Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 19:16:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора? - 3 част  (Прочетена 140818 пъти)
 
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: юни 26, 2008, 10:37:43 »

Силве, как така те глобиха?!
след колко време си отишла? сестрата на Влади отиде след малко повече от година и не я глобиха нито лев, бяхме заедно и го помня а и скоро я питах и тя потвърди...
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: юни 26, 2008, 10:43:16 »

За личната карта ли говориш или за книжката?
Мен ме глобиха за личната карта...срока беше някъде 1 месец след сватбата ,трябва да я подмениш.Даже си спомням ( но впоследствие), че в Ритуалната когато ни извикаха преди да започне ритуала жената там ме предупреди за този срок, ама аз от тез емоции и копнежи  tease забравих...
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юни 26, 2008, 10:46:13 »

личната карта сменихме заедно с нея повече от година след сватбата.
те са женени от май, 2005. В момента още не е сменила книжката  - каза че е звъняла преди седмица и е питала за глоба - казали че няма!
Активен
praschinka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юни 28, 2008, 10:51:05 »

Здравейте!
Нашата сватба е на 06.09.2008 год. Избрали сме ресторант "Елеганс". Ако някой има впечатления от него, моля да ги сподели! Благодаря!
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: юли 01, 2008, 07:33:12 »

ехо smile
аз да ви кажа, че вчера моята приятелка си смени адреса (нейната сватба беше февруари) и  глоба няма - това говоря за София.
да сте спокойни.
Активен
praschinka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: юли 01, 2008, 10:53:08 »

Моля ви помогнете с предложения за фотограф и видеооператор на по поносима цена...Вчера имахме една оферта за общо 500 лв. но не беше нищо особено...
Иска ме се някой да ни измисли различни пози...не само прегърнати тук прегърнати там...
Благодаря предварително на всички откликнали...
Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: юли 01, 2008, 11:56:59 »

Ехооо,
аз се върнааах..всичко беше страхотно около сватбата, много по-хубаво отколкото съм си го представяла Wink после една седмица пообикаляхме по разни моренца и сега съм пак на работа, но заредена с много енергия. Ще си направя албум и ще кача снимки, ама първо да се поосъзная малко..
Да похваля малко и аз хората, които помогнаха за сватбата..Виолета направи разкошна украса и на колата и на ресторанта..Джими Върбанов беше много на ниво, само дето се притеснявах, определено бих го препоръчала.. за Светлана и Митко Димитров няма какво да кажа, което не е казано, бяха номер едно, абе въобще всичко мина чудеснооо.
Сега ще почвам да се занимавам и аз с разни смени на документи..даже на работа още не смея да започна да се представям с новата фамилия, че ми е много странно да си обърна езика..първо мисля да си извадя новата карта и тогава..това от мен за сега.. give_rose
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: юли 01, 2008, 13:17:04 »

ехаааа
много се радвам че се завърна Мимче smile
хайде, искаме снимки!!!!!!!!!! ама с огромно нетърпение!!!
радвам се че Джими е бил готин, аз го смених 3 месеца преди сватбата.
прашинка - мисля че е излишно да питаш нас за фото и видео - всеки от този форум ще ти препоръча Светлана и Митко - ако искаш ще ти пратим координати на лични, но мисля че са заети до октомври.
сватбената агентка Виолета  - днес говорих с нея е заета а те са 99% с нея и агенцията й, така че...
Активен
praschinka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: юли 01, 2008, 21:10:17 »

ами аз точно това исках да ми кажете...толкова харесах твоя албум и този на мира и емо...и след като бях изслушала незнам вече колко фотографа да си изкажат рекламата...вече в последното фото...разглеждаме ние снимки и хоп ...вашите...направо бях на седмото небе...и е свободна на 06.09...така че ...всичко е ок вече при мен...операторът бил зает...но ние наехме един друг..Марко. От фото Тимпас ми препоръчаха него и Светлана...Та така..завърши моето обикаляне...
С най-добри пожелания от мен?
Мария
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: юли 01, 2008, 21:30:25 »

Хей , честито момичета!!!
На Мими и Катето -  бъдете много, много щастливи  smile give_rose give_rose give_rose
Чакаме снимки с нетърпение.
При мен нищо интересно  blum Освен това, че много се "забавлявам" напоследък  Wink
Обикаляме с приятелки заведенията из града, миналата седмица идвахме в Космополитън в Стара Загора, много готино си изкарахме  smile
Чувствам се свободна и щастлива..
Ама тайничко търся моя принц...  Girl_hide
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: юли 02, 2008, 08:22:06 »

ахааа, ами питай де! радвам се че ти харесала снимките и аз ен мога да им се нагледам, направо все едно не съм била аз...
радвам се много за тебе Slyn4o!!! ееее, аз още не съм ходила в Космополитън, но се надявам скоро да отидем вече, че все се каним и все няма време..
ние този уикенд ще забегнем към морето малко.., кофти е само че пътуването е дълго, ама няма как smile
 tease
хубав ден от мен!
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юли 02, 2008, 10:07:37 »

Здравейте сладуранки!!!
и аз съм тук и ви чета, но просто нямам никакво време да пиша angry
Slyn4o, много се радвам, че вече си по-добре. Наслаждавай се и принца ще се появи когато най-малко го очакваш Girl_hide
praschinka, успех с подготовката и Светлана е най-добрия избор!!!
Активен
КаТеТо
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Вече съм госпожа =)


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: юли 02, 2008, 17:16:56 »



Здравейте най-после и от мен!!

Много благодаря за прекрасните пожелания!!! Да ви се връща!  heart

Такава еуфория беше сватбата в България, малко като в сън. Бях изсмукана после, та до сега... Събудих се с болно гърло и въобще целия ден бях на парацетамол и хапчета за гърло, но издържах, заради адреналина. През ноща малко ме тресе, ама какво да правиш. Имунната ми система беше доста отслабнала, заради смяната на климата, стреса преди сватбата и какво ли още не.

Иначе всичко мина много добре. Страшно съм доволна от хората, които помогнаха това да се случи. Искам да благодаря освен на близките си (лелчето ми, което даде всичко от себе си; майчето на моя съпруг!; кумата и всички приятели и близки!), също и на Галчето и съпруга и (водещата и диджея), които бяха неповторими! След сватбата, всички гости казаха, че на толкова хубава сватба до сега не са присъствали! Много се зарадвах smile Страшно съм доволна от фотографа и видеооператора -- Радо и Ники, които дадоха всичко от себе си, даже и повече! Сега чакаме снимките! Благодарности на Мария от "Кипарис" и на хотел "Мания"  Bravo Мерси много на Иво за разкошния букет -- ти си истински творец!

За сега имам само една снимка от венчавката, която ще сложа като аватар. Тя е снимана с мобифон  girl_wink от моя племенник на 5 години, хаха! После ще сложа още.

Ако някой иска препоръки да ми пише на лични!

Скоро ще отворя тема за почивките или "Къде да НЕ прекараш ваканцияата си" и ще говоря за определен хотел в Турция. Не стъпвайте никога там!!

До скоро!


Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: юли 06, 2008, 11:15:09 »

Здравейте,момичета smile
Още веднъж честито на Мими и Катетоgive_rose give_rose give_rose
Мими - много сте готини с Мартин! Искам да кажа, че и букета ти много ми хареса Bravo
Прекрасна двойка сте двамата, бъдете много щастливи!!
Кате - вие също, толкова сте сладки!
Качете още снимки, да гледаме  girl_wink
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: юли 08, 2008, 22:05:37 »

ЕЙ, сладурки...никой не пише вече, защо така?  blum
Изпоженихте се и забравихте темичката ей  Wink
 blush Аз минавам само да ви кажа, че този уикенд се запознах с едно момче от Стара Загора... Много красив.... ама много!  girl_wink Мммм, за момента може да се каже, че се хващам да мисля за него /добави ме в скайпа си и си пишем там от вчера/...Абе рано е за каквито и да били изводи, но..  tease
Ужасно сладък и чаровен е..
Хайде няма да казвам повече за сега, ама ще ви държа в течение  Wink
Целувки за всички от мен
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines