Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 17:26:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора? - 3 част  (Прочетена 140676 пъти)
 
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юни 03, 2008, 15:39:36 »

Валка smile
как си мила?
ехааа, искам и аз на срещичка да дойда, ама няма да е скоро като гледам...
вие си идвате окончателно ли?
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юни 04, 2008, 10:22:33 »

Да!!! Вече и оставката си подадох! Bravo Bravo
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юни 04, 2008, 11:31:16 »

ехаааа
супер smile радвам се за вас, тука ще ви е добре, сигурна съм!
е, значи като идваме в СтЗ ще се виждаме, нали така  girl_wink
Активен
КаТеТо
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Вече съм госпожа =)


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: юни 05, 2008, 07:36:10 »


Рошко, честито! Всичко звучи страхотно - и сватбата и пътуването и въобще все с такива прекрасни моменти да ви е пълен живота!
Абе бъдещите булки нещо не са много активни... какво става с вас, момичета, напредвате ли с подготовката? Имате ли нужда от помощ, от съвети? На кой беше следващата сватба?
Другите омъжени момичета какво правят?
аз вече взех да влизам, в час, след като 2 седмици след като се върнах на работа не знаех къде се намирам от толкова емоции и впечатления, ама вече влизам в ритъм и ремонти мислим да почваме скоро, ама да видим...
Айде целувки на всички и слънчев ден от мен!!!


Ами да, ние бъдещите булки сме заети с подготовката  blum Ние подписваме сега в събота, но това е формалност. Голямата сватба ще е в БГ, СЗ, на 22 юни. Ами какво да ви кажа иначе, отидох на фризьор онзи ден и ми пре***ха кичурите (вместо карамел и медиум-кафяво стана гадно жълто-русо), но не ми се говори за това. Ще го оправя някак.

От друга страна нещата се нареждат. Гледаме да сме позитивни и така. Пръстените също малко ми вдигнаха кръвното, но какво да правиш -- ръчна изработка по поръчка на наш собствен дизайн... Все се боря със себе си, че не трябва да се ядосвам за материални недоразумения, ама защо не може всичко просто е както трябва, ами все през клизма... Все едно. Няма какво да ви занимавам с глупости.

Стискайте палци поне подписването wedding да мине нормално smile
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юни 05, 2008, 09:49:05 »

Кате, е то ако няма някой винаги да прецаква нещата няма да е интересно, просто спокойно, позитивно мислене и всичко ще е 6 smile
хайде, стискаме палци за подписването. а то къде ще е?
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: юни 06, 2008, 10:17:37 »

коя е следващата булка? Катето ли?!
Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: юни 06, 2008, 12:11:43 »

Здравейте, момичета!
Скоро не съм писала, ама то е защото ми е толова объркано в главата, че и един ред не мога да формулирам..
май аз съм следващата  Ashamed и ми е едно такова свито сърцетоо..
Какво да ви кажа, тези дни бях луднала по идеята да сменяме ресторанта и голяма драма, да видим, че нещо нашите се дърпат..ама и аз няма да настоявам много..хем си викам, че мястото няма значение, ама хем искам, та искам в тоя Орфей..като ми е легнал на сърцето..абе май вече окончатело изперквам, че и другите покрай мене подлудявам Wink
Подаръчетата за гостите бяха другия проблем..не харесвам и не харесвам нищо по магазините..днеска сутринта една колежка ми показа нейните подаръчета и като се затръшках за такива..та сега ще ми ги носят от Плевен  Oh my ... другата седмица..
И така покрай мене луда работа.. малко ви завиждам на повечето, че вече всичко е минало и сте такива едни спокойнии  blum
Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: юни 06, 2008, 12:46:18 »

Roshko, не знам дали съм го казвала, но прическата ти много ми харесва..аз имам един вариант за фризьор, но още не съм ходила на пробна..не остава време, май ще е седмицата преди сватбата  pardon
Та идеята ми е за вдигната коса, избрала съм няколко варианта. Ти можеш ли да ми препоръчаш твоята фризьорка?  ако искаш ми пусни на лични мнението си.
Активен
КаТеТо
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Вече съм госпожа =)


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юни 06, 2008, 17:58:14 »

коя е следващата булка? Катето ли?!


Еми сигурно съм аз, тъй като подписването е утре. Моето вълнение е двойно, в сравнение с повечето от вас, понеже имам 2 сватби -- едната тук в чужбина (формалната) на 7ми и другата в Ст. Загора (венчавката) на 22ри. 2 различни рокли, 2 различни континента, различни гости... Много е подлудяващо понякога де.

Ми това е за сега. Утре ставам законна съпруга, хехе  blush

И успех и много попътен вятър на булките утре в БГ!!  twohearts
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юни 06, 2008, 22:54:01 »

кате, весела сватба и да с много, много щастливи!!!!
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юни 09, 2008, 07:23:56 »

Кате smile
вече си бракувана, така че мога да те поздравя! да се обичате и разбирате МНОГО, бъдете щастливи цял живот, поне толкова колкото на сватбения ви ден!!! CHEERS kiss любов заедно
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #116 -: юни 09, 2008, 09:04:08 »

Кате, ЧЕСТИТО!!! Да сте много щастливи заедно и много да се обичате винаги! И дано и тържеството в БГ мине страхотно!
Мими, не се шашкай, дребните неща нямат значение, много неща остават незабелязани от всички, освен от булката. Така се го давай по-спокойно, всичко се подрежда по някакъв начин. Ако сега може да се върна назад изобщо нямаше да се тормозя поне за половината неща. Стискам палци всичко да мине супер!
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: юни 09, 2008, 09:17:41 »

миличкии, леле толкова се зарадвах сега - 2 мои приятелки си имат бебета в петък smile
и двете мацки smile, направо съм супер щастлива за тях!
а няма ли някой тука вече да чака бебе? виж, за това не съм се сещала да питам smile PREGQbaby_girl baby_boy  Girl Momy Baby Baby_G
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #118 -: юни 09, 2008, 13:14:35 »

Ами всъщност -  аз!  give_rose   Утре влизам в четвърти месец. Много съм щастлива!  goody До скоро не казвахме на никой, знаеха само родителите. Засега са наред нещата, стискайте палци всичко да е ОК и занапред. Всъщност и на сватбата си бях бременна и много се притеснявах как ще се чувствам и за пътуването също, но на самия ден се бях мобилизирала и се чувствах прекрасно, а и по време на пътуването също. Малко ни изненада бебчето,бяхме почнали опити, но мислехме че след 4-5 месеца може би ще стане, щото всичките ни женени приятели казваха, че не става веднага, а обикновено след няколко месеца, ама тези неща не питат де. Важното е да е лека бременността и да си гушкам едно живо и здраво бебче после.
Някой друг да се похвали? smile
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юни 09, 2008, 13:22:20 »

хехе, ама днес наистина е супер ден!
Честито Биби smile, за сега ти пожелавам наситина лека и приятна бременност, а после и едно здравичко и живичко бебоче smile
леле, страхотно наистина!
късметлий сте, права си че не става от първия път, и аз така съм чувала!
наистина много се радвам мила.
мацки, аз вече много снимки имам, ама има проблем със сайта и не мога да качвам нищо sad
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines