Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 06:25:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите :) - 3 част  (Прочетена 135314 пъти)
 
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: август 10, 2008, 20:18:00 »

Благодаря за положителните мисли  smile
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: август 10, 2008, 21:00:54 »

Поздрави на всички,които имат успех този път и успех на всички които все още работят по въпроса.
При нас и този месец не стана cray ,чакаме новият месец с надежда да стане.
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: август 12, 2008, 20:22:51 »

Здравейте, момичета, записвам се и аз в клуба smile, но имам един въпрос. Взимам противозачатъчни "Жанин " в продължение на година и половина без прекъсване, по предписание на гинеколога ми.След прегледа ми миналия месец, каза че вече съм добре и мога да ги спра когато поискам и да почвам опити за забременяване. Сега свършвам последната опаковка. От няколко дни пия фолиева киселина и започваме опити. Въпросът ми е: след като съм пила толкова време противозачатъчни без прекъсване, сега като започваме опити за забременяване, по-трудно ли ще е да забременея или след като вече съм ги спряла това няма значение? И необходим ли е някакъв период от време за пречистване на организма ми? Много ви благодаря и успех на всички в бебеправенето smile
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: август 12, 2008, 22:50:32 »

анита по принцип на организма му е нужно време да се настрои и да влезе в обичайния си ритъм до колкото знам е нормално 1-2 месеца опитите за бебче след такъв дълъг прием на противозачатъчни да са неуспешни, но...божа работа. Успех ти желая. А за фолиевата  Bravo
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: август 13, 2008, 07:21:26 »

anita81 мога да те зарадвам,че след прием на противозачатъчни бебчетата стават много по-лесно.Точно затова и на някои момичета се препоръчва да ги пият известно време и като ги спрат става от раз :girl_wink:Даже има изследване,че ако си ги пила много дълго може да си имаш близначета :PНо твоето година и половина не е никак дълаг период,аз ги пиех 8г. без прекъсване преди да решим да ги спра,за да си имаме бебче :girl_wink:Но в такъв случай лекарите съвет да се изчака към 6м.Но за теб проблеми няма,а даже напротив!Това е,което знам аз от лекари :girl_wink:Успех и дано наистина не се задържиш дълго тук! good
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: август 13, 2008, 19:07:08 »

anita81, и аз ще ти кажа същото като момичетата преди мен. Това, че си пила противозачатъчни не трябва да те притеснява - обикновено след това бебчо става дори по бързо, защото те регулират цикъла. Първото ни бебче стана 2 месеца след като бях спряла хапчетата /а ги пиех вече почти 5 години/. Сега второто бебче - 4 месеца след като ги спрях. Единственото, което доки ми каза е , че е добре да се изчака да ти дойде един редовен цикъл.
За фолиевата киселина  Bravo , но за нея знам, че е хубаво да се пие поне 2 месеца преди опитите за бебче /това пак по препоръка на докторката ми/.
Успех с бебчо и скоро те чакаме в темите за бъдещи майчета.
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #426 -: август 13, 2008, 19:27:41 »

Anita82  кураж и аз пих около 1.5 хапчета спрях ги и на следващият месец ве4е бях бременна.При всеки е различно Късмет
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: август 13, 2008, 20:10:45 »

Момичета, знаете ли от колко милиграма фолиева киселина трябва да се приема дневно , преди забременяване и по време на бременост ?
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: август 13, 2008, 20:11:47 »

400 мг
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #429 -: август 13, 2008, 20:42:08 »

Момичета, знаете ли от колко милиграма фолиева киселина трябва да се приема дневно , преди забременяване и по време на бременост ?

Мири ,да не би да е дошъл и при вас щъркела smile
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: август 13, 2008, 23:18:45 »

Мири ,да не би да е дошъл и при вас щъркела smile

Още не е , но започваме от тоя месец, пък да видим.
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: август 13, 2008, 23:52:57 »

Момичета, благодаря ви, много ме зарадвахте smile Само още един въпрос, свършвам последната опаковка противозачатъчни след 3 дни и след още 3 дни трябва да ми дойде цикъла. Искаме да започнем с опитите веднага след като ми свърши този цикъл.Някъде обаче четох че след такъв дълъг прием на противозачатъчни е по добре да се изчака 1 цял редовен цикъл, т.е. сега като ми дойде и чак след следващото идване на цикъла да започнем опити, защото можело бебето да има някакви увреждания в следствие от скорошното прекъсване на противозачатъчните и последвалата скорошна бременност,ако се получи от първия път, още първия месец след спирането на противозачатъчните. Верно ли е това, или спокойно след като ми свърши сега можем да преминем към бебеправенето,въпреки че ще съм спряла противозачатъчните само от 1 седмица smile Знам че при всеки е индивидуално, но някой ако има такъв опит моля да го сподели,защото наистина искам всичко с бъдещото ми бебче да е наред smile Надявам се наистина да не се задържа дълго в тази темичка и успех на всички в бебеправенето smile
« Последна редакция: август 14, 2008, 00:17:43 от anita81 » Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: август 14, 2008, 00:49:11 »

Според мен по-добре изчакай един пълен цикъл и тогава или се консултирай с лекар.Аз не бих рискувала и бих изчакала още един месец.Успех
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #433 -: август 14, 2008, 06:55:52 »

Още не е , но започваме от тоя месец, пък да видим.
Желая ти успех от все сърце
Активен
krem4o
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #434 -: август 14, 2008, 07:44:27 »

Анита.аз ги спрях противозачатъчните,доиде ми и спряхме да се пазим.Бебето стана от паржия месец и вече чакаме нашето бебе да се появи след 4 месеца.То е абсолютно здраво и нормално.Моята гинеколожка ми беше казала че няма нужда да чакаме втори цикъл.Така че деистваите и УСПЕХ от мен. smile good
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines