Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 17:24:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора? - 3 част  (Прочетена 140647 пъти)
 
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #150 -: юни 13, 2008, 16:16:12 »

Мими, за съжаление наистина общината в СЗ иска 3 неща - психодиспансер, тубдиспансер и Васерман. Ние си ги извадихме за 3 часа като минахме през 3 места, освен Васермана на другите места само плащахме, никой не ни преглеждаше. Мисля, че няма да ви ги приемат тези от Вита в СЗ, но може би в понеделник сутрин може в СЗ да ходите да си извадите от Тубдиспансер и от Психодиспансер. Щом Васерман имате, другото само трябва подпис и печат да се сложи. Не се шашкай, всичко ще се нареди.
Активен
pifcho
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: юни 14, 2008, 09:21:50 »

Момичета сложих малко снимки. Ако искате разгледайте ги. После ще има и други  smile
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: юни 15, 2008, 12:39:51 »

 Bravo give_rose
 Pifcho, големи сте сладури!
Пожелавам ви много да се обичате и да сте много щастливи!  smile
Момичета, моя "скъп" приятел идва да ме моли за прошка вчера  shok Представяте ли си?!?!?  diablo
не му дадох възможност да каже каквото и да било...изгоних го на секундата
Права съм била, нали?  gthouh lacnl8
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: юни 16, 2008, 07:23:14 »

Mariasto - няма да ви ги приемат така медицинските, така че действайте! става бързо доколкото знам щом имате васермана, така че спокойно!!!
Pifcho - много сте сладки smile Bravo
Slyn4o - ама разбира се че си права!!! и аз бих го изритала! beating beating crazy
хубавото е че си имала куража да го направиш, защото много жени биха се "пречупили" пред чара на един мъж, който си позволява да лъже най-безцеремонно!
 Bravo още веднъж за смелостта!
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #154 -: юни 16, 2008, 09:30:24 »

Pifcho - страхотни снимки!!! Много сте сладки, пожелавам ви още веднъж много щастие и любов!!! Къде е била церемонията, не мога да позная мястото, много е хубаво...
Slyncho - браво за куража!  Bravo Много добре си направила!!!
Мими - какво стана с медицинските? Стискам палци всичко да се нареди, бъди спокойна и успех с последните приготовления.
Активен
КаТеТо
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Вече съм госпожа =)


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: юни 17, 2008, 11:12:55 »

Благодаря ви момичета!!! Много сте мили! Честито на новите булки!

Аз съм вече в БГ и вчера ходих до Асеновград да си набавя разни неща. Голяма еуфория се развихря около нас... Сватбата ни е в неделя, но почти сме готови.

Аз ще бягам, че имам куп неща!

До скоро!
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: юни 17, 2008, 12:44:25 »

е, ама то не останало за Мими и Катето - хайде и вие вече всички ще сме бракувани smile
трябва да си направим сбирка на бракуваните smilesmilesmile Bravo
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: юни 17, 2008, 13:30:50 »

ехо, искам аз да питам - който е правил снимките си при Светлана - колко време се бави тя с вашите снимки? ние вече от месец чакаме и  то само за студийни снимки sad, имаме 50 снимки, а цял месец вече sad
Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: юни 17, 2008, 18:06:18 »

Привет,
върнаха ни само за психото, но минахме през психодиспансера и ни удариха печат Wink сега всичко е наред..Иначе обиколихме църква, община, ресторант, уточнихме тортата и пилето..утре съм на пробна прическа и е пълна лудница като цяло..ама така ще е ..надявам се всичко в събота да е наред..
Сега се чудим дали да не направим резервация в някоя диско за след ресторанта, ама аз си мисля, че няма да издържим дотолкова..вие имахте ли сили за нещо като афтър парти blum
Активен
elen4eto
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #159 -: юни 17, 2008, 22:14:24 »

Здравейте, момичета! smile
Аз съм бъдеща старозагорска булка, но много дълга тази тема...четох, четох...  blum
Моля ви, можете ли да ми дадете координати на DJ - Ели и Жоро.
Благодаря предварително за помощта.
И още нещо - били ли сте на сватба на "Сребърното езеро" - какви са впечатленията ви от този ресторант?
Разгледах вашите снимки, много сте красиви всички!!Вярно е че в Стара Загора са едни от най-красивите жени  Wink
Елена
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #160 -: юни 18, 2008, 08:24:46 »

Добре дошла на Ели!!!  Welcome Ето, още 1 старозагорска булка lol) ще помагаме каквото можем, за съжаление нямам координати на Ели и Жоро, нито знам изобщо къде се намира този ресторант  NO Дано някое от другите момичета знае...
Мими, браво за медицинските! винаги се оправят нещата. Опитай поне петък преди сватбата малко да релаксираш и да си починеш, за да си по-свежа на самия ден. И ние много се чудихме за дискотека след сватбата, решихме да не запазваме, а пък ако много ни се ходи все ще намерим някъде. И добре сме решили, защото бяхме скапани накрая, и двамата нямахме сили да мръднем изобщо и колкото и да не ми се искаше вечерта да свършва не можех да продължа. Щото ние двамата не седнахме и за 5 мин, постоянно бяхме на дансинга и тъкмо да седнем и ди-джея ни извика за нещо... Не можахме да хапнем и нищо, докато гостите вечеряха, ние минавахме с шампаснкото да ги поздравим и може би затова бяхме скапани накрая. Ама то си е много индивидуално, така че както се чувсвате и както ви дойде отвътре smile
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: юни 18, 2008, 09:13:06 »

Mariasto - аз ти казах, че всичко ще се подреди! в събота ВСИЧКО ще е прекрасно, не се тревожи!
за афтър партито - зависи кога ще ви свърши ресторатна, ние бяхме до 5:10 в ресторанта и бяхме капнали, нямахме силички за нищо и двамата, ама ако свършите в 1 мисля че е добре да идете някъде.. запазете си пък ако не идете няма нищо.
Ели Welcome
нямам впечатления от сватба на сребърното езеро, била съм там на ресторант само, но то беше преди около половина година, незнам сега същото ли е.
Ели и Жоро - идея нямам за тях.
казвай друго ако можем да помагаме - насреща съм!
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: юни 18, 2008, 09:50:00 »

 girl_wink
Виждам още една булка е на финала вече  Bravo Mariasto, стискаме палци и чакаме снимки.
Привет и на Ели. Преди месец бяхме на Сребърното езеро. Ресторанта не е лош, а и наоколо панорамата е страхотна и може да станат хубави снимки към езерото  good Кухнята също е добра.
За DJ Ели и Жоро също нямам координати.
Активен
elen4eto
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #163 -: юни 18, 2008, 13:40:26 »

 smile Благодаря за топлото посрещане, момичета!
Дано някой да може да ми помогне за тези ди-джеи..,защото ни ги препоръчаха вече от 2 места, но уви нямаме телефоните им  sad
Спорен ден

Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: юни 18, 2008, 14:21:08 »

обсъдали сме ги тези ди джей - помня със сигурност, просто виж кой от форума имаше координати и му пиши на лични - така най-бързо ще стане мисля.
мацкииии имаме вече снимките от фотото smile smile smile Bravo Bravo Bravo
майката на Влади каза че са страхотни, ще ни ги изпрати другиден по куриер да ги видим, таще ги кача скоро smile
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines