Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 15:23:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора? - 3 част  (Прочетена 140504 пъти)
 
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 14, 2008, 08:20:17 »

smile, д аи аз съм така - ние сме от 5 г. заедно, живеем заедно от 4 г., така че аз не се тревожа за омъжването, а за това да ли тържеството ще е наред, на гостите дали ще им е добре... - ей такива...
еее, ще ни подарят лимузина за сватбата  tease Bravo много готино smile, аз отначало не одобрявах идеята, но пък какво - иначе друг път няма да имаме, защо не на сватбата ни smile danceg
Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 14, 2008, 13:43:22 »

Аз за съжаление няма да мога да пътувам, че съм на работа в събота..нали отработаваме..но ще стискам палци всичко да мине добре  give_rose
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 14, 2008, 15:13:27 »

Добре smile
аз ще опитам да кача малко снимки почти веднага.., но не обещавам..
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 14, 2008, 15:59:22 »

Fenix, можеш да качиш снимки на роклята ми след 17.05 smile
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 15, 2008, 07:38:27 »

 Offtopic Здравейте,мили момичета... cray  cray  cray
При мен се случиха много неприятни неща и затова не пиша...не ми се и говори сега за това. cray sad
Пожелавам на Рошко   страхотна сватба в събота и много весело настроение, да сте най-прекрасните младоженци!!!
На най-скорошната булка - Бибиtwohearts - любов и безкрайно щастие желая!!!
На всички други сладурки -  kiss много целувки
Активен
КаТеТо
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Вече съм госпожа =)


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 15, 2008, 07:51:46 »

Здравейте момичета!!

С тези 3 части на темата не мога да ви хвана края, направо ми се насълзиха очите да чета  Oh my ... !

Исках да кажа само, че и аз ще съм булка в Ст. Загора това лято и ме вълнуват много неща, тъй като не съм там на място да си ги организирам сама, както Pamelia и други момичета живеещи в чужбина.

Инетерсуват ме няколко неща:

- чували ли сте за Галя (водещ и DJ) и какво ви е мнението?
- къде да отида на пробна прическа като пристигна?
- какви са средните цени за фотограф и видеограф?
- имали ли сте сватба в "Кипарис"? как беше?

По-натам ще питам още =) Имам нужда от вас, направо ще изкукам от малки притеснения  tease

Много ви благодаря предварително!!

Катето

Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 15, 2008, 08:25:18 »

 welcome-2 на KaTeTo!!
Лично аз не съм ходила на сватба в Кипарис, но когато си търсихме ресторант ходихме и до там. Хареса ми, има си обособен дансинг и масите са разположени около него. Като цяло е приятно, дори може би щяхме да го ангажираме, ако вече не беше зает Wink
По мои наблюдения цените за фотограф са около 200-250лв, а за оператор около 300-350. Доколкото знам във фото Дукс, цените са малко по-височки..
за Галя не съм чувала..за пробна прическа ще ти споделя като си намеря и аз  blum
Кога ти е сватбата и колко време преди това ще си в Бг?
Активен
КаТеТо
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Вече съм госпожа =)


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 15, 2008, 08:44:56 »

welcome-2 на KaTeTo!!
Лично аз не съм ходила на сватба в Кипарис, но когато си търсихме ресторант ходихме и до там. Хареса ми, има си обособен дансинг и масите са разположени около него. Като цяло е приятно, дори може би щяхме да го ангажираме, ако вече не беше зает Wink
По мои наблюдения цените за фотограф са около 200-250лв, а за оператор около 300-350. Доколкото знам във фото Дукс, цените са малко по-височки..
за Галя не съм чувала..за пробна прическа ще ти споделя като си намеря и аз  blum
Кога ти е сватбата и колко време преди това ще си в Бг?





Merci!  girl_wink за инфото! Сватбата е в края на юни и ще пристигна 10 дена преди това. И да, моля те кажи ми като си намериш коафьор! Грима е лесен, аз съм гримьор  smile.
Би ли могла да препоръчаш някой фотограф?
« Последна редакция: май 15, 2008, 08:47:25 от КаТеТо » Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 15, 2008, 09:42:45 »

  Welcome Welcome Welcome KaTeTo!
Аз мога да ти препоръчам моята фризиорка, много прически ми е правила, а последната беше за сватбата на Феникс. Имам снимки в галерията. Ако те интересува, казвай!
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 15, 2008, 16:13:11 »

Добре дошли на новите попълнения!!! Ще помагаме с каквото можем...Кате, за ффотограф с две ръце ти препоръчвам Светла Узунова  good Можеш да разгледаш моите снимки, както и снимките на Valentinka и Fenix, все са работа на Светлето...

Включвам се да честитя на Биби. Желая ви безкрайно семейно щастие  give_rose  give_rose  give_rose

Рошко, а на теб ти желая прекрасен сватбен ден изпълнен с много положителни емоции!После чакаме снимки!!!
« Последна редакция: май 15, 2008, 16:15:21 от Jungle » Активен
КаТеТо
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Вече съм госпожа =)


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 15, 2008, 16:33:30 »

Добре дошли на новите попълнения!!! Ще помагаме с каквото можем...Кате, за ффотограф с две ръце ти препоръчвам Светла Узунова  good Можеш да разгледаш моите снимки, както и снимките на Valentinka и Fenix, все са работа на Светлето...

Включвам се да честитя на Биби. Желая ви безкрайно семейно щастие  give_rose  give_rose  give_rose

Рошко, а на теб ти желая прекрасен сватбен ден изпълнен с много положителни емоции!После чакаме снимки!!!


Напоследък всички май нея препоръчват, надявам се да е доста добра! Аз търся някого, който снима в този стил: http://www.pagakisphoto.com/weddings.html

A видеограф имахте ли и колко ви струваше? Кого използвахте за украсата на ресторанта и цени? И да не забравя: букета  give_rose, къде да отида за това?

Много благодаря момичета, страшно ми помагате!!

 give_rose
« Последна редакция: май 15, 2008, 16:48:30 от КаТеТо » Активен
daya
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27


Бойна котка :)


« Отговор #56 -: май 15, 2008, 19:55:08 »

Здравейте момичета, аз не съм от Ст З, от Ямбол съм но е твърде вероятно да търся там рокля, както и торта вероятно, можете ли да ми препоръчате сладкарница и сватбен салон Wink
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 15, 2008, 20:42:09 »

Ейй, сладуркитее, здравейте! И колко много нови момичетааа,сууперрр  yahoo Добре дошли, Катето, daya  give_rose
Рошкоо, в събота съм на работааа,няма да мога да дойда да те видя  cray cray cray Пожелавам ти страхотен купон!  Bravo Bravo yahoo

Вие тук много нова информация сте дали...аз от толкова работа напоследък не мога да се добера да компа- само до дивана и леглото стигам  bad
За Светлана- подкрепям, знаете, с две ръце. Даже вече съм препратила 2-ма познати към нея  good
За украсата- освен Виолета, друг не важи  tease
За прическата-Валето беше супер на нашата сватба. Аз съм доволна и от моята фризьорка.

Слънчо, надявам се да не е нещо много сериозно,мила! Стискам ти палци да се подредят нещата, каквото и да е станало! good

Момичета, хайде срещаааа  good За 24 и 25 е ОК за мен! Мариасто, ти тогава ли щеше да идваш? Аз мога и на 17-ти,но от 18.00 нататък  pardon
Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 15, 2008, 21:06:02 »

Ами за сега се очертава на 24..ако всичко се движи по план..ако сте навити за 24/25 кажете кога и ще се постарая да дойда  blum
 Welcome daya! За салон мога само Галина да препоръчам..за сладкарница още не мога да кажа   pardon
Между другото ще ми пуснете ли координати на фризьори, че нямам нищо предвид още, а и не остана време  girl_wink
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 15, 2008, 21:09:44 »

Аааа, забравих за сладкарница да кажа- много са вкусни нещата на Куманови, но ако не ви се дават много пари, ние останахме много доволни от Жанин! Излезе ник към 150лв тортата /и 38 кумска/- това за 90 човека.  good
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines