Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 15:18:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора? - 3 част  (Прочетена 140483 пъти)
 
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юли 17, 2008, 10:35:28 »

Аз знам, само да си спомня...ей сега ти пускам на лични, само да намеря координати. Много доволни останахме от тях.

ето:
 оркестър "Загорци"
Ръководител Светлан Генчев
« Последна редакция: юли 17, 2008, 10:37:43 от Valentinka » Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юли 17, 2008, 10:47:58 »

и аз да поздравя новите попълнения smile
живата музика - идея нямам, сори.
игри...-вижте с  какво време ще разполагате,защото обикновенно няма време за много игри, а и гостиет може би се отегчават от прекалено много игри и препускане от една в друга било то ритуал или игра..-преценете добре.
Активен
Nadiа
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5


булка на есен


« Отговор #257 -: юли 17, 2008, 11:01:51 »

 yahoo Невероятни сте!!! Благодаря на всички, които ми пратихте координати и мнения на лични. god Не очаквах, че само след един пост тук, ще събера почти всички координати, които ми бяха нееобходими. Май само сайта на сватбена агенция "Ами сега?" нямам. Нещо не успях да го намеря с търсачката. Иска ми се преди да почна лични контакти, да имам максимално много инфо. Прочетох някъде едно мнение, че Виолета Канъкова работи със Светла и Митко Димитров. Те от същата агенция ли са? И дали мога ако се срещна само с Виолета да ангажирам директно и фото, и видео? А с кой DJ работи тази агенция? Би било чудесно да получиш цялостна услуга за всичко на ниво и да не се занимаваш с обикаляне и срещи. За сега сме се насочили към Минирални бани - Марица изток, ще ходим да проверим кога са свободни октоври, че май от ресторанта е най-добре да се почне. Още веднъж да благодаря на момичетата, които вече са извървели целия път и продължават да помагат със съвети, мнения, координати, лични впечатления на бъдещите булки  Bravo !!!
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: юли 17, 2008, 11:10:52 »

Наде, много добър избор за ресторанта!
Виолета не работи с някой конкретно. А Светла и Митко работят заедно, но ако ти държиш, можеш и да ги разделиш blum. Аз ти препоръчвам да се срещнеш с фотото (Светла и митко или който сис избрала) и да обсъдите какви снимки искаш, къде да се снимате, както и това как протича денят. На нас тази среща ни беше много полезна good good
« Последна редакция: юли 17, 2008, 11:16:15 от Valentinka » Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: юли 17, 2008, 12:33:36 »

Наистина за игри почти няма време, най-много няколко по набързо след рязането на тортата (при нас бяха тогава). Спомням си на първата сватба, на която бяхме с Ники Колев (определено ги води еднакво, спор няма, знам го наизуст) имаше една игра с ключове - на няколко мадами се раздават ключове уж от апартамента на младоженеца и по някое време не помня точно по какъв повод водещия казва: "Хайде сега всички бивши любовници на младоженеца да върнат ключа за дома му, за да не се засекат с жена му!" Нещо такова, много беше забавно  tease и гледаш 4,5 момичета от различни маси на ресторанта усилено връщат ключове ...
Нооооооо моя мъж (тогава още гадже) е мноооооого ревнив и като ме видя с този ключ лошо му стана! Хем го уверих, че е майтап, но не и не! Преди играта го беше скрил, аз го намерих и т.н. Беше весело  danceg
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: юли 17, 2008, 13:10:48 »

не е вярно, Виолета работи с някой конкретно - ще ти пратя на лични. Те бяха на една моя приятелка на сватбата - след нашата и бяха страхотни!!!!
да, Марица изток е най-добрия избор за ресторант мисля, за толкова хора - определено, в Железник е тясно за 130 човека.
сайта е amisega.net
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: юли 17, 2008, 13:39:32 »

За това-да. Точно това ми беше мисълта, като казах, че не работи с някой конкретно, в смисъл не задължително. blum и говорех за фото и видео - такъв беше и въпроса на Nadiа.
« Последна редакция: юли 17, 2008, 14:01:17 от Valentinka » Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: юли 17, 2008, 13:40:14 »

Виолета работи с един определен DJ, САМО ако решиш тя да ти е водеща на Сватбата.Иначе, всеки може да си избере друг DJ...
Ресторант Железник "с клизма" може да събере 120 човека, но 130- не. Така че, ако сте много хора по- добре се насочете другаде. За съжаление в Стара Загора почти няма ресторанти, които да съберат над 120 човека. Сега се сещам за Верея, там също се събират доста хора...
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: юли 17, 2008, 13:43:53 »

да, точно така, съгласна съм със Силвето. За Виолета - точно така е, аз понеже все бързам да публикувам отговор и няма време да напиша хубаво нещото което мисля smile
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: юли 17, 2008, 13:59:33 »

говорех за фото и видео - такъв беше и въпроса на Nadiа.
Активен
praschinka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: юли 17, 2008, 14:27:52 »

еейййй...слънчо днес я няма ... как ли е минала срещата!!!!!
Да пишеш веднага що се появиш!!!!
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: юли 17, 2008, 16:17:42 »

еейййй...слънчо днес я няма ... как ли е минала срещата!!!!!
Да пишеш веднага що се появиш!!!!
Прашинка, ето ме и мен!  blum
Здравейте, мацкииииииииии!! girl_in_love
Лелеее, влюбена съм вече до ушите...  infatuated Love girl LOVING
Снощи беше страхотно. Краси дойде в Раднево към 20,00 часа. Носеше ми едно малко букетче от маргаритки /много мило!/ . Girl_hide Пихме коктейли в едно заведение а после се разхождахме в парка...Говорихме си, закачахме се ...а накрая ме целуна!  girl_wink Ееееех, ама много хубаво беше!
Отдавна не се бях чувствала така , всичко ми се разтрепери, коремчето ми се преобърна...уф знаете как е нали ? Много е сладък,много,много!  gu6
Ще се видим пак, ...не искам да бързам, няма да се давам лесно ! Ама ми е страшно хубаво!И тръпката е голяма!  Wink
В най-общи линии това е.
Здравейте на новите момичета и от мен!
 give_rose
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: юли 17, 2008, 16:33:16 »

Slyn4o, много се радвам, че така се чувстваш!
Наслаждавай се на тези моменти good
Активен
elen4eto
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #268 -: юли 17, 2008, 17:12:25 »

 Здравейте и от мен старозагорски булки!
Аз вече имам дата за сватбата ни - 7.ноември!  danceg
Благодаря на Слънчо за координатите на Ели и Жоро. Срещнахме се с тях и много ми допаднаха! Оказа се, че самият Жоро се е оженил преди по-малко от месец  smile и ни помогна с много неща, които ни интересуваха!
За фото и видео се спряхме на Венци, и те са много готини!
Мисля че за рокля още ми е рано, още повече че сватбата ще е късна есен и ще бъде по хладно. Това е засега.
Много е приятно при вас!
Елена
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: юли 17, 2008, 21:47:28 »

Еййй, момичета, 2 дни не влизам и колко много нови неща-не мога да насмогна!

Искам тук да направя нещо, за което никоя от вас, фръцли такива, не се сети  tease Да благодарим на Jungle, заради която Виолета направи половината украси на форума, като се започне през мен и се стигне до Рошко.  Bravo

Новите момичета имаха доста въпроси,дано не пропусна нещо в отговорите си. Сватбата ни беше в Железник, но за повече от 110 човека е тесен и задушен. За другите проблеми там споменах след сватбата си.

За DJ моля да не изпускаме Веско и Йовко, които са уникални!  give_rose

За Светлана вече е ясно, за Митко Димитров-също- още не мога да прежаля, че не го наехме. Извод- не давайте на мъжа си да избира оператора!  diablo diablo diablo

За ресторанти- то май нови няма, освен Сити. Мога да кажа, че Орфей правят специални отстъпки за сватби, но за 100 човека е тясно.

Прашинка, аз ти отговорих на лични,ама май се позабавих...  blush  give_rose



Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines