активен
Нинчето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Мама на голям мъж!


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: юли 27, 2008, 15:54:45 »

Момичета, помагайте спешно:
Харесала съм си един модел покани, който ги има в този сайт http://www.pokani.com/ ...значи в самия сайт, пише че могат да бъдат  намерени в по-големите булчински салони в Стара Загора...някой виждал ли ги е някъде или направо да си ги поръчвам в интернет crazy
Активен
praschinka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: юли 27, 2008, 19:32:55 »

мисля че на Биби поканите бяха от този сайт (А504) ако не се лъжа..тя да потвърди ако е така...
Активен
Nadiа
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5


булка на есен


« Отговор #322 -: юли 28, 2008, 00:52:37 »

Среднощен привет и от мен.  girl_wink Нямаше ме десетина дни, направихме едно турче до турското черноморие и се върнах в петък. Бях поръчала на една приятелка да събере дискове със старозагорски сватби да видим водещи, ритуали и въобще как минава всичко. А тя, милата, направо се престарала - събрала над 20 сватби - все по 2 или 3 диска. Събота и неделя (до преди 10 минути) гледах - направо ме забоаля главата. Скъпия се оттегли още на втората сватба и го привиквах само за по важни моменти, голямо превъртане падна. Отделих 3-4, които ще гледам по наспокойно.  Утре вечер ще напиша озиви - да преспя да осмисля какво съм видяла, че вече направо се побърках от стоене пред тв-то  star Да споделя най-големия ми проблем - още не можем да уточним деня за сватбата. Чак почва да ми става нервно. Скъпия ще ходи в Германия за около 40 дни и още не са му казали точните дати - уж щеше да е заминаването края на септември с връщане до края на октомври, ама сега са му казали, че май заминава първата седмица на октомври... А мен ми се искаше да не е зимна или късноесенна сватба. Бях си набелязала 1 или 8 ноември, а сега се чудя какво да правя shok. А то времето си минава, а аз не мога реално да започна с ангажиране на хората. Уф, лека нощ от мен, че и монитора вече ми се размазва.
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: юли 28, 2008, 14:16:43 »

е, вижте, значи всичките напредвате, ама не пишете...
и как беше в Турция? къде бяхте?
тези покани не съм ги виждала - съжалявам bellanina
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #324 -: юли 28, 2008, 14:39:53 »

Здравейте и от мен!!!
да, моите покани са от Арткарт, но аз си ги поръчах от 1 булчински салон в София, нямам идея дали ги има в салоните в СЗ, трябва да питаш, те в СЗ не са чак толкова много.
Бебочко ме ритка доста често, много е приятно усещането smile
В лятна отпуска не съм излизала още, то и аз като Рошко си взех моренцето за тази година в Египет smile Иначе август мисля да изляза малко отпуск, но май няма да ходим на нашето моренце, че ми е далечко за пътуване сега, може би да идем на Хисаря или Велинград, нещо такова. То и с ремонти се занимаваме, та става сложно...
Слънчо - и аз мисля, че правилно си постъпила. good
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: юли 28, 2008, 15:47:58 »

a ти кога ще излизаш по майчинство Биби? кога е термина?
Активен
praschinka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: юли 29, 2008, 09:02:47 »

чакам и аз с нетърпение вълнежите по едно сладко бебенце...ех..но всичко по реда си...когато стане...иначе да се похваля...вчера бях на първа проба за роклята...много съм доволна...страхотна е станала и жената от "Галина" изпълнява всичко за което я помолих и чак с интерес и хъс се захваща...някакси с желание я прави и се радва че на момента твори нещо ново...такива хора са рядкост...повечето си тъпчат на едно място...така че бъдещи булки...препоръчвам с чисто сърце сватбен салон "Галина"...успех
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: юли 29, 2008, 09:16:56 »

о, да! аз също в Галина получих страхотно отношение и мислех от там да е моята, но просто като я видях моята в Асеновград и се влюбих и знаех че това е моята..
иначе Галина ме грабнаха със супер отношение - наистина все е дно си единствена и се чувстваш чудесно, неповторимо, все е дно само за тебе работят!!! а това е изключително важно, ама те и не случайно са първите на пазара в СтЗ и най-дълго са се задържали, аз откакто се помня го има този сватбен салон...
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #328 -: юли 29, 2008, 15:29:48 »

абсолютно подкрепям мненията ви за Галина, нали и моята рокля е от там smile
терминът е 9 дек, но кога ще реши да се почяви бебчето е божа работа. Официално трябва да излизам в майчинство към 20 окт, стига да се чувствам добре.
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: юли 30, 2008, 14:09:34 »

Еее супер, тогава ми е РД! И зодията хубаваааааа - много харесвам огнените зодии ама ние няма да сме огнени, карай!
А вече показа ли се какво е?
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines