Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:04:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Gingerina - 03 май 2008 г.!!!  (Прочетена 13947 пъти)
 
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« -: април 15, 2008, 14:57:09 »

Мила Gingerina, остават само 18 дена вълнение до Големия Ден!
Мисля че и ти трябва да си имаш темичка, да ни споделяш как вървят последните приготовления около сватбата ти, как се чувстваш и всичко останало!
« Последна редакция: април 15, 2008, 15:12:29 от eli_m » Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 15, 2008, 15:31:46 »

Gingerina, очакваме те с последните новости около сватбата  Bravo
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 16, 2008, 09:12:34 »

хаиде мила,докаде я докарахте danceg
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 16, 2008, 09:51:19 »

Честита темичка! Хайде разказвай на всички любопитки тук как върви всичко give_rose danceg
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 18, 2008, 07:35:31 »

Здравейте момичета,
как ме зарадвахте с тази тема, ако знаете lol)))). Благодаря ви за вниманието smile !
Две седмици остават и усещам как все повече ми се свива коремчето Wink. Утре е много важен ден за мен. Първа проба на роклята! smile Най-накрая. Нямам търпение да видя какво ще се получи, защото и сама не знаех какво искам и малко трудно се разбрахме с дизайнерката. Но вярвам, че ще се справят. Ще имам и още разговори с агенцията, която ще направи цветята, букетите и украсата на главната маса. Трябва да поръчам и тортата, макар че там в сладкарницата ми казват да отида няколко дена по-рано, но аз нямам търпение. Утре ще взема също и халките.
Общо взето доста неща остават за последния момент, нещата които са мислени от много време, говорени, но все има какво да се доуточнява.
От ресторанта искат разпределението по маси 10 дена по-рано, но бройката ни все още не е окончателно уточнена. Усещам, че това ще ми е най-тежката задача от всичките, кой с кого ще седи и къде. Нашите гости са предимно от други градове (сватбата е в Благоевград) и имаме запазени три хотела, а ние с младоженеца ще спим в четвърти, където е и ресторанта. Така, че ще има и голямо разпределение по хотелите smile.
Остават ми и да направя и кошнички, желанието ми беше да направя по една за всеки (и това да е подаръчето). Обаче там има много помощници и се надявам, че ще се справим бързо.
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 19, 2008, 19:15:13 »

Честита темичка, gingerina  give_rose

И мен много ме дразнят тези неща, които трябва в последния момент да се доуточняват, но няма как иначе...явно спокойни дни преди сватбата не ни се полагат  angry  всичко ще си дойде на мястото  good успешни и безоблачни дни до сватбата ти пожелавам, сигурна съм, че ще се справиш прекрасно!!!
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 24, 2008, 12:05:54 »

Не съм писала тези дни, много ми беше натоварено в работата , предваканционно.
В събота имах големи емоции, ходих на първата проба (най-накрая).. Първо ми бяха объркали деколтето, но са професионалисти и ми го преправиха набързо. Роклята е страшно семпла, но когато я облякох и излязох да се видя, се почувствах невероятно. Всичките ми притеснения дали е достатъчно булчинска, дали пада добре, всичко изчезна и се почувствах истинска булка!!! Бях много щастлива като се видях. Аз от всичко най-много държах на презрамките на роклята и когато ги сложиха и тях просто разцъфнах, видях това, което си представях, даже повече. Другото, на което много държах беше воала. Оказа се, че трябва наистина да е дълъг за да подхожда, но няма значение, харесах се и с него. Ето и снимката на роклята ми от галерията:
http://gallery.svatbata.bg/users//main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=45134&g2_serialNumber=1&g2_GALLERYSID=e7e342f5ce9b28835e732cc05dbf0fef
Липсва само панделата която ще минава като лента отпред и ще се връзва отзад и ще пада до долу. В крайна сметка ще е бяла, исках да е бледожълта, но не изглеждаше много добре комбинацията.
Букетът ми ще е от жълти лалета. Другата мечта!! Иска ми се да е също така семпъл, комбиниран най-много с някакви листа или зеленинка.
Във вторник чак ми потвърдиха, че ще могат да ми доставят жълтите лалета, дотогава бях малко на тръни. Защото още на поканите сложих изображение на лалета с мисълта, че това ще са цветята. Даже и собственичката от сладкарницата обеща да ми направи торта с жълти лалета. Фигурката от галерията, вече е в нея и тя трябва да стои между цветята:
http://gallery.svatbata.bg/users//main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=37395&g2_serialNumber=3&g2_GALLERYSID=e7e342f5ce9b28835e732cc05dbf0fef
Най-големият ми проблем засега е , че не успявам да си харесам обувки. Искам да са ниски, защото младоженеца е нисък , а пък и защото не съм свикнала да ходя с високи и ще се чувствам по-комфортно.
Другото, което ме притеснява е разпределнието по масите и хотелите на гостите, но трябва да го направим събота и неделя най-късно.
Остават кошничките (родата се е заела с производството), подаръците, които съм избрала за милото. Има си задачки доста. Засега сме спокойни и се надявам всичко да е по план smile.
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 24, 2008, 13:23:09 »

здравей !искам да те попитам от къде си взе фигурката за тортата.............благодаря предварително и успех с подготовката!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 24, 2008, 13:26:28 »

Браво, Gingerina! Bravo give_rose
То почти не останаха неща за довършване!
Много е хубава фигурката за тортата! От къде си я купила или е по поръчка?
Наистина е добре, че си спокойна! Бъди сигурна, че всичко ще мине както трябва!
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 24, 2008, 13:50:22 »

Фигурката я купи сестра ми от Германия. Харесах си я от Интернет сайтовете и тя я поръча там.
Приятелят ми въобще не знае, че ще имаме фигурка, казала съм му само за лалетата по тортата и се надявам да го изненадам приятно, понеже той много обича да ходи бос lol).
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 24, 2008, 16:03:15 »

gingerina, много ми харесва роклята ти  Bravo убедена съм, че ще бъдеш много щастлива булка в нея   give_rose успех с приготовленията
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 30, 2008, 11:10:10 »

Gingerina, не остана време!  yahoo   
Стискам палци всичко да мине както трябва и ти пожелавам една незабравима сватба изпълнена с много положитилни емоции!  danceg  Party time
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 30, 2008, 19:25:21 »

успех мила и от мен ще ни е нужен good
Активен
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 03, 2008, 17:42:11 »

Честито gingerina !
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 03, 2008, 18:19:11 »

На този хубав ден приветствам Ви от все сърце и нека тази вълшебна любов, която Ви свързва, да е вечна!Нека животът ви бъде колекция от щастие и радост, а бъдещето - величествена панорама, изградена от дивните акорди на любовта!



 good give_rose Bravo
честито и от мен
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines