Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 17:22:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора? - 3 част  (Прочетена 140626 пъти)
 
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: юли 09, 2008, 08:10:55 »

Слънчо!!!!!!
ето това е - независимо какво ще излезе (недей го мисли по-добре, каквото - такова, времето ще покаже!!) важното е че има за кой да си мислиш и че махаш мислите за предишния...
Мнгоо се радвам за теб наистина мила!
не че съм спряла да пиша, ама няма за какво към момента - правиме ремонти и съм луднала от търсене на всякакви майстори - трябват ми наистина добри, а не просто някой да си остави ръцете, че ще ме е яд после да гледам в къщи! иначе мебелите поръчахме, чакам 3D проектите за да ги видя и така smile
ама това а форум за сватба, а не за ремонти, така че smilesmilesmile tease
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: юли 09, 2008, 08:39:26 »

Слънчо!!!!!!
браво, мила! Само така-давай смело напред пък каквото сабя покаже Bravo Bravo
Я кажи как се казва, това-онова може пък да го познаваме funnytooth funnytooth
Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: юли 09, 2008, 12:32:55 »

Слънчо, много се радвам че си имаш тръпка!! А както казва Рошко времето ще покаже какво ще излезе. Много ти се кефя, че се забавляваш и не мислиш за минали неща  Bravo само така!
Иначе и аз няма какво ново да пиша, още нямам снимки от Светлана да ви пусна ;(
И ние сме на тема ремонти, търсим си усилено спалня и миналия уикенд обиколихме де що има по-голям магазин за мебели, но още на нищо не сме се спрели.. и така..
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #198 -: юли 09, 2008, 12:34:03 »

Слънчоооо, много се радвам за тебе - сериозно, несериозно няма значение - важното е, че са прекрасни емоции, които да те откъснат от неприятните преживявания! Пожелавам ви много страхотни мигове заедно!  Bravo
При мене също нищо ново, и ние с ремонти се занимаваме, много станахме  pardon Иначе бебо расте и вече го усещам да ритка, много е готино  danceg
Нови булки няма ли в тая Стара Загора, нали сега е сезона на сватбите...
Прашинка - как вървят твоите приготовления?
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: юли 09, 2008, 15:06:50 »

Даааааа, и аз се навъртам, но не пиша защото няма много какво ... и най-вече нямам нищо сватбено, само следсватбено  pardon и моя бебо много рита и е хубаво  danceg
Биби казаха ли вече какво е?

Слънчо, погледни от добрата страна - сега ти изпитваш първите тръпки, които са вече минало за нас ... аз така като разказвам нещо и казвам "когато бяхме влюбени" и мъж ми се сърди и казва: Е сега не сме ли влюбени ... сега е друга фаза smile , не съвсем като в началото.
Ха дано, стискаме палци всички  good
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: юли 09, 2008, 21:12:49 »

 give_rose LOVING Олее момичета!! Толкова сте мили! Благодаря ви на всички  Girl_hide
Ами минаха вече 2 месеца откакто се разделихме с Алекс и Слава Богу вече съм по- добре! След като си казах "Майната му, живота не свършва с него, млада съм , тепърва ми предстоят най-прекрасните мигове" Ashamed Казах си  го и наистина повярвах че е така... girl_wink
А вие сте ми като истински приятелки!  kiss kiss kissТолкова приятно ми стана като прочетох какво сте ми писали всички ..
Вале - казва се Краси, на 27 години е, висок около 1,85, страхотно тяло, тъмно руса коса и пъстри очи...Ужасно чаровен е, .. и няма приятелка в момента!  Girl_hide Това знам за сега за него.
Няма да ви занимавам засега повече, както каза Рошко - това си е сватбен форум  tease
Ама като има развитие ще пиша  blum
И пожелания от мен за всички вас - успешни ремонти; на бъдещите майки лека бременност да карате и целувки пак за всички от мен  give_rose
« Последна редакция: юли 09, 2008, 21:15:59 от Slyn4o » Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #201 -: юли 10, 2008, 15:49:20 »

Мими, казаха ми 80 % момченце, обаче не беше сигурен лекаря, че си бебо си беше свил краченцата и не се показваше. Аз честно исках малко повече момиченце, ама важното е да е живо и здраво, а пък второто ще гледаме да е девойка  blum
А на теб казаха ли ти пол? Ти в кой месец беше?
Слънчо-дано си все така позитивна и жизнерадостна и много вълнуващи моменти с Краси  Wink
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: юли 10, 2008, 20:15:36 »

Ииии, душичкитеее мии  heart heart heart Мен чак ме е срам да пиша, щото така не се отчитам, а само чета какви ги вършите вие,ама.../ии, и си препражшм по 20 пъти всеки пост, че клажиатурите са различни у дома и в работата  blush/. Нито съм на вълна ремонти,нито на вълна бебета, нито на вълна тръпки- какво се бутам не знам при вас  tease
Слънчо, страшно се радвам за теб,дръж го тоз убавец и го помотай малко, да му дойде желанието по-бързо.  Bravo Wink good Радвам се, че имаш хубави емоции!  heart
Бременните-как сте в жегите бе, душички?  heart Тежат ли вече коремчетата? blush

Иии, наистина нямаме булкииии, защо такааааа  sad
Аз пак нямам с какво да се похваля- само работа, работа, работа, даже не знам за море дали ще успея..  sad другия месец съм на открижане на магазина ни в плевенско, после на панаир в Добрич, после нчколко дни в Австрия, после пак други неща....  Girl_hide Girl_hide Спирам, че ми става лошо...мъжа ми ще се разведе с мен направо.  girl_wink

Ето нещо, за което ви гожорех, не ми се смейте много, хихихи, все пак ми е първото возене на яхта, не го докарвам откъм фасон,ама ще се науча  tease  Girl_hide  girl_wink  blush Умишлено не слагам други снимки, да не стане като реклама на яхтите ни.  blum





Порта в Балчик:





« Последна редакция: юли 10, 2008, 21:01:30 от Fenix » Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: юли 11, 2008, 09:07:46 »

Ееее бутай се бе, лошо няма! Wink И без това променихме темата, да видим кога ще ни отреже някой ... ама като няма булки, то верно в тази жега кой луд се жени, но би трябвало да има някоя за септ./окт.

Е как да няма ново, яхти, командировки, движение - това е хубаво  Bravo

Още не тежат коремите,може би след някой и друг месец да smile
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: юли 11, 2008, 09:12:00 »

ооо, Мирка smile
я пиши ми на лични за коя компания работиш, че ми стана интересно smile
и ние в събота се возихме на страхотно нещо - големичка яхта, ама първите пъти на по-малки се возихме. Той и Влади с това се занимава - продава яхти smile
и аз ще кача някоя снимка от съботата, ама сега малко съм луднала, та по-нататъка ще е smile
Активен
Нинчето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Мама на голям мъж!


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: юли 11, 2008, 22:53:12 »

Здравейте от една бъдеща мама и булка! smile
Казвам се Нина, на 23 год.съм, от Стара Загора.Доскоро само четох темичката ви и реших и аз да се включа.След като с бъдещия татко научихме новината че догодина март месец, живот и здраве ще ставаме родители, решихме и да се оженим. :girl_wink:Заедно сме от 5 години, но от съвсем скоро бебеправихме, а знаете сега колко е модерно булката да е бременна :)Та така...още не сме казали на родителите, но вече поразпитвах насам-натам как стоят нещата и засега сме решили събитието да е в началото на септември, в неделя....защото май всички съботи са заети чак до ноември, а не можем да чакаме до тогава-все пак ще съм с доста пораснало коремче :pqz:Спряла съм се на ресторант Кипарис а за DJ-Ники Колев.Чета доста добри отзиви за Светлана Узунова, и мисля че ще ми трябват координатите й....Надявам се вие да помагате със съвети и препоръки относно сватбения ден, че иначе нищо няма да направя pardon
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: юли 13, 2008, 10:50:33 »

Урраааааа, имаме си булкааа!  yahoo yahoo Добре дошла, миличка!  give_rose give_rose give_rose Как ншма да помагаме-нали си ни едничка!  tease Само казвай какво трябва и поне 2-3 от нас ще се втурнат да помагат!  Girl_hide girl_wink
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: юли 14, 2008, 07:25:40 »

ама РАЗБИРА СЕ!!!
ех, че хубаво - имаме си булка smile Welcome Welcome Welcome
да,с  каквото можем - само кажи!!!
Активен
Нинчето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Мама на голям мъж!


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: юли 14, 2008, 08:03:26 »

Благодаря ви момичета girl_wink
Не мога да повярвам че съм единствена булка засега, въпреки че все някоя друга ще изкочи отнякъде Wink
Така....да ви питам относно изследванията, които трябва да се направят....първо при личния лекар ли се ходи, или направо в някоя здравно заведение?
Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: юли 14, 2008, 08:12:17 »

 welcome-2 на bellanina!
За изследванията - ние бая се поозорихме с тия изследвания, защото се оказа, че тези които си вадихме от София не важат в Стз, ама виждам, че ти си от Стз - трябва да минете през тубдиспансера, психодиспансера и ...айде де.. другото ми изскочи, някое друго момиче ще ме допълни Wink, та след тези три "прегледа", личният лекар ти заверява медицинското и понеделника преди сватбата го носите в общината.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines