Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 17:31:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора? - 3 част  (Прочетена 140734 пъти)
 
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: юли 17, 2008, 22:04:55 »

Ейййй Слънчо, много сладурско!!!  Bravo Тези първи емоции са най-готини, защото още е магия и дано за дълго да е магия. Времето рано или късно превръща магията в обичайна реалност ...

Активен
Nadiа
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5


булка на есен


« Отговор #271 -: юли 18, 2008, 00:20:22 »

Специално да благодаря на Рошко за сайта на "Ами сега?".  god Има много интересни неща и е много нестандартен, малко трудно се свиква в началото с визията, чак по-късно видях, че някои картинки се въртят...  yea От там разбрах, че самата Виолета е и водеща, нещо за което беше споменато и в предните мнения. Дали е водила на някоя от вас да сподели или да търся запис отнякъде. Като гледам украсите на сватбените маси (особено VIP) и на колите, си мисля, че едва ли воденето ще е на по-ниско ниво, а снимките на пулта респектират - всичко е съвременно - с компютри и т.н. Гледам и някаква мултимедия има. Някоя ползвала ли е такава екстра?  huhhuh.gif Една приятелка ми разказваше преди, че била на сватба с мултимедия - имало презентацийка със стари снимки от живота на младоженците още от бебета та до момента на сватбата и разни други такива бъзици - станал невероятен купон. yahoo
За Светлана вече е ясно, за Митко Димитров-също- още не мога да прежаля, че не го наехме. Извод- не давайте на мъжа си да избира оператора!  diablo diablo diablo

 yahoo  good То мъжете за тези неща май само трябва да бъдат информирани. Май малко са тези дето са седнали да поровят и поразпитат кой как и какво прави. Аз му обяснявам на моя с кои хора трябва да се срещнем и да побързаме да наемем, веднага след като уточним датата, а той ми обяснява как еди си кой негов приятел го снимал еди си кой и водела някава леля и как останали страшно доволни, ама нито имена знае, нито какво и как са правили... важното е мнение да има. diablo
« Последна редакция: юли 25, 2008, 22:38:17 от maria_lakova » Активен
Nadiа
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5


булка на есен


« Отговор #272 -: юли 18, 2008, 00:27:06 »

Ейййй Слънчо, много сладурско!!!  Bravo Тези първи емоции са най-готини, защото още е магия и дано за дълго да е магия. Времето рано или късно превръща магията в обичайна реалност ...

Слънчо, мога само да ти пожелая късмет  good
И магийката винаги да я има, дори покрай "обичайната реалност", както е при нас - от 7 години сме заедно, а магийката не е изчезвала.
Стискам палци да си попаднала на Човека и скоро отново да те вълнуват с пълна сила проблемите разисквани тук  Good luck
« Последна редакция: юли 18, 2008, 00:43:36 от Nadiа » Активен
praschinka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: юли 18, 2008, 06:50:15 »

Еееее....ами точно затова говорих слънчо...лелееее..направо страхотийско...и маргаритки...не са рози(първото за което да се сетиш)...значи са специално ибирани...о, божееее...направо ме размаза....от кеф....разходки...първи целувки...сега като се сещам и като гледам милото ми ми идва направо да го скъсам от гушкане...пожелавам на всички никога да не загубят спомена и чувството от онези първи мигове....днешния ден се очертава мнооогооо..."любовен"....
поздрави от мен
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: юли 18, 2008, 07:37:50 »

хехе, слънчо!!!
просто и аз се разтопих от кеф tease
радвам се много за теб - знаеш!
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: юли 18, 2008, 08:33:33 »

Наде, то е ясно че я има магийката, но след седем години или колкото са там, става една по-улегнала магийка Wink, докато първоначалната е по-луда и готина, това имам предвид  blum
Активен
Нинчето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Мама на голям мъж!


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: юли 18, 2008, 08:59:27 »

Здравейте и от мен smile
Аз да се похваля, че досега всичко върви добре.Ето и равносметката:
ресторант:Кипарис
Диджей:Ники Колев
фотограф:Светлана
оператор:Митко Димитров
украса:Виолета от "Ами сега"
Ами това, щастлива съм от избора си и се радвам че всички са свободни.Днес останаха църквата и ритуалната зала да оправя.
Активен
praschinka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: юли 18, 2008, 13:00:47 »

Браво...видя ли, че не ти трябва много време...а за коя дата остана...
Активен
elen4eto
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #278 -: юли 18, 2008, 13:30:08 »

Момичета на мен не ми обръщате внимание...  cray
Исках да ви питам дали имате впечатления от Фото Венци?
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: юли 18, 2008, 13:37:50 »

Elen4e, ама как няма да ти обърнем внимание...само от поста ти не разбрах, че искаш някакво мнение за Венци. За съжаление аз не познавам работата му...Някой ти го препоръча ли?
Виж , тук за Светлана можем много да ти говорим  good, а има и "подкрепящ" материал. Тя снима повечето ни строзагорски сватби  yahoo

Fenix- радвам се, че Виолета оправда очакванията ви. Притеснявах се да не я прехваля много, а нали знаеш как се получава с прехвалените неща... give_rose
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: юли 18, 2008, 13:53:00 »

и аз нямам мнение за Венци - ен съм ги и чувала..
Jungle - хилядите ми благодарност вече съм ти ги изказала за Виолета!!!, но все пак благодаря още веднъж smile
да, прехвалените неща.. - за съжаление в голяма степен после е разочарованиеееееее nea
Активен
praschinka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: юли 18, 2008, 14:04:15 »

Еленче, Венци ще бъде на сватбата на най-добрата ми приятелка. Избирал го е приятелят и, а той е много сериозно момче и се е захванал яко с организацията (похвално за един от малкото случаи, в които мъжът участва в подготовката).
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: юли 18, 2008, 14:06:13 »

Венци ,не е ли на  Мая фотографа? Май така беше...ако, да, тя е много доволна good
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: юли 18, 2008, 14:54:44 »

Дааааа, много съм доволна!!!  danceg Ако става въпрос за Фото Венци зад сладкарница Неделя. Работи на много нормални цени, снимките са със страхотно качество и доста (около 600 на диск), и около 120 в албум.
Тук във форума нямам сватбен албум, защото мъжа ми е много против да има наши снимки в интернет, но все пак качих няколко на "снимки".
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: юли 18, 2008, 15:13:09 »

maya_bunny - а какво са съображенията на съпругът ти да няма ваши снимки?
нали хората по улиците са ви видели в деня на сватбата? просто се чудех ако искаш не отговаряй.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines