Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 17:22:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора? - 3 част  (Прочетена 140631 пъти)
 
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юни 09, 2008, 14:03:18 »

Еййй, влизам и само хубави новини!!
Честито на Катето за сватбата! Пожелавам и една много вълнуваща втора сватба Wink на 22!!
BIBI_SZ, мноого се радвам за тебе! Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност  Bravo
Аз още не съм на тая вълна, но винаги се вълнувам като чуя, че на някой му предстои подобно събитие..
Roshko, вие работите ли вече по въпроса   blum??
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юни 09, 2008, 14:07:32 »

BIBI_SZ, Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност  !!!! heart heart
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юни 09, 2008, 14:40:40 »

Mariasto - не е отговора ми, но мъжката половинка иска, аз още малко искам да изчакаме, въпреки че то не пита!!! та когато дойде добре дошло  tease
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юни 09, 2008, 14:49:04 »

Честито подписване на Катето! Чакаме и снимки, ако има good

BIBI_SZ- Честита точица, очакват те неповторими моменти, 100 пъти по силни емоции от сватбените  give_rose
Хайде, чакаме и други добри новини от останалите булчета  tease
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юни 09, 2008, 15:04:44 »

мацки, понеже бълвам тука от снимки и искам ад ги споделя с вас ги качих в МОИТЕ СНИМКИ (а не в сватбения албум, защото там има проблем) така че който иска да ги види там.
Активен
zаcky&krissy
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 4



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юни 09, 2008, 15:10:40 »

Както бях обещал ще покажа снимки от сватбата ни с Криси. Тъй като качването им във форума засега не е възможно заради някакви технически проблеми, ако имате желание можете да ги разгледате чрез линка по-долу. Бих искал да споделя, че сме изключително доволни  от работата на фотографката Светлана. Макар да не си личи заради разликите в резолюцията, снимките са с невероятно качество. Освен това тя ни предразположи да покажем цялата си магария smile Ето го и резултатът: 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=252797&view=1&photo=1



Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юни 09, 2008, 15:32:26 »

Какво мога да кажа... снимките ви са страхотни, Светлана отново е надминала себе си  good
Рошко, Вилито се е справила чудесно с украсата...
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: юни 09, 2008, 15:37:34 »

zackyman, страхотни сте!!!
Светлето наистина е се е справила перфектно, но и вие сте страшно артистични Bravo Bravo Bravo

Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #128 -: юни 09, 2008, 15:49:28 »

Аплодисменти и фанфари за артистите и хората зад кадър  Bravo Bravo Bravo Невероятни сте и невероятно много и със сърце сте се забавлявали  Bravo Bravo Bravo Много се забавлявах и аз с вашите снимки zackyman  danceg 
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #129 -: юни 09, 2008, 16:17:02 »

невероятни са снимките и на Рошко и на Zackyman!!!
Рошко, украсата е невероятна и всичко е така изпитано...
Zackyman - много сте артистични наистина!. Били сме с 1 и същ ди-джей и фотографка smile
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: юни 09, 2008, 16:21:19 »

Май всички сме със Светла funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
КаТеТо
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Вече съм госпожа =)


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: юни 09, 2008, 22:15:37 »


Здравейте момичета!!

Много сте мили! Благодаря ви от сърце за прекрасните пожелания и да ви се връща!!

Снимки имам малко от приятелите, които са снимали бързо и за това са все размазани, ама има 5-6, които стават. Нещо не мога да си кача на албума, но ще опитам да ги сложа в галерията ми. Също си сложих и нов аватар =) Останалите снимки от фотографа ще ги имам по-късно.

Това е за сега. Трябва да си стягам куфарите за БГ. Не съм си ходила от 8г., а на всичко отгоре и втора сватба ме чака...

Целувки  kiss и много любов  heart

Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юни 10, 2008, 07:34:47 »

направо супер идейни снимки Кате, много готини.  Bravo  Bravo Bravo на който ги е обработвал!!
много сте хубави!! give_rose
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юни 10, 2008, 08:16:14 »

Ейййй браво Рошко, личи си че много си се постарала с организацията и ресултатите са страхотни!!! (аз нямах толкова нерви ...) Как обичам красива, оригинална украса и усмихнати булки! Wink

Честито и на Катето!  danceg Тъкмо като се развълнуваш от първата сватба и си помислиш, че е минала мнооооого бързо, ще те чака и втора  yahoo Осем години, как издържа?  Oh my ...

Ами и аз ще ставам мама живот и здраве  pardon , началото на пети съм. Втори и трети месец бяха доста гаднярски, но сега сякаш е по-добре. Дано да е ОК всичко.
Рошко, ти защо се чудиш? Около мен всички прителки и познати масово раждат и направо са ми промили мозъка. Така че моя човек в началото не се престрашаваше, но аз "малко" го попритиснах  blush и стана номера! smile
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #134 -: юни 10, 2008, 08:28:15 »

Мая - честито,миличка!!!  Bravo Дано да е много лека бременността и накрая да си гушкаш едно здраво сладко бебче!!!  Много се радвам за теб! Увеличаваме се значи  yahoo
И около мене много момичета са бременни - и приятелки и на работа. На сватбата освен мен имаше още 4 бременни момичета, мислех си че това е една от сватбите с най-много бременни на глава от гостите smile
Кате - Честито още веднъж! Много са красиви снимките и вие също! как така не си исвала в БГ от 8 год??? А съпругът ти каква националност е?
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines