Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 15:20:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора? - 3 част  (Прочетена 140487 пъти)
 
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: юли 18, 2008, 16:20:29 »

Ей, Рошко..сега ти гледам фамилията под аватара...
аз голям проблем с тая нова фамилия имам...дала съм си гратисен период докато ми стане личната карта( за която още не съм си подала документи) да съм със старата...На работа продължавам да си се подписвам със старата фамилия, имам чувството че хората ще се объркат някак си...Даже си бях променила сигничъра на мейла, ей така само за себе си да видя как изглежда...ама много ми е странно. И направо незнам как да го въведа в употреба това новото ми име...Ужас..все едно не съм аз...
Активен
Нинчето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Мама на голям мъж!


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: юли 18, 2008, 17:00:57 »

Последно остана за 14 септември smile
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: юли 18, 2008, 17:05:05 »

http://picasaweb.google.com/botchoukova

Сладурки ето ви един линк с всичко, което съм търсилапо време на подготовката. Може и да е от полза на някой pardon
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: юли 18, 2008, 21:52:14 »

Ей, Вале! Чудесно подбрани неща  и още по-добре подредени!
Много ще помогнеш на бъдещите булки  Wink

Мимче ама толкова ли е трудно да се свикне с промяната на името ?  smile
Рошко, Мира, Вале, Мая , Биби - Благодаря ви за всички хубави думи, които ми написахте за Краси...
Държа да отбележа че съм разумна! smile Или поне се опитвам да бъда /засега  blum /
Хайде, весел уикенд от мен
На Прашинка, Нина , Елена и Надето - да ви върви гладко подготовката

Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: юли 20, 2008, 18:29:15 »

Ехооо, къде сте всички  smile
smile Здравей, Нинче
Аз съм тук.
Точно преди малко се обажда моята братовчедка от Хасково (която много обичам) за да ни покани на сватба на 20.септември .  danceg   Стана ми хубаво! Но едновременно с това и малко тъжно...  cray Като си спомних за моите вълнения преди няколко месеца...
Вие как сте момичета мили?
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: юли 21, 2008, 10:28:23 »

тука съм аз вече smile уикенда нямам време за интернет, съжалявам... просто не ми се сяда пред компютъра и през свободните ми дни. иначе ние бяхме за разходки с грамадното ни куче smile, починахме си едно хубаво бяхме на СПА единия ден и такива..
аз свиквам с новата ми фамилия, чакам за личната карта, че ми трябва за малко още старото име, но ще я сменя до няколко седмици. не мисля че имам проблем с новото име, малко само за банковите ми карти и колата, но другото ... харесва ми Петрова smile
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #291 -: юли 21, 2008, 14:28:24 »

здравейте, момичета!!!
за съжалние не съм чувала нищо за фото Венци...
Слънчо, не съжалявай за сватбените вълнение, тепърва ще предстоят и за теб. Радвай се сега на вълнениата от новата връзка, пък каквото времето покаже...
Рошко, аз бях Петрова, а станах Атанасова smile И двете са си хубави smile
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: юли 21, 2008, 14:35:33 »

о, да!
Атанасова е много хубаво също, харесва ми smile
малко ми е трудно да го изричам като ме пита някой.., ама се опитвам да свиквам :)майка ми казва че бързо е успяла, и че сега въобще сякаш никога не е имала старата си фамилия..., може би с годините.., ама ще свикнем, сигурна съм  pardon
Активен
praschinka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: юли 21, 2008, 15:16:42 »

Eeeexx...момичета...аз ще съм Господинова...въобще не ми харесва...добре че по принцип се представям с презимето си - Добромирова...
иначе голямо затишие май...аз си дадох почивка след първоначалното тичане...
Активен
Katia84
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #294 -: юли 21, 2008, 15:47:34 »

Здравейте момичета! Поздравявам ви за прекрасния форум-всички сте били приказни булки! Предстои ми сватба, но чак догодина, затова не се подготвям активно. И все пак ще съм ви много благодарна ако ми дадете информация за ресторанта на Марица Изток - колко струваше кувертът, удобен ли е за по-малка сватба (80-100 човека) и как организирахте транспорта до града след презненството? А дали някой има мнение за ресторант Тифани? Предварително благодаря на отзовалите се!
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: юли 21, 2008, 15:56:35 »

е как така Прашинка? ами Мърмоткови на кой е фамилията тогава?! от представянето на сватбения ви албум останах с впечатление че ще бъдете Мърмоткови.., а явно не..
Активен
praschinka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: юли 21, 2008, 16:20:44 »

мърмоткови ни е прякора сред приятелите..така ни викат..понеже ние така си се обръщаме един към друг и пред тях...съжалявам, ако съм ви заблудила
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: юли 21, 2008, 16:26:33 »

мърмоткови ни е прякора сред приятелите..така ни викат..понеже ние така си се обръщаме един към друг и пред тях...съжалявам, ако съм ви заблудила
funnytooth Прашинка и аз честно казано, в началото си помислих че това ще ви е фамилията...
Хихи,
големи сте сладури!
Здравей, Кате и от мен! Welcome
Активен
Katia84
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #298 -: юли 22, 2008, 09:50:52 »

Добро утро, сладурки! Честно казано имам хиляди въпроси, въпреки че изчетох цялата тема  smile Схванах наи-основните неща (за фотото, украсата и т.н.) - за ресторанта съм почти категорична, че ще е Марица Изток, украсата-като на Roshko, сватбата ще е вечерна (никога не съм си представяла да стана в 6 сутринта да се подготвям Wink, роклята-най-вероятно от Асеновград (асортиментът в София е добър, но не мисля да давам суми от рода на 1500 евро за рокля)... много ми се иска да измисля нещо нестандартно за поканите и подаръчетата, тъй като тези неща остават за спомен. Кофти че не може да се пускат контакти във форума-но пък имената също са достатъчни. Имам някои колебания за фотото-виждала съм кака работят Дукс-наистина са добри, но излиза много скъпо (за тези пари смятам, че е редно поне снимките да можеш да си вадиш на прилични цени)...
Айде стига съм ви досаждала с моите разсъждения, но съм толкова щастлива, че имам с кого да споделям! Пожелавам ви лек и успешен ден!
А дали само последно мога да попитам-колко пари ви излезе цялото мероприятие?
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: юли 22, 2008, 09:53:15 »

Кате,  Welcome Welcome
Питай си на спокойствие, погледни и предните две  части на темата blum
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines