Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 16:31:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора? - 3 част  (Прочетена 140605 пъти)
 
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #15 -: април 27, 2008, 11:50:12 »

Весели Великденски празници на всички!!!
Пожелавам на всички много здраве, щастие, късмет, любов и пролетно настроение!
Ние сме си вече в СЗ и действаме по последните задачки. Уточнихме се с Ди Джея, платихме на църквата, поръчахме букета и украсата за кола, купихме кошничка за подаръците. Ходих и на козметичка вчера да се поглезя малко. Утре с фотото и видеото ще се виждаме, после пробна прическа и грим и така. Общо взето почти не остана... Стискайте палци!
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 27, 2008, 16:22:53 »

Рошко, омъжените четем от време на време и сме с вас!!!  pleasantry Аз като се присетя нещо, с което мога да помогна, се обаждам  good
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 29, 2008, 07:29:31 »

Валка, ама ти не си ли във Франция? Или кумувете ви са дошли там?
Maya_bunny  - аз така просто ми липсва повече хора да пишат и за това, иначе знам, че четете smile
аз ходих на проба на роклята да се похваля - нищо  не видях всъщност от роклята ми smile, ама уточнихме последните неща и в петък ще я взема  yahoo
дано всичко е наред. избрахем костюм и на тати вчера и рокля на мама, абе напредваме smile
Биби, аз ще опитам да дойда на 3.05 пред Ритуалната, но не моаг да обещая 100%, защото ще пътуваме тогава и за това, но ще опитам.
я някой да ми каже оргиналите на кръщелните кога трябват? (ясно ми е че в църквата, но мисълта ми е преди това дали трябва да се представят някъде в оригинал?)
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #18 -: април 29, 2008, 15:49:23 »

Здравейте, момичета!!!
ама наистина новите булки нещо се изгубиха от хоризонта... какво става с вас момичета, напредвате ли, имате ли нужда от съвети?
Рошко, кръщелните ще ти трябват чак на сватбения ден - вашите и на кумовете, преди това не ги искат, аз вчера бях до църквата.
Толкова много задачки има, уж много неща правим и напредваме и все още има неща да се довършват. Днес бях на пробна прическа, наприви ме ориентировъчно, много се харесах и това си остана варианта, ще ми е вдигната косата... днес и с общината се оправихме, запазихме хотела и уточнихме броя менюта, вчера с фотото и видеото. А вчареа си меря роклята с обувките, които си купих и се оказва, че е дълга, направо ми призля, та днес я оставих на поправка и в четвъртък трябва да е готова, абе все нещо има да се прави...
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 30, 2008, 07:47:09 »

Биби на нас попа ни каза да донесем копия от кръщелните..., нищо де, радвам се че не ни трябват smile
ама ти да не си сменила обувките, как така дълга е роклята?
я кажи какви толкова неща правите да не се окаже че сме забравили нещо, защото аз имам чувството че сме почти готови.., останали са ми букета и тортата  да поръчаме, май това е...
Активен
krasy_kosatkata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


our love is just heaven sent


« Отговор #20 -: май 02, 2008, 20:43:21 »

здравейте на булките от стара загора аз по принцип съм от бургас но съм бъдеща булка от стара загора give_rose Привет на всички  give_rose new user
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 02, 2008, 23:57:28 »

 Welcome smile
Здравей, Краси!!
И добре дошла, много хубави идеи ще намериш,много приятели и помощ за всичко от което се интересуваш. give_rose
Момичета, аз да ви кажа само се мотам и нищо не правя тези дни..почиваме с милото и сме се отдали на любов и безгрижие... twohearts gu6 Вие как сте?
Биби, не остана ей , хайде пожелавам ти да си най-прекрасната и щастлива булка!  wedding
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 03, 2008, 12:50:42 »

Биби, весела сватба мила!!!!
Сладурки, ето нови снимки, ако желаете!!!!!
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 04, 2008, 16:04:13 »

мацкиии
ние вършим пак тука запоследно в СтЗ сме и приотвяме последни неща smile
уточниме с ди джея днес нещата, утре друите и така.
Биби - извинявам се миличка, но вчера беше лудница - проблеми с колата и т.н. и дойдоме в СтЗ чаааак в 9 вечерта и за това не дойдо да те видя - извини ме!
надявам се е било всичко страотно,чакам да разказваш!!!!!
ей сеа ще видя снимките Валка.
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 06, 2008, 09:37:29 »

Биби, къде си мила? пожелаам ви мнооого семейно щастие , много лубов и малки бебета danceg blum
чакаме снимки и хич не се ослушвай!!!!!! Wink Wink Wink
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 07, 2008, 14:48:07 »

Ох, най-после и аззззззззз да се включа smile
БИби, желая ти МНОГО МНОГО щастие!!!! разбирателство и да си отстъпвате smile или на тебе да ти отстъпват - както ти е удобно smile
Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 08, 2008, 08:00:45 »

Здравейтеее!
Скоро не съм се включвала, за което много моля да ме извините  blum, но ще наваксам  Girl_hide
Първо, честита сватба на БИБИ, сигурна съм, че е била прекрасна булка. Пожелавам щастлив и безоблачен семеен живот  Good luck. Дано се включи с разказче и снимки, като се завърнат от пътешествие!
Рошкоо, тебе сигурно вече те тресе треската яко. Разказвай как е настроението, вече в отпуска ли си. Много ми се искаше да те видя, ама нали се пада работен ден..няма как, нооо ти ще разказваш после.
Всичко готово ли е вече? Роклята трабва да си я взела, пусни снимчици, че модела е страшен и вече искам да те видя.. Wink
Слънчо, с тебе какво става. Върви ли подготовката??
Аз си избрах гримьорка, ама ми каза, че е още много рано за пробен грим, та чак в началото на юни ще ходя. Някоя подсказка с фризьор ще дадете ли, че там съм на никъде..
 welcome-2 на krasy_kosatkata!

Вале, снимките са чудесни!

Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 08, 2008, 16:02:48 »

Здравейте милички мои
вече съм лудналааааааааа и допълнително и хората около мен, та така smile
но сме готови със всичко!
имам си рокля вече - ще ви я покажа след това, че милото ровъчка из форума понякога smile
отпуска - не още, от другата сряда излизам, още е рано, аз ще полудея у нас, ако сега изляза!
поръчахме торта, букета, ресторанта, украсата, просто всичко!
страхотна украса, просто за пореден път мога да похваля Лети smile
ааа, за роклята - искам да ви кажа, че е изпипана във ВСЕКИ ЕДИН детайл, невероятна шивачка, супер внимание всеки път, въпреки, че бяха невероятни заети по баловете, а и аз ходих 4 пъти де - всеки път за нови мерки, защото все слабеех smile
и сега поддържам килата, че да не уширее много роклята, че да не загубя полата някъде и без друго е доста тежка.
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 08, 2008, 21:27:22 »

Еййй, сладуркитееее  Girl_hide heart

Леле, Бибиииии, изтървах да те поздравя yahoo Честитооооо! Желая ви любов и късмет. wedding weddingday Party time Хайде давай снимки!

Рошко, да не те изпусна и теб-кога беше Денят??? Какво става, викай ме за помощ-аз може да не пиша много, но иначе съм насреща!!!

Вале, ти за някакви пътувания споменаваш, какво става? shok

Мая, ти как си?

Слънчо, Мариасто, хайде срещичка, булкии! Че нали по обясними причини не пишех и т.н., поне на живо да се видим!

Jungle, ти, Силве, започна тая работа и не се вясваш тук  tease

Целувки и от мен най-накрая в нашата си тема!  heart
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 09, 2008, 08:24:49 »

миички мои smile
леле толкова се радвам че пишеш най-после Феникс!!!!
знам че си насреща мила, ама за сега няма нищо, ние сме готови smile
гледах ти снимките - направо сте СТРАХОТНИ!!!!!!!
супер, браво на вас!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines