Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 15:41:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Wienerin - 05.05.2008  (Прочетена 46555 пъти)
 
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 28, 2008, 10:00:21 »

Маса за родителите си е за тях и може би най, най-близките, все пак и те трябва  да бъдат уважени по някакъв начин, поне според мен. Относно костюма, отидете в Парушев, мисля че там имаше кафяви костюми. Ние също търсихме кафяв костюм, но моят мъж е едричък и не намерихме. но това беше доста отдавна, така че сега вече трябва да има доста по-голямо разнообразие. Успех при търсенето good
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #46 -: април 29, 2008, 11:33:59 »

Виенерин, браво на теб  Bravo
Покажи роклята като стане готова и ни дръж в течение на новините покрай теб Wink
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 29, 2008, 20:17:47 »

 give_rose момичета ето ме пак за пет минути на линия, нямам време за повече  blush
роклята ми е готова, утре ще я взема  Bravo купих си обувки, разкошни са - екрю с малко мъниста и са страшно удобни (190 лв), днес ходихме и да довършим медицинските (около час ни беше нужен във вита), след това на Леге да ги дадем, харесахме костюм на милото в Ролман и много красива вратовръзка, която мисля че ще се върже прекрасно с роклята, но утре като я взема ще ида в магазина на място да преценя, и на две места мери обувки, които също са доста подходящи. Видяхме се и с диджея, мн. приятен мъж и се надявам да се представи добре  smile друго май днес не успяхме да свършим  pardon

утре съм на прическа и грим  и да си уговоря за букет и да си купя комплект перли от ЦУМ и то по мен нещата май приключиха и идва ред на половинчо. А да, и хубаво бельо трябва да си купя, но това не ме притеснява много.

в Бургас майка е купила чашите, свещите и ги украсяват така както сватбената книга, възглавничката и бутониерите за родителите и кумовете, подаръците за гостите са готови. Също и алкохола са осигурили моите родители от винарната в Поморие директно  blush
стискайте ми палци момичета да мога да отдъхна малко през уикенда, че вече ме напуска енергията  huhhuh.gif
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #48 -: април 29, 2008, 23:03:44 »

Стискаме и още как!!! air_kiss Всичко звучи много наред, на време и на място около подготовката, браво! Bravo Остави си време накрая за релакс - някой приятен масаж например... Sunshine
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: април 29, 2008, 23:39:13 »

Ели - супер си, че намери време и да ни разкажеш! give_rose
Браво! Bravo
Определено всичко звучи под контрол - и утре ще е важен ден отново! Вярвам, че ще е положителен като резултат, както до сега! Стискам палци и те подкрепям мислено. Wink
Успех на финалната права и дано наистина да намериш поне час да отпуснеш преди големия ден! girl_wink
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 30, 2008, 09:03:26 »

Успех мила.  Wink Радвам се, че всичко е ок. Fidelia е права - остави си поне един час за релакс  smoke. Стискам палци всичко да е perfect  до края.....  girl_wink
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 30, 2008, 09:42:48 »

Wienerin, справяш се чудесно за малкото време, което имаш! Още малко ти остава и съм сигурна, че всичко ще е наред good
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: април 30, 2008, 10:46:44 »

Wienerin, чакаме снимки на роклята и обувките ти! yahoo А ако купите и костюма и на него!
Успех на пробната прическа и грим! Good luck
По всичко личи че си готова за сватбата и съм сигурна, че ще намериш време за почивка! Стискам палци всичко да мине както трябва и ти пожелавам един незабравим ден изпълнен с много положитилни емоции!
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 30, 2008, 16:07:39 »

 give_rose сладурани благодаря ви за подкрепата!

днес малко изостанахме от плана, че трябваше спешно да заведем свеки на доктор и се поиздъниха повечето неща, но поне успях да взема роклята  girl_in_love сега ще ме набиете, ама съм си забравила кабела на телефона и не мога да прехвърля снимките от джиесема  Плачещо момиче hysteric и не мога да ви я покажа, голяма съм кретенка  angry но като дойде фотографа на сватбата ще го накарам да снима всичко поотделно  yahoo

днес по телефона си организирах и букета и украсата за колата, утре ще ида на прическа и половинчо утре ще го обличаме, добре че магазините за мъжка мода като ролман, агресия и денил няма да почиват по празниците и ще можем да вършим работа.

след малко ще отидем до кума да скрия роклята там, че преди малко връхлетя в стаята където е роклята и за малко да я види  beating beating beating а като знам, че първия път като щяхме да се женим видя роклята и не се  оженихме, че сега съм като партизанин не издавам нищо от нея, а камо ли да я види  beating

момичета, дават кофти време за понеделник  cray дъжд и студ  cray дано да не са познали
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 30, 2008, 16:15:43 »

Стискам силно палци за слънчево време  good good good
Дано не вали докато сте навън , а като седнете в ресторанта да се сипе дъжд за да Ви върви по вода   Wink
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 30, 2008, 16:17:16 »

Wienerin, стискам ти палци в последните дни. Ти си почти готова! Бъди много спокойна и усмихната!
Успех мила!
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 30, 2008, 17:50:20 »

И то мен успех вече на финала, страхотно се справяш с всичко така че съм сигурна че ще е перфектно и незабравимо изживяване!!!!
 weddingday
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 30, 2008, 19:30:19 »

успех и от мен много да се забавляваш мила ама ммного
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #58 -: май 01, 2008, 16:56:00 »

Виенерин, браво на теб  Bravo Много сте експедитивни и организирани smile Остави си малко време в деня преди сватбата да си починеш smile Хубаво е, че имаш и кой да ти помага smile Сигурна съм, че всичко ще е наред и че роклята и костюма са много красиви, нямаме търпение да ги видим smile И от мен успех и дано всичко мине гладко  give_rose
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 01, 2008, 18:46:52 »

благодаря ви момичета!  give_rose чувствам ви като приятелки, на които разказвам всеки ден какво сме свършили  smile толкова сте милички  give_rose

днес бях на прическа и грим, момичето ме направи много добре, доволна съм  good в косата ще сложим момини сълзи, които ще "хербаризира" с лак за коса  LOVING, грима беше много умерен и подходящ за лицето ми, въобще нямам забележки!

купихме перлено колие и перлени обици за мен, а за половинчо мн. хубав костюм, риза и вратовръзка от Ролман. Останаха за него обувки и колан, а за мен бельо, но това утре набързо ще го решим  Bravo и в събота ще послушам съвета ви и ще отида на СПА процедури  yahoo

Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines