Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 06, 2024, 19:59:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Alucinado 02.05.08  (Прочетена 32989 пъти)
 
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #60 -: май 07, 2008, 18:36:46 »

ДА ALUCINADO и аз те засекох!!! GRUMPY Хайде, ти си ни първичка от пловдивските булки, разказвай smile
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 07, 2008, 19:03:15 »

Ейййй, честита сватбаааа!  good Пожелавам много щастие и късмет, както и любов, разбира се!Предполагам, че още няма качени снимки, а аз с нетърпение ще чакам да ги видя!
Честито още веднъж, мила!  Сватбаааа nazdrave nazdrave nazdrave
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 07, 2008, 19:25:09 »

Айде мила - честито ви пак.

Тя сега е малко в отпуска, обаче като се върне в други ден, ако не носи снимки, ще дърпаме уши. Днеска в офиса питат - "Ама тя ожени ли се?" - е не бе хора, избяга  insane Hmmm Та всички я чакат с нетърпение ;-)

Иначе момичета - сватбата беше супер. Тя ще ви разкаже по- подробно, но ние се повеселихме, хапнахме, пийнахме (някой малко повече), викахме "Горчиво" (май им дойде малко в повече  1tongue) ама обещаха, че ще ни го върнат тъпкано. Абе супер беше. И на време случиха - целия ден беше топло и слънчево  yahoo yahoo yahoo. И на следващия ден започна да вали  beating

Айде стига толкова от мен - да ви е всичко по мед и масло, и да се обичате още повече  good
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #63 -: май 08, 2008, 00:43:08 »

ЧЕСТИТО И ОТ МЕН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 08, 2008, 08:44:50 »

Честито!
Бъдете влюбени и много щастливи!
Дълъг и прекрасен семеен живот! give_rose
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 08, 2008, 08:54:54 »

Честито на младото семейство!
Дълъг живот изпълнен с много любов и рабирателство heart
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 08, 2008, 16:30:24 »

ЧЕСТИТО !!! give_rose

пожелавам ви спокоен и щастлив семеен живот и пълна къща с палави дечица  give_rose
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 09, 2008, 14:45:15 »

Много ви благодаря за милите пожелания.  give_rose
Ние снощи най-накрая се прибрахме в  "нашата си къща" и днес вече сме на работа - дори не сме разопаковали багажа.
Аз иначе пътьом наминавам да видя какво сте писали, но все не мога да започна с разказчето за сватбата, защото нямам много време накуп.  blush

Като цяло деня мина много по-добре, отколкото очаквах. Дори и времето беше перфектно, а аз се бях приготвила за дъжд и си бях купила голям прозрачен чадър  girl_wink Е, имаше някои неща, които не бяха според първоначалните ни уговорки и такива за които не ми стигна времето да се занимая лично, но в самия ден ми беше толкова лежерно, че изобщо не си го сложих на сърце (после започна да ме доядява по мъничко, но..... колкото толкова - като не си разпределих времето добре за да изпипам всичко, така ще е...)
Иначе по Великден си пътувах до Бургас. Изкарах празниците там (Жоро си беше в Пловдив). Ходихме с нашите по магазините за довършителни елементи по техните тоалети; довършвах някои дреболийки за сватбата. Моите приятелки не се бяха сетили да ми направят моминско парти (всъщност май очакваха, че аз ще го организирам) и за това само пихме по коктейл вечерта преди да замина за Пловдив и ми подариха много секси бельо.
През това време, в Пловдив, Жоро ремонтирал покриви, таван, изграждал огради и какво ли още не. Като го видях, милия  беше брадясал и изтощен - ужас направо  huhhuh.gif На 30-ти обиколихме агентката, фотографа, оператора, DJ-я, ритуалния дом и всички хотели, след това бяхме на кръчма и го изпратих на ергенско парти (аз се прибрах и довършвах дреболийки за сватбата). На следващия ден се бяхме впрегнали да довършим бутилките и подаръчетата за гости. Добре, че агентката ни не беше в Пловдив, та трябваше да й предадем всички дреболийки чак вечерта, защото иначе нямаше как да успеем..
успях да вмъкна фризьор, маникюр и масаж в програмата smile
Вечерта започнах да правя списъци и описи за организацията в ресторанта и тъкмо когато трябваше да тръгваме, за да ги занесем на Ваня, се оказа, че подаръчетата за едната маса изобщо не са подготвени.  girl_impossible а аз с маникюр - няма как да вдявам кончета и да връзвам етикетчета. Мъж ми и мъжа на сестра му връзват, аз им подавам  pardon справихме се. Към 22:30 отидохме да ги занесем. След това минахме през хотела на сестра ми (да си взема разкрасително устройство, че всичко си бях забравила), оттам през хотела на кумата да я вземем и на среща с кума - да обсъдим плана за следващия ден (кой какво е обсъждал - незнам, аз ядох салата). След кръчмата минахме да купим бутилка вино за църквата, бутилка ракия за кума и бутилка уиски за нашата маса в ресторанта, защото се оказа, че за нея не сме поръчали. После минах през Жорови, да си взема дрехи, козметики разни, и сума ти други неща (оказа се, че някои неща съм ги забравила)
В 01:30 часа се прибрах в хотела, от който трябваше да ме вземат на следващия ден. Влязох да се къпя..... няма сешоар!!! Исках да се епилирам - в банята няма контакт...... Легнах си с мокра коса в сто часа. Сутринта се събудих към 8:30 - 9:00 и реших да ходя у Жорови да си суша косата (още беше мокра) и да си взема всичко, което бях забравила вечерта. На Жоро майка му останала без сешоар (не разбрах по каква причина и кой й го беше отмъкнал) та си ходих мокра и рошава. Викнах Жоро да ми "помогне" с багажа и се скрихме в двора на хотела да пием кафе smile
..... to be continued.....
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 09, 2008, 15:49:09 »

Ей Alucinado ама бива ли така, ние от кога те чакаме и ето появяваш се и прекъсваш на най интересното място. sad недей така де...
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 09, 2008, 15:53:54 »

А мила  beating чакаме си разказа,ти по-добре другата половина да беше разказала-тя е по интересна и снимки искаме-е-е-е-е-е-е diablo diablo diablo
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 09, 2008, 16:01:23 »

ЧЕСТИТО, МИЛА ALUCINADO!
С любов и нежност пътя извървете, чак до златната си сватба в съгласие живейте! Нека огънят на любовта във вашите сърца не гасне и в радост да растат деца, дома ви да напълнят с щастие! Близостта до края запазете, да няма между вас прегради, съюзът свят с годините да стане по-силен, по-крепък от стомана. Безкрайна радост пътя да чертае приятелите верни да са с вас до края и болката да бяга надалече, а щастието да ви съпътства вечно.
И халките, които ви свързват, и клетвите пред бог живота ви в един да обвържат!
Щастлив семеен живот, госпожо!

П.С. Прекрасна булка си! Чакаме още снимки и останалата, ПО ИНТЕРЕСНА част от разказа. Wink
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 09, 2008, 19:47:05 »

....
и така... пихме кафенце, Жоро си призна, че вече го е стегнало под лъжичката Wink и тръгна да се приготвя, аз се помотах и към 10:30 събудих брат ми (той спеше при мен в стаята, от която трябваше да ме взимат) и татко ме закара на фризьор. Фризьорският салон беше на една пресечка от хотела, но..... "не може да се разкарваш по улиците сама с тоя голям воал"  pardon
Естествено, фризьорката не беше никак очарована от крайния резултат на измиване и сушене на косата ми  nea, но се разминах без ново миене (спестихме около един час). Докато ми изпъваше косата, я осени гениалната идея да разглоби диадемата на малки снопчета, които да намуши тук-таме (признавам си, че и аз по едно време се замислях дали не е прекалено обемна цялата диадема) и я връчи на гримьорката и маникюристката, които я разкостиха перфектно и за отрицателно време  girl_impossible
По някое време дойдоха и майка ми и сестра ми и се започна връткане из столовете - едната я мият, другата я фризират, третата я гримират  girl_wink - пълно обслужване. Докато ни контеха видяхме как младоженеца тръгва за кумовете. После татко ни взе (пак с колата), а фотографа и оператора вече ни чакаха пред хотела. Качихме се в стаята и започна снимане, оглеждане, нагласяне... Роклята и обувките ги нареждаха и пренареждаха няколко пъти в различни пози и мен ме караха да позирам... Оставиха ме да се облека и Тереза (съпругата на Димитър Яков - нашия фотограф, също фотограф по професия) остана с мен, за да снима по-интимни моменти от подготовката. бях учудващо спокойна и се получиха много добри кадри.  Girl_hide
След като се облякох Митко и Краси (видеооператора) се върнаха и се започна... седни тука, легни така, завърти се насам, погледни натам  girl_impossible препотих се сто пъти с тая голяма рокля (но после видях, че си е струвало). Тъкмо остана малко спокойно време и реших да изпуша една цигара на прозореца, когато колата пристигна и трябваше пак да се скрия smile Брат ми и мъжа на сестра ми си свършиха добре работата. Спираха ги на три врати и ги задържаха по график точно 30 минути  girl_wink
През това време на двора бяха наредени масички за коктейл, да могат да се подкрепят гостите.
За щастие при мен нямаше много роднини, и обстановката беше много много спокойна. Пуснаха кумата да ми донесе букета и бутониерата за кандидат-младоженеца. Букета беше точно такъв, какъвто го исках - цветни фрезии в червено, жълто, оранжево и бяло good, а бутониерата беше много нежна от бяла фрезия.
След кратко трополене и блъскане пред вратата, се смилихме и им отключихме (бяхме се подсигурили, все пак не можеш да разчиташ само на мъжете Wink ) Всички влязоха с толкова много настроение, че нямаше как да се притесня изобщо. Жоро ми обу обувките, в лявата ми сложи златна паричка за късмет. Майка ми се опита да провери дали обувките ми не са широки, но за щастие не беше много настоятелна и започнахме със закичването на бутониерите на най-близките....
.... to be continued... (като добра домакиня трябва да наготвя нещо за вечеря  girl_wink )
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 09, 2008, 19:53:39 »

Alucinado много готино го разказваш, но това напрежение в което ни държиш, не те е срам  tease Айде щом вечеря ще правиш простено ти е, но после веднага на компа  Wink

Шегата на страна, много красива булка си, разказа е страхотен и съм сигурна че си била изключително щастлива в този ден. give_rose give_rose give_rose
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 09, 2008, 19:56:08 »

Alucinado, много интересно наистина, както казва адашката, ама ти съвсем като в бразилски сериал го накъсваш  ROFL sarcastic
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 09, 2008, 20:23:29 »

aaa, момичета, аз мога и по-набързо Wink
взеха ме; тропнахме две хора; ходихме на снимки; после в ритуалната зала - подписахме се; оттам на църквата - венчаха ни; после пак на снимки; оттам в ресторанта ... и така Wink
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines