Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 14:54:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Alucinado 02.05.08  (Прочетена 32571 пъти)
 
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« -: април 15, 2008, 13:03:47 »

 give_rose миличка, обратното броене започна и за теб  give_rose

споделяй с нас вълненията си, тревогите си и радостите си до ВАШИЯ ДЕН  give_rose
« Последна редакция: април 15, 2008, 13:16:59 от Wienerin » Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 15, 2008, 13:05:59 »

аййййййй,много булки за 3май,много нещо.айде тук разказвай за трепетните оставащи дни до ГОЛЕМИЯ ден. danceg
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 15, 2008, 13:12:30 »

Wienerin, благодаря че си се сетила и за нашия ден :]
Само една корекцийка - сватбата ни ще е на 02.05, а не на 03 Wink в Петък!
Жоро се е притеснил и вчера предложи да пуснем съобщения на всички гости, че сватбата ни ще е в ПЕТЪК, а не в събота, за да не дойдат на следващия ден smile
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 15, 2008, 13:16:23 »

Честита темичка мила give_rose и твоят ден наближава,пожелавам ти да изживееш най-прекрасните моменти give_rose
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 15, 2008, 13:17:47 »

охх извинявай, аз знаех че е в петък, но нещо не сметнах дните  blush give_rose

поправих се  give_rose
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 15, 2008, 13:31:02 »

Alucinado, както казаха момичетата обратното броене започна!
Чакаме горещи новини как върви организацията! give_rose
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 15, 2008, 14:32:45 »

e, чак горещи едва ли ще бъдат smile
Днес уточнихме с агентката цветята, декорациите по масите и тортите (нашата и тази за кумовете).
Вчера си купихме чаши - страхотни са  Girl_sing. Сега трябва само да ги украсим (свещите също).
Пуснахме програмите за печат (надявам се, защото още не са ни се обадили от печатницата за потвърждение)

В събота отивам за рокля (там си поръчах и воал, обувки и диадема), пробна прическа и грим. Накупих си почти всичко необходимо откъм бельо, останаха само подплънки за роклята, но ще видим дали има нужда от тях на последната проба, и нощничка..... уфф и жартиер.  Tc
Георги е готов отгоре до долу. Остава само козметика за него и да отиде на фризьор  Makeup
Другата седмица трябва да са ни готови халките и да ги вземем преди Великден.
Останаха някакви дребни доуточнения по хотелските резервации. Масите в ресторанта са подредени (надявам се списъка да не се променя до сватбата).

абе има и още неща Burokracia, но вече започвам да забравям smile
важното е медицинските да станат навреме, че да се оженим - другото ще го мислим в движение ако се наложи smile

Следващите две седмици ще комплектовам подаръчета за гостите....
Аааа, да, и довечера се надявам да поръчам подарък за Георги smile
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 15, 2008, 14:37:34 »

Ще чакаме снимки на новите придобивки!
Също така от пробните прическа и грим! Girl_hide
И ако не е тайна какъв подарък си му избрала? girl_wink
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 15, 2008, 14:59:36 »

ели, снимки на почти всичко има в галерията ми.

за подарък - искам да поръчам табелка за врата. Принципно е тривиално, но се надявам, че на него ще му стане приятно.
Тъй като аз нямам намерение да си сменям изцяло фамилията, а само да добавя неговата с тире, виждам че не му е съвсем комфортно. Не че има нещо против, но на няколко пъти го хващам в изречения от рода, че ние при това положение няма да сме с еднакви фамилии и какво ще пише на вратата smile Естествено, че на вратата ще пише сем. Христовски, какво друго smile пък аз иначе може да имам и 100 имена smile
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 15, 2008, 15:17:04 »

моля те кажи за медицинските, къде ги вадихте или ще ги вадите и стават ли за един ден?  huhhuh.gif
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 15, 2008, 15:35:03 »

по принцип се вадят при личния лекар, но...... при моята не става.
Можеш да си ги извадиш в частна клиника без никакъв проблем - незнам само колко време се бавят кръвните изследвания, и по-специално Васерман. Освен това зависи и от печата за психото. По принцип тази информация вече трябва да е систематизирана и да не ти се налага да ходиш до психото, но .... не съм сигурна, че навсякъде могат да проверят дали се водиш на отчет..
За мен, специално - мама е проверила и няма проблем тя да ми вземе печат от психото в Бургас, без моето присъствие, тъй като там не те преглеждат, а само проверяват по списъците дали си регистриран, но трябва да й изпратя самото медицинско, за да сложат печата върху него.

Като ги изкараме - ще ти дам по-подробна информация.
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 15, 2008, 15:39:20 »

олелеее  girl_impossible girl_impossible girl_impossible ми аз и личен лекар си нямам в Бг пък и време няма да имам да пращам медицинското до Бургас за печат от психото, защото на 29.04 най-късно трябва да занесем паспортите, фактурата и медицинските на Пиротска  girl_impossible girl_impossible
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 15, 2008, 15:44:07 »

не се шашкай smile ще успеете. Отивате в някоя частна клиника (аз вчера звънях в една - таксата за медицинско беше 30лв и отделно се заплащат кръвните изследвания) и за един ден, максимум два, сте готови. Само имай предвид, че май на повечето места взимат кръв предимно сутрин до към 10:00 часа (или поне аз все на такива лаборатории съм попадала).
Нека милото ти да проучи и да си направи неговото медицинско по-рано, за да е "отиграна" ситуацията като се върнеш Wink

Другия вариант е, ако майка ти има познат лекар в Бургас, да ти направят медицинското "задочно" - т.е. без да ти правят изследвания. Нека да говори с нейната си лична лекарка, може и да й направи услуга като обясни за какво става въпрос.
« Последна редакция: април 15, 2008, 15:46:03 от Alucinado » Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 15, 2008, 15:44:33 »

Alucinado, много сте организирани!  Bravo Bravo Bravo
Още малко ви остана мила, сигурно си много развълнувана.
Сега ти разгледах галерията и всичко е съчетано безупречно!
 :chee:Стискам палци за всичко, да ви върви по мед и масло! Ще следя темичката с голям интерес.  give_rose
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 15, 2008, 23:59:29 »

Alucinado, да си призная аз исках да пусна темата за твоята сватба, обаче от много мотане и ме изпревариха blush. Браво на Wienerin за темичката  give_rose

Аз съм сигурна че всичко ще го организираш перфектно и нищо няма да забравиш, нито един малък детайл или подробност. good

Пожелавам ти приказно изкарване и да се чувстваш най-щастливата жена в света в този ден wedding Също и страхотен купон, да разтресете града Party time

И разбира се после да ни покажеш снимки  pardon
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines