Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 11:39:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Wienerin - 05.05.2008  (Прочетена 46522 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #75 -: май 07, 2008, 09:19:33 »

ЧЕСТИТО !!!!

 chee wedding chee

Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 07, 2008, 09:27:55 »

Честита сватба CHEERS
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 07, 2008, 10:28:11 »

Честито мила  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 07, 2008, 10:41:32 »

Честито мило младо семейство!!! Много щастие и неугасваща любов ви желая......и пълна къща със щури дечурлига! weddingday CHEERS Dance
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 07, 2008, 19:22:13 »

Честито! Пожелавам ви да сте много щастливи, влюбени и гледащи в една посока - напред към светлото ви семейно бъдеще, естествено и много дечица! danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg heart heart heart heart heart Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 08, 2008, 00:29:42 »

 give_rose трогнахте ме момичета!!! благодаря ви за милите поздрави и пожелания!

ето малко снимки  blush малко са любителски, а и трябваше да ги смаля за да мога да ги кача в галерията
« Последна редакция: юли 22, 2008, 17:02:07 от maria_lakova » Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 08, 2008, 00:35:10 »

Ели -  Sunshine Flower

Много красива булка си! give_rose
Бъдете винаги така лъчезарни! heart


Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #82 -: май 08, 2008, 00:36:55 »

много сте хубави и щастливи!нека така да бъде цял живот! smile smile
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: май 08, 2008, 00:43:49 »

 Bravo колко сте бързиии!

Благодаря ти Ани!  give_rose
и на теб Катя!  give_rose

ето снимчици на "сватбените атрибути"
« Последна редакция: юли 22, 2008, 17:03:20 от maria_lakova » Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: май 08, 2008, 01:01:33 »

 give_rose и сега да поразкажа малко за нашия сватбен ден!

Всичко мина по-добре дори от най-смелите ми представи! Малко потичахме преди сватбата, че аз успях да се разболея и едвам се закрепих за 05.05., дори и сега ми е доста лошо, но слава Богу на самия сватбен ден ми беше Ок! За наш късмет и времето се задържа прилично до момента, в който влязохме в ресторанта, но тогава определено не ми пукаше много, много навън дали вали или не  yahoo.
Най-тъпото, което се случи през този ден беше, че закъсняхме с половин час за ритуалната зала  pardon blush Аз постоянно давах зор да тръгваме, ама всички улисани да се снимаме, това да направим, другото да направим и в 10.30 тръгнахме от Бояна, а в толкова трябваше да сме вече на Леге. Не стига това, ами и в центъра половината преки затворени заради парада на 6ти май и няма от къде да влезем, че се наложи да обикаляме. Но ако си мислите, че това беше всичко..неееее  nea Половината гости се возеха с микробус и за лош късмет на единствената отворена пряка да се изсипят интернет кабели върху пътя и буса не може да мине защото опира в тях  beating. Мъжа на братовчедка ми обаче излязъл оправен и от съседен магазин поискал стирка и с пръчката повдигнал кабелите да мине буса  crazy а беее лудница и това ни забави още около 10-15 мин. Спираме на Леге и пред нас друга булка  blush Та добре, че служителите явно са се нагледали на какво ли не и са я набутали веднага в залата и техния ритуал де факто беше преди нашия, а трябваше да е обратно  pardon Както и да е де, не ни върнаха, нито овикаха на Леге. Случи ни се жената с дългите посивели коси и направи страхотен ритуал  Bravo На отчупването на питката познайте кой отчупи две трети  tease аз разбира сеее  yahoo дори и настъпах мъжо, въпреки че имахме уговорка да не го правим  pardon
в Семинарията всичко беше наред, много красиво място и много положително ми се стори. Попа беше много мил и внимателен, насладихме се на много продължителен и тържествен ритуал там  good
След това имаше и малко снимки в градината на Семинарията и празника продължи в ресторанта. При ритането на менчето то не можа да се обърне, но се завъртя леко, плисна вода и изкочи цял сноп бели и червени листа и почнаха да ни бъзикат за близнаци, кой знае  pardon Ресторанта беше много красиво украсен с калии, момини сълзи и рози, въобще беше прекрасно всичко  give_rose
Тортата не е точно това, което поръчахме и ме хвана малко яд, но си бях казала да не се ядосвам за нищо и не позволих това да ме разстрои  Wink
В общи линии това беше, изкарахме до към 22 часа с най-близките вече, прибрахме се с половинчо в младоженческия апартамент, гледахме си подаръците между които невероятни перли, чаши от бохемия със сребърен и златен кант, икона и ваучери за разходка по Темза и Окото на Лондон, взехме си по едно джакузи ииии после имахме най-любовната нощ, която някога сме преживявали  blush blush blush

искам пааааак  yahoo danceg
« Последна редакция: май 08, 2008, 01:35:28 от Wienerin » Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: май 08, 2008, 03:10:14 »

Мила Wienerin, имах чувството, че съм била на сватбата ти,  CHEERS толкова хубаво си го разказала. Много красива булка си и от снимките, които си показала, в ресторанта е било чудесно!  Flower. Желая ти много любов и щастие и прекрасен семеен живот  twohearts gu6
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: май 08, 2008, 06:16:31 »

Честито на младото семейство и от мен! Бъдете безкрайно щастливи и се обичайте все така! smile
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #87 -: май 08, 2008, 08:35:39 »

Wienerin, чудесни снимки и ти цялата сияеш smile Браво и дано все така да ви е щастливо и хубаво! give_rose
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: май 08, 2008, 08:42:21 »

Честито, мила!
Страхотни сте - сияещи влюбени!
ПОжелавам ви винаги да се обичате и да сте много щастливи! give_rose
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 08, 2008, 08:52:02 »

Честито!
Пожелавам ви все така лъчезарни и щастливи да сте един до друг-заедно и всяка нощ да е като първа брачна Girl_hide
 heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines