Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 12:15:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Gingerina - 03 май 2008 г.!!!  (Прочетена 13993 пъти)
 
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 03, 2008, 18:39:26 »

ето, че дългоочакваният ден настъпи! нека животът на още една прекрасна булка бъде изпълнен с най-красивите събития и емоции. пожелавам ви много любов и семейно щастие  give_rose
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 05, 2008, 07:58:17 »

Честито на младото семейство, много щастие и любов в съвместния живот!!! give_rose
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 05, 2008, 15:17:58 »

Честито на младото семейство  Bravo желая ви дълъг и щастлив семеен живот  give_rose
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 05, 2008, 21:05:33 »

Честито! Да се обичате много и да сте винаги щастливи!
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #19 -: май 06, 2008, 02:31:01 »

чЕСТИТО НА млАДОТО СЕмЕЙСТВО!ЖЕлАЯ ВИ мНОГО ЩАСТлИВ брАК И мНОГО ДЕчИцАыКОИТО ДА ВИ рАДВАТ! Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo
                                       wedding
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 06, 2008, 18:24:47 »

честито мила пожелавам ви много щастие радост пълна къща със деца и вечно разбирателство
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 07, 2008, 08:58:15 »

Честито госпожо!
Желая ви много здраве, щастие, любов...нека любовта винаги да грее в очите ви!


* 11r_019.jpg (44.19 KB, 333x444 - видяно 336 пъти.)
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 07, 2008, 09:28:44 »

Честита сватба CHEERS
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #23 -: май 07, 2008, 09:30:44 »

Честито !!!
Само любов ви пожелавам !!

 Dance2
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 08, 2008, 07:17:08 »

Здравейте момичета, благодаря на всички за милите пожелания.
Ето че и аз съм госпожа и съм безкрайно щастлива като погледна съпруга си и халките, които стоят на пръстите ни lol)).
Сватбеният ден мина много емоционално, беше хубав и дълъг ден, останаха предимно приятните спомени, но аз го изживях малко трудно. Дали имах високи очаквания незнам. Но денят не започна добре. Оказа се в един момент, че бях съвсем сама с майка си в апартамента от който щяха да ме взимат. Наближаваше три часа, а от младоженеца щяха да тръгват към 3.30-3.50, а роднините ми и приятелките ми се бяха запиляли всяка нанякъде, а аз не бях започнала да се обличам. А то дори и майка ми и баща ми които бяха при мен не бяха се приготвили и трябваше да ходят до техния хотел. В младоженеца лудница, музика, народ, веселба, а при мен никой. Както и да е, дадохме им малко зор, приятелката ,която щеше да ме гримира и тя се забави, но както и да е облякох се и се приготвих набързо, към 4 часа взеха да прииждат хората, а отгоре се виждаше в градината на кума как се събрали всички и играят хора. Много се притеснявах как ще ги посрещнем за "купуването" защото в моята рода едната част са притеснителни, а другата не знаеха за какво става въпрос. Но извиках двама наши общи приятели, по-високи и едри да ме "охраняват" и доста се позабавиха отпред, побутали са се  и моят мъж беше доволен  Bravo
След това ме притесни силния вятър, който щеше да ми отнесе и прическата и воала smile. Имаше много булки този ден и трябваше да чакаме в колата, което ми беше притеснително от една страна, да стоя там, а всички приятели и близки да ме чакат отвън, но от друга страна се чувствах през цялото време като филмова звезда, постоянно ни снимаха отвсякъде. Виждах в очите на хората възторг , всички ми казваха, че съм много хубава, а като си видях букета, който ми донесе кумата, грейнах от щастие Wink, беше точно какъвто си мечтаех да бъде - жълти лалета.
В съвета след като попитаха мъжа ми дали ще ме взима един приятел все пак се провикна "Помисли си" smile, а като почна да се подписва той аз бях нащрек, но и много трудно подвижна с тази рокля и дълъг воал. Преди да се подпише ми повдигна роклята да види къде ми е крака и с едно око ме наблюдаваше laugh и после с такава засилка ме настъпи, че не мовах да реагирам. В църквата по-интересното беше, че понеже аз не пия и глътка алкохол (шампанското беше безалкохолно) и попа ми даде хапка хляб напоена с вино, аз като взех да се мръщя и да дъвча трудно и той "айде гълтъй, гълтъй" и аз близнах един път от чашата , а той втори път ми надига чашата.
« Последна редакция: май 08, 2008, 07:19:42 от gingerina » Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 08, 2008, 07:17:47 »

В ресторанта едвам ги прибрахме гостите да влязат преди нас, мотаеха се като свободни електрони. Аз обикалях поизнервено във фоайето а някакви баби чужденки, взеха да ми се радват и ръкопляскат. Но влизането затова пък ми хареса много, беше някак си много тържествено и задушевно, всички бяха на крака и ни пляскаха. Кумът имаше опит при предишно кумуване -счупи две чаши при отварянето на шампанското от силната струя. Затова сега тръгна като човек с опит да го отваря, но тапата рикошира в тавана (чупейки една луничка) и право в едната чаша на подноса и я потроши  laugh После аз намокрих едно момче с неуспешните ми опити да обърна менчето.
От диджея останах много разочарована, при положение, че го бяхме харесали от друга сватба, не пускаше според мен хубава музика и не се съобразяваше с това дали се танцува или не, та се наложи по едно време да ходя да му казвам да пусне денс за младите и че искам да има хора на дансинга. Изиграхме доста хора, но една част от тях по-сложни, аз ги играх всичките и общо взето ги впечатлих гостите, особено с едно хоро селско шопско на което играхме с още няколко момичета и момчета от клуба по танци, който посещаваме. Имаше много весели моменти, на няколко песни се напълни и дансинга и стана купон, но все пак ми се искаше да е така през цялото време. Имаше много прекъсвания, както и почти в началото, което ме извади почти от равновесие, няколко човека се канеха предварително да пеят и много се ядосвах и го говорихме уж с мъжа ми, но така и не предупредих диджея. И като се изтъпанчи един дядо от родата на мъжа ми и като взе да вие, просто ми идеше да потъна в земята от срам. По-късно и баща му взе микрофона, но човека се беше подготвил и беше го направил като закачка, народна песен с вмъкнати думи за програми и компютри (ние сме програмисти с милото) и общо взето хората се впечатлиха и много му ръкопляскаха. На тортата уж се бяхме разбрали да не се цапаме и аз нежно както каза дж дадох на съпруга ми да хапне и като го видях как се засилва подло с парчето, викам му ей за един сеир си готов да ме предадеш  funnytooth
От ресторатнта  и най-вече заради футболистите на черно море ни прекъснаха сватбата в 1 часа, но си поговорихме още доста време с гостите във фоайето и така вечерта ми завърши много приятно.
Сега чакам безкрайно много снимки от фотографа и гостите и при първа възможност ще ги кача и пусна във форума lol)).
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 08, 2008, 08:17:42 »

Мале мила,голям майтап funnytooth
Направо щях да падна от стола girl_wink
Важното е,че си останала с много хубави спомени,които ще ти се запечатат в съзнанието,а лошите-не.
От опит го казвам give_rose
Бъдете много щастливи заедно и много се обичайте Girl_hide
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 08, 2008, 08:33:21 »

Честито,мила!
Бъдете винаги влюбени и много щастливи!
Посмях се с разказчето ти tease  Както е казала Ренка, важното е че ти остават хубавите спомени  girl_wink
Обичайте се!
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 08, 2008, 11:32:03 »

Честита сватба! Много да сте щастливи и да се обичате!
чакаме снимки!
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 08, 2008, 16:24:43 »

 give_rose честито госпожо!
безоблачен семеен живот ви желая!
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines