Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 13:18:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Alucinado 02.05.08  (Прочетена 32576 пъти)
 
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 10, 2008, 17:15:48 »

... в общи линии в ресторанта нямаше някакви по-конкретни случки, които да си струва да разказвам, затова преминавам направо към "кумските дарове". Тъй като искахме да отделим достатъчно време на всички гости при обиколката за наздравица, техническия персонал малко се беше поизнервил накрая, защото сме били закъснявали с пилето и тортата. Минахме през последната маса, седнахме и след 5 минути най-много излязоха танцьорите. Кумовете се бяха приготвили с дребни пари, защото и двамата не ги бива хич в ръченицата и категорично отказаха да танцуват, но.... кумата излезе, заби една двулевка в тортата и почна да подрипа в такт, след което грабна тортата и дърпа и не пуска smile танцьора и той държи и не пуска. По едно време реших, че ще я изсипят на килима. Но момчето като видя колко ни е упорита кумата се отказа и така срещу 2 лв в първите 5 минути кумата спечели торта Wink Кума и той подскача, подскача и залъга нещо танцьорката и й прибра пилето... Ама хората си имат програма - не може да излязат за 5 минути и да си тръгнат - та ги помъчиха с още малко ръченици и накрая едно хоро smile
Изнесоха тортата (абсолютен разкош с крем тирамису) с нашата фигурка отгоре  blush разрязахме я, сипахме парчето в чинийка, захраних Жоро - всичко ОК, обаче той като посегна с ръка към парчето и на мен ми призля.Успях да налапам тортата без да ме омаже (ама такава снимка имам, че мога да се съревновавам със Стив Тайлър) и после докато се целувахме, той да вземе да бръкне в тортата зад гърба ми и все пак успя да ме омаже (добре, че беше малко, защото после сподели как си е представил да ми лепне цялото парче на носа, но абсолютно правилно е усетил, че това му евентуално действие би допринесло за едно не особено топло начало на съпружеския ни живот).
След това хвърлях букет. Букета ми беше от три по-малки букетчета. Първото се изсипа право в ръцете на кумата (която е голяма мераклийка да се жени, ама не може да си избере за кого), второто се стовари върху нашата мила съфорумка skylife, която ще не ще вече трябва да се бракосъчетава август месец, а третото падна на земята между събраните девойки и една дeвойка, чиято сватба трябваше да е на 31-ви май, но поради емоционални и външни влияния няма да се състои, успя да го спаси.  girl_wink По-късно приятелят и бивш годеник на същата тази девойка успя да се пребори и за жартиера - то не бе радост, то не бе чудо  Yes
Потанцувахме още малко и гостите започнаха да се разотиват. Решихме да ходим дружно на дискотека и в 02:00 приключихме купона в ресторанта. До 02:30 прибирахме и пренасяхме  vivasvat после, докато си почивахме в хотелската стая, успях да разопаковам всички подаръци (без тези, които бяха в пликове)  girl_haha След това ходихме до хотела, в който бяха настанени моите родители, за да си взема дрехи за следващия ден, после се върнахме отново в стаята в Лайпциг, за да забършем някоя и друга бутилка алкохол и да отидем в хотела, в който бяха настанени нашите приятели (защото се оказало, че заведенията по това време са голяма скръб, а лоби-бара в хотела не работи - по-добре да бяхме останали в лоби-бара на Лайпциг, ама на, не се сетих). Там Жоро ме изостави за около половин час (в последствие разбрах, че е подготвял апартамента, в който трябваше да спим) и като се качихме най-накрая към 05:30 в стаята беше толкова красиво и романтично, а аз бях толкова изморена, че ревнах.... Girl_hide Едвам успях да вляза във ваната, в момента в който си намокрих косата вече съжалявах, но пък за сметка на това сутринта се чувствах много по-добре....
И така свърши нашия хубав ден.
На търпеливите - поздравления, на всички останали - извинения за разточителните писания.
/аз не че нямам още за разказване  Girl_hide /
« Последна редакция: май 10, 2008, 17:43:10 от Alucinado » Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: май 10, 2008, 17:28:47 »

 Bravo супееер, четох всичко на един дъх и то по няколко пъти  Bravo
Честито още веднъж! щастлив семеен живот и пълна къща с деца!  give_rose
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #92 -: май 10, 2008, 19:58:52 »

Страхотен албум, Alucinado, много ми харесва smile Моето було е почти същото като твоето smile Най-много ми хареса снимка номер 7  good И номер 16 също.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: май 11, 2008, 06:37:40 »

Alucinado, браво мила, страхотен албум, страхотни младоженци, страхотен разказ!  Bravo give_rose Честито пак от мен с пожелания за щастлив семеен живот!
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: май 11, 2008, 09:16:45 »

благодаря ви момичета, но албума още не е готов - не можах да се ориентирам как да го направя "невидим" докато не го завърша sad
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: май 11, 2008, 10:54:29 »

Alucinado много хубав раказ Bravo и страхотни снимки good
хайде добавяй още,че са ми много интересни smile
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: май 12, 2008, 12:00:11 »

Alucinado,
разгледах ти албума! Bravo give_rose
Невероятни снимки, на които си направила невероятна подредба с невероятни надписи! Bravo
Поздравления!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: май 12, 2008, 14:45:25 »

Честито! Бъдете много щастливи и влюбени! Много хубави снимки. Безкрайно интересен разказ, който прочетах на един дъх. И много красива булка! Имаш роклята, която аз исках да имам, но накрая се спрях на друг вид! Успев във всичко!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #98 -: май 14, 2008, 09:53:05 »

Ей сега си отделих специално време да изчета подробно и на спокойствие.
Ауууу колко готино е било !! Нямам думи чак... Само едно такова се радвам отвътре  bouncinggirl bouncinggirl bouncinggirl
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #99 -: май 14, 2008, 10:37:30 »

Страхотен разказ и много хубави снимки! Прекрасна булка си била! Много щастие и любов от мен !
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: май 14, 2008, 11:48:51 »

Alucinado  честит брак! Пожелавам ти безкрайно щастие и и наслада от съвместния ви живот!
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #101 -: май 17, 2008, 13:47:26 »

Майчице ALUCINADO толкова увлекателно разказваш, че прочетох разказа ти два пъти!!! Много се радвам че сте изкарали една незабравима вечер!
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: май 19, 2008, 12:52:19 »

благодаря благодаря  blush за всички комплименти и пожелания.

Ние вече си взехме и видеото, така че много моменти от сватбеното тържество тепърва започват да ни се проясняват smile
Филма е страхотен.... направо невероятен. Музиката която са подбрали е предимно българска с много подходящ текст и мелодия. Монтирали са материала от двете камери така, че да се получи много разчупен и интересен филм.  yahoo

Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines