Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 15:31:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора? - 3 част  (Прочетена 140585 пъти)
 
praschinka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: юли 15, 2008, 15:24:47 »

Препоръчайте ми фризьор за моята ултра къса коса...моляяя....и гримьор за лек грим...Аз по принцип ходех при Рози от Радулови и сега пак при нея в личния и салон...тя също и гримира...но ако има по-добри предложения...за някой с опит...
Активен
Нинчето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Мама на голям мъж!


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: юли 15, 2008, 18:38:26 »

Еха, ама вие всичките сте били много готини бе Bravo Благодаря ви за ЛС, които получих с координатите на Светлана give_rose
praschinka, здравей и на теб!Като гледам датите ни почти съвпадат....само дето не сме решили дали ще е на 7 или на 14 а като те гледам докъде с приготовленията, на мен направо ми се плаче :'(Ние още нищо не сме направили, казахме само на моите родители, и сега чакаме на мъжа ми баща му да се върне от чужбина, за да кажем и на другото семейство....а като гледам време няма cray Вече нервите ме хванаха, защото като знам,че хората организират една сватва около 6 мес.на мен ще ми са нужни има-няма месец и нещо....Ужас....а искам всичко да е идеално.
Уф, извинявайте че съм такава, ама впредвид факта че съм бременна яко ме тресат хормоните...Сега първата ни работа е да запазим ресторанта, диджея, фотографа и оператора, както и църквата и ритуалната зала....Искам да ви питам дали има сватбени агенции в Стара Загора и колко взимат....въпроса ми е най-вече кой ще ми направи украсата в ресторанта.
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: юли 15, 2008, 19:48:57 »

Нинче, здравей и от мен!  smile
Аз продължавам да пиша в тази темичка, защото си ви обичам всички (нищо че съм от Раднево и че сватбата ми се провали huhhuh.gif ) Това не ми пречи да се вълнувам и радвам с всички вас!
 give_rose А ти, - спокойноооо, страхотно е че ще имате детенце живот и здраве. Всичко със сватбата ще се нареди, само не се притеснявай. Аз за сватбена агенция знам "Стелина", а пък момичетата ще кажат и те.
Прашинка   голям смях с твоето обяснение за Мърмоткови  funnytooth Много веселичко звучи.
А на твоята къса косичка много готино ще стои някаква диадемка ? Ти всъщност на какъв вариант си се спряла?  smile
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: юли 15, 2008, 20:10:10 »

Момичета мисля, че забравихме още една булка, чиято сватба трябваше да бъде на 22/юни  danceg
Pamelia   Wink какво стана с теб ? Как мина купона?
Активен
praschinka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: юли 16, 2008, 08:07:21 »

bellanina не се притеснявай за времето...за един месец ние си уредихме почти всичко...няма да ти препоръчвам...защото всеки има различно виждане...само ще изброя, а пък един съвет от мен - ако имаш възможност разгледай колкото се може повече оферти за всичко...
агенции знам две - Парти център "Приказен свят" и "Ами сега"
Ресторанти - освен всеизвестните...Сити (до Баумакс), Елеганс (нашия избор за 06.09), Ефир - за до 60 души),моля някой да допълни списъка....
Фото - Светлана Узунова, Фото узунови, Фото Дукс, Фото Дъга, Фото Тимпас
заб. всички си имат и видео
За DJ не мога да ти помогна но съм чувала за Димитър Върбанов, Ники Колев, Жеко Иванов (нашия), Пак ще помоля другите да се включат...

Струва ми се момичета, че ще е добре да направим подобни списъци...на мен лично ми беше наистина много необходимо да ми кажат този, този и този ,за да ги подкарам подред и да избирам...само незнам как точно ще го направим...дали в отделна тема...
Поздрави от мен!!!!
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: юли 16, 2008, 08:36:48 »

Здравейте!!!
Към украсата можем да добавим "Стелина", както и Виолета Канъкова.
За ресторантите  - Железник, Марица Изток на баните...
Относно DJ, аз съм твурдо за Ники Колев - ако някой иска координати да казва.
Фото - Светлана  blum
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: юли 16, 2008, 08:41:19 »

ееее, bellanina - спокойно! не се тревожи за такива неща!!!
първо да ти кажа, че НЕ Е ВЪЗМОЖНО всичко да е идеално..-тази думичка си я избий от главата и недей живей с това да е идеално, защото после ще си разочарована! просто съвет...
след това спокойно - подберете всичките по-важни неща - резервирайте и след това дреболийте.
аз ще ти кажа за сватбените агенции - знам 2 аз лично - Ами сега и Стелина - когато избирах нашата от едната не бях доволна от цените, а  другата - я избрахме, подробности на мейл мога да дам - пиши на моя каквото искаш да помогна и разкажа. фото - Светлана и никой друг. видео - Митко Димитров.
Ди джей - незнам, идея дори нямам какво да препоръчам - мисля че който и да е - ти поръчваш музиката, така че..
хайде, спокойно!!! girl_wink
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: юли 16, 2008, 08:53:39 »

"Ди джей - незнам, идея дори нямам какво да препоръчам - мисля че който и да е - ти поръчваш музиката, така че..
хайде, спокойно!!! "

не е точно така, не е само това...при нас водещия успя да създаде много голяма тържественост в моментите, в които това беше необходимо. Успя да накарат хората да настръхнат, та дори и многото чужденци на сватбата, които не разбираха  BravoBravo -даже и сега, като гледам видеото good.
Аз от Стелина съм много доволна, но е истина, че цените са малко височки.
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: юли 16, 2008, 09:27:11 »

това е относително кой какво харесва..-гледала съм 2 сватби на вашия ди джей и дори не ме впечатли, напротив дори. та това е относително.
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: юли 16, 2008, 09:59:11 »

това е относително кой какво харесва..-гледала съм 2 сватби на вашия ди джей и дори не ме впечатли, напротив дори. та това е относително.
smile Здрасти момичета!
При една приятелка съм и имам достъп до интернет в момента та реших и аз да кажа какво мисля по въпроса. Съгласна съм с Рали, защото наистина е относително. И аз съм си харесала двама сладури от Стара Загора - Диджеи, Ели и Жоро и за мен те са най-добрите, но Mariasto не ги хареса... Така че всеки има субективно мнение за водещите Wink
МАцкиииииииииииииииииииииии, аз довечера имам среща с Красии!
Стискайте ми палци моля ви  Girl_hide
« Последна редакция: юли 16, 2008, 10:02:15 от Slyn4o » Активен
praschinka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: юли 16, 2008, 10:28:35 »

ехаааа...страхотно...от кога не са ме канили на среща.. heart ... пожелавам ти очарователна вечер...но не му се давай лесно Wink
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: юли 16, 2008, 10:39:22 »

наистина! не се бях замисляла и мен от кога не са ме канили на любовна среща smile give_rose
ехаааа...
изживей мига пълноценно!! smile
много се радвам за тебе слънчо!
Активен
Нинчето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Мама на голям мъж!


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: юли 16, 2008, 10:49:37 »

Благодаря ви момичета, че ме успокоявате....май наистина няма смисъл да се притеснявам :)Вчера ходихме с мъжа ми до Кипарис, оказа се че 07.09 е заета, та засега се спряхме на 14.09...а може и да бъде 21.09...това ми хрумна впоследствие, тъй като на 21 число тръгнахме с милото преди 5 години girl_wink....така че малко времето ми се увеличава.Малко се притеснявам как ще съм с коремчето тогава и какво ще бъде времето, но има време да му мисля smile
Roshko, може ли да ми дадеш подробности за сватбените агенции на ЛС?Благодаря ти предварително!
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: юли 16, 2008, 12:41:24 »

Беланина и аз мисля, че имаш достатъчно време! Аз умишлено подготвях сватбата си един месец, а не четири, за да не се вманиачавам и да не надувам главите на околните. Само няколко месеца предварително запазихме основните неща - ресторант, Ники Колев, фото Венци (зад сладкарница Неделя, много са добри) и т.н. И успях за един месец!  danceg

От Ники Колев до голяма степен съм доволна, измислил е някои неща (особено при посрещането), с които е на светлинни години напред от останалите водещи в града!!! Това неможе да му се отрече!  good

От Стелина също съм доволна, според мен са им нормални цените, но ако искаш украса от естествени цветя става много скъпо, аз лично неможех да си го позволя.

Така че смело напреееееееееееед  yahoo
Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: юли 16, 2008, 13:24:44 »

И аз да похваля моя диджей Wink Повечето момичета сигурно си спомнят в какви размисли бях се хвърлила по този повод и на практика ние си избрахме диджея на сляпо - без нищо да сме гледали негово..обаче на сватбата се справи блестящо, много съм доволна. Та човека се казва Джими Върбанов Wink Сега се сещам, дори по време на сватбата беше пуснал една много готина италианска песничка Un amore grande..нз дали така се пише.. и си я изпя с микрофона между хората на дансинга, сладурско се получи. Като цяло съм много доволна от него, а единствената песен, която бяхме уточнили предварително беше песента за първия ни танц. Ама човека като има опит и много бързо усеща на какво се кефят хората и така си подбира парчетата.
П.П. тука малко като рекламни агенции почнахме да се изявяваме Wink..безплатна реклама  pardon
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines