Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 17:24:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора? - 3 част  (Прочетена 140651 пъти)
 
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: юли 22, 2008, 11:20:19 »

Katia84 аз съм се причислила към пловдивските булки, но редовно следя и тази темичка, защото съм от Стара Загора и голяма част от подготовката премина там и след това отклонение smile ......
мога да ти препоръчам рекламната агенция, в която аз правих моите покани (ако искаш ще ти пратя на лични адреса) на снимките в галерията ми не се вижда много добре а и моя модел е много изчистен.
Хубавото там е че спокойто можеш да кажеш какво точно искаш, а и имат богат избор на картони и хартии. Със сигурност ще ти обърнат внимание аз съм много доволна от отношението им yahoo

Успех с подготовката  good
Активен
Нинчето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Мама на голям мъж!


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: юли 22, 2008, 12:34:03 »

Здравейте и от мен smile
Не съм се включвала скоро, ама няма и  с какво да се похваля...нали вече резервирахме най-важните хора и малко се поуспокоих smile Вече започнаха и обичайните неразположения на бременните-цял ден лежа, вие ми се свят bad, яд ме е, иначе поне щях да изляза по магазините.Исках да ви питам за поканите-от къде, колко струват и т.н.Засега съм се спряла на един каталог на Виолета от "Ами сега", харесаха ми доста покани, а имаше едни, където бяха със снимка на младоженците.Може би ще избера тях, вие как мислите?Вече имаме и кумуве, много се зарадваха, като ги поканихме girl_wink
Привет Katia84 и на теб!
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: юли 22, 2008, 12:37:37 »

аз бих могла да препоръчам и моите покани - те са ръчна изработка обаче - всяка една smile и  са доста скъпички за покани, така че ако някой го интересува нещо такова да ми пише ще кажа.
иначе са страхотни - просто изпипани до последното нещо, страхотно луксозни картони..., просто уникати, за които гостите ни казаха, че не са виждали по-красиво нещо. като пари.. -не мисля че ако някой от нас ти каже една сума ще има някакъв смисъл за тебе... -важно е за какво е похарчена тази сума.., хората държат на различни неща, така че ти сама разпредели бюджета или ако е неограничен е най-добре smile
 tease
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: юли 22, 2008, 12:53:56 »

нямам представа за поканите - нашите ги правих аз, понеже бяха на по-спесифична тематика, та едвали ще са от полза. Материалите ги купувах от тук (аз съм във Франция) и със сигурност ми струваха повече отколкото в БГ  angry...
Активен
praschinka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: юли 22, 2008, 13:49:06 »

Относно поканите... моите са Такрида...има ги само в парти център Приказен свят...честно казано в никой друг каталог не ми хареса нищо...
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #305 -: юли 23, 2008, 09:17:47 »

Моите покани са от Арткарт - на мен много модели ми хареса от тях, ама всеки има различен вкус.
Имат каталози май в почти всички сватбени магазини.
http://www.pokani.com/svatbeni_snimki.htm
Моята беше модел А 504 и всички страшно ги харесаха
Активен
Katia84
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #306 -: юли 23, 2008, 10:06:09 »

Привет момичета! Поканите ви са супер-започвам да се притеснявам, че ще ми е трудно да си избера от всички красоти на пазара smile което е по-добрият вариант разбира се. Преди 5 години за сватбата на сестра ми нещата бяха доста по-отчайващи...
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: юли 23, 2008, 10:15:16 »

ооо, ти пък преди 5 smile преди 3г. за сватбата на сестрата на моя съпруг искахме украса и всякакви красоти.. - имаше, но имаше 2 фирми и цените бяха бомбастични!!! а и разнообразието не беше кой знае какво.., така че - деразайте, ние сме облагодетелствани smile
Активен
praschinka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: юли 24, 2008, 09:01:00 »

А БУЛЧИНСКИ БУКЕТ откъде???? и красиви бутониери от естестени цветя?????
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #309 -: юли 24, 2008, 09:46:10 »

Моят букет беше от будките пред църквата на Пингвините - най-близката будка до дтатуята на пингвините - Иво се казва момчето, много съм доволна. Ние нямахме естествени бутониери, не знам дали правят.
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: юли 24, 2008, 10:58:39 »

Моят букет също го направи Иво. Той също ми каза, че може да направи и бутониерите, но в крайна сметка Виолета ми ги измайстори.
Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: юли 24, 2008, 12:19:14 »

Prashinka, Иво наистина е голям майстор на букетите..моя много си го харесах. Бях поръчала, обаче, бутониери от естествени цветя за младоженеца, кума и гривна за кумата..Не ви препоръчвам...сега като гледам снимките, на милата ми кума още в ритуалната зала и го няма цветето на ръката, само гъбата( там където забождат цветето) се вижда и е едно такова сиво-зелено грозно...абе бутониерите определено не ги беше направил добре..
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: юли 24, 2008, 14:54:17 »

а какво съвпадение smilesmilesmile и моя букет беше от там  tease
бутониерите също - според мен бяха хубави бутониерите, издържаха през цялото време.
аз по-скоро искам да кажа за букета... - той се разпадна..., а на бутониерите нищо има нямаше.
иначе за красота - да, Иво е безупречен - просот му кажи какви цветя искаш, другото остави на него.., но с моя вно доста е бързал, заюото го взимахме в дена на сватбата (не беше готов за предния ден както се бяхме уговорили..)
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: юли 25, 2008, 14:14:07 »

ей булките!!!
къде избягахте?
аз с ремонти се занимавам и сега ще ходиме да доуточняваме всичко с поръчката на мебелите, та няма да ме има уикенда.
хайде, пишете как върви, до къде сте...
Активен
praschinka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: юли 25, 2008, 15:17:05 »

явно съвършени неща няма...и все пак реших букета да е от това момче, а бутониерите - от виолета...между другото ... ще се срещам с нея в понеделник...мислите ли че ще може да ми направи някакво украшение за косата...реших ще искам един по-голям орнамент от едната страна зад ухото, нещо като цвете с дантела и перца...нещо като фиба, върху която да се застопори този орнамент...дали ще може...

още един въпрос...ВАС ЗАКИЧВАХА ЛИ ВИ?...може ли на мен да ми сложат нещо на ръката, вместо да ми закичват роклята...
« Последна редакция: юли 25, 2008, 22:43:50 от maria_lakova » Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines