Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 17:25:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора? - 3 част  (Прочетена 140657 пъти)
 
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 20, 2008, 15:14:22 »

 Offtopic Слънчо, мноооооого тъжно и жалко, всички ти съчувстваме! Никоя от нас не е застрахована, на мъжете ангелите са слаби ...  diablo
И аз съм преживявала нещо подобно, но май по-добре на лични ...
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 21, 2008, 09:25:43 »

Миличка, много не приятна случка, но както ти казаха момичетата, по-добре да си дадеш сметка сега отколкото малко след сватбата. Много целувки ти пращам и още веднъж - ако можем да ти помогнем по някакъв начин...
Активен
daya
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27


Бойна котка :)


« Отговор #77 -: май 21, 2008, 09:54:06 »

И аз съм на същото мнение, в никакъв случай не е приятно, но поне няма да живееш в заблуда, случват се такива разочарования, но положителното е, че се е случило навреме, хората са казали всяко зло за добро, теб те чака сега по-добро Sunshine
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 21, 2008, 10:49:19 »

Благодаря ви ,момичета!!  give_rose
Много ми помагате! Наистина...
Знам, че сте прави, но ми е трудно още да го преживея.. С толкова трепет и радост се подготвяхме всички..
Нужно ли е да ви казвам, че сега не искам да погледна мъж..  girl_wink  Offtopic cray
И имам чувството, че никога няма да се доверя на друг.
Но, както казахте - Горе главата и дано да е за добро...
Още веднъж едно огромно БЛАГОДАРЯ за подкрепата! На всички вас!  give_rose
Толкова сте мили  cray
И моля ви, знаете ли как да махна сватбения албум от профила си??

Активен
zаcky&krissy
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 4



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 22, 2008, 09:49:10 »

Slyn4o,
Съжалявам че ти се е наложило да понесеш такова голямо разочарование. Сигурно ти е много тежко, но и аз мисля че е било за добро. Ще ти разкажа как се стигна до сватбата ни Криси. Тя е на 23, аз съм на 30.  Запознахме се през октомври миналата година. Въобще не съм и предполагал че ще има нещо между нас. Тя тогава още е била с предния си приятел , били са доста време заедно , 4-5 години. И тя като теб разбрала че й изневерява. И го разкарала. После, както ти сега - болка, обида, срам, отчаяние ... . Една вечер, някъде през Декември, я поканих на вечеря. И оттогава не сме се разделяли, живеем заедно почти от самото начало. На Свети Валентин й подарих годежен пръстен, оженихме се преди две седмици без да е имало някакви извънредни причини да го правим. Щастливи сме и се обичаме, хората около нас често ни казват че си подхождаме.
Премини през това изпитание и излез от него по-силна. Не се отчайвай и не се затваряй в себе си - дай си шанс да бъдеш щастлива и ако в живота ти се появи някой младеж не мисли за миналото и бъди смела. Може той да е "твоето" момче.

Поздрави,
zackyman

ps. Скоро ще кача във форума снимки от нашата сватба да ни видите какви сме шматки.
Активен
КаТеТо
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Вече съм госпожа =)


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 22, 2008, 16:22:16 »

Slyn4o, каквото и да кажа ще бъде клиширано, за това само ще ти пожелая много късмет и нека намериш мъжът, който те заслужава, уважава и който ще те направи да се чувстваш най-обичаната жена на света!  heart

zackyman,

много романтична история  Love girl !! Пожелавам на теб и Криси да сте много щастливи и винаги да си помагате, каквото и да става, защото трудни моменти ще има много, но ако сте силни и ако любовта ви е здрава, ще ги преодолеете без страх! Казвам това, тъй като сте били заедно едва 6 месеца. Аз и моят годеник сме заедно от близо 5г. и минахме през какво ли не. Уважението, подкрепата, това че има на кого да се облегнеш, са ключови неща. Има и сладки моменти в болест и зраве -- моят ми готви супички, когато съм болна и ме гледа като орлица; аз го разтривам в 3 сутринта, понеже му е схванала плешката. Такива неща =)

Пожелавам много любов на всички ви!!!  heart
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #81 -: май 23, 2008, 09:25:59 »

Здравейте, сладурки и сладурчовци!!!
Ето ме и мен, много ми липсвахте всичите, ама нямах достъп до Интернет след сватбата, после заминахме на медена седмичка в Египет, а тази седмица на работа още не мога да се осъзная къде се намирам, хем имам работа и хем само си гледам снимчици и съм супер разсеяна и нищо не мога да свърша, но както и да е.
Първо на Слънчо да кажа, че много съжалявам за случилото се и те прегръщам много силно!!! Колкото и да е клиширано явно така е трябвало да стане и е за добро, колкото и да ти е тежко сега. Не е бил това човека за теб явно. Мисли позитивно и не обръщай гръб на всички мъже, там някъде има някой, който ще те направи истински щастлива! Пожелавам ти го от сърце!
Zackyman, много красива историята, пожелавам на теб и твоята половинка все така да сте влюбени и щастливи!
С няколко думи нашата сватба беше страхотна, много весела, с много положителни емоции. Всичко беше на ниво, много сме доволни от всички, замесени в сватбата. Още не съм си получила професионалните снимки, тези които имам са от приятели. А как да кача снимки?
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #82 -: май 23, 2008, 09:29:48 »

И разбира се на Рошко - ЧЕСТИТО МИЛА!  Bravo Да сте много много много щастливи заедно, много да се обичате и уважавате поне 100 години и малки рошковчета да има скоро!  girl_wink И прекрасна медена седмичка и да разказваш после!
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #83 -: май 23, 2008, 09:43:04 »

успях да кача малко снимки в галерията ми!
Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: май 23, 2008, 10:22:36 »

Еййй, много сте хубави BIBI! Честито още веднъж!!!
А тортата изглежда разкошно, аз сега нали съм на тази вълна Wink От къде я поръчахте??
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: май 23, 2008, 10:47:12 »

Бибиииии, много сте хубави!!! give_rose
 :girl_in_love:Желая ви много обич и нежност и да сте живи, здрави и мнооого щастливи заедно!!!
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: май 23, 2008, 13:47:33 »

Чета какво сте ми писали и сълзите текат от очите ми...

Олеква ми, наистина ми олеква ! Благодаря, от сърце... целувам ви всички.

Биби – толкова си красива!!!

Zakyman – хайде снимки

На всички много,много, много благодаря! Ако знаете колко ми помагате..
Активен
pifcho
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: май 23, 2008, 19:12:13 »

Биби, направо си страхотна  Bravo
Много ми хареса прическата и букета ти. Много, много да сте щастливи и много радост от тук нататък ви желая. Да те питам дали си получила съобщението което ти бях пратила на личния.
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: май 23, 2008, 20:57:42 »

Бибиииии, много сте сладки  Bravo Bravo Bravo yahoo Кога ще има ощеееее снимки?  smile
Мацки, нали говорихме за среща, хайде де! Нали за утре нещо беше.. Аз на никого нямам телефона, ужасссс  Girl_hide

Слънчо, писах ти на лични, миличка- горе главата и само напред, неприятните неща се случват във възможно най-неподходящия момент..но после осъзнаваме, колко подходящ е бил всъщност моментът! Сигурна съм, че е по-добре, че си го разбрала сега тоя негодник  diablo beating beating
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 24, 2008, 07:03:12 »

 Offtopic Хайде на срещааааааа!  yahoo Довечера към 17-18ч. на часовника?
Феникс, пращам ти тел. си на лични.

И който има албум да носи, който няма да разлеждаааааа  pleasantry
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines