Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:43:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Wienerin - 05.05.2008  (Прочетена 46434 пъти)
 
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 16, 2008, 14:55:11 »

Wienerin, не си единствената на която й изстиват краката преди сватбата smile
И мен на няколко пъти ме спохождаха такива мисли - но като го погледна само и ми става ясно, че взимам правилното решение (е можехме да си спестим всички главоболия около голямото събитие, но пък вече сме толкова напред в подготовката, че няма смисъл от колебания). При вас голямото разстояние също оказва влияние, но не забравяй, че за да вземеш това решение е имало основателна причина. Опитвай се да гледаш отвъд организационните спънки и си представяй деня след голямата сватба - когато няма да има такива проблеми за решаване, а ще сте само двамата и цяло едно бъдеще за рисуване Wink
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 16, 2008, 19:33:15 »

ето я моята халка  girl_in_love



на милото е била малко голяма, че я е оставил да я коригират, но аз моята не си я давам за нищо на света  Bravo

момичета, добре че ви има! за всичките ми тревоги намирам темичка,мнение..супер сте  give_rose
« Последна редакция: април 16, 2008, 20:40:16 от Wienerin » Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 16, 2008, 20:04:58 »

Честито, мила! Халката ти е невероятно красива!  Bravo Bravo Bravo
Толкова е стилна и нежна, много се радвам.
За мислите, които те спохождат, Alucinado е много права. Аз нито за миг не съм се съмнявала от момента, в който казах "Да" и не съжалявам за решението си. На теб доста ти се е събрало на главата, но давай смело напред и бъди щастлива.  give_rose
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 16, 2008, 20:44:29 »

благодаря ти ellie_bellie  give_rose
откакто ми я е пратил не спирам да я сърцезавам с едно глуповато-ухилено изражение и ми е готиноооо  yahoo

и аз мисля, че разстоянието просто си казва думата  и допълнително ми изпилява нервите, които и без това са опънати до крайност cray
понякога му подвиквам за неща около сватбата и после ми е криво и се чувствам като чудовище  huhhuh.gif
а той е мъж и не се вглежда в детайлите  cray
другата седмица ще си го видя след почти четиримесечно отсъствие  heart и се надявам седмицата преди сватбата да се успокоя и всичко да мине гладко
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #19 -: април 16, 2008, 21:46:02 »

Миличка,не позволявай лошите мисли да нахлуват в главата ти! Това е предстартова треска а и факта че сте разделени,ти влиае допълнително! Знам как се чувстваш,защото ние с милото сме разделени от година и половина и вместо да си говорим само мили неща,като се чуем по скайпа само се караме! И аз си  казвах,може би правим грешка,щом и като сме разделени се караме и се нервираме за глупости! Само че всеки път като си дойде той, или аз съм в Ирландия знам че това е моята половинка........ За това всеки път като ми идват такива мисли си казвам ,че това момче е най-хубавото нещо в живота ми и няма да си мисля такива неща!  Ще видиш че след сватбата,като отмине напрежението всички терзания сега ще ти изглеждат смешни! Горе главата!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 17, 2008, 08:28:33 »

Честито за халките! Bravo give_rose
Много е нежна твоята...и както се казва да си ги носите със здраве, дълго време и заедно! give_rose
А лошите мисли ги прати далеч, далеч от теб.
Настрой се на вълна ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ и смело към най-щастливия ти ден -ТВОЯ ден!
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 17, 2008, 14:39:33 »

мила divna, значи напълно ме разбираш как се чувствам  give_rose

ние нашата връзка от началото и (2003 г) до сега така сме я живяли на растояние, телефони ни събираха и деляха, самолети, живот по график и пълноценен само по отпуски, когато сме заедно  huhhuh.gif
а сега дори и сватбата ни не можах да организирам като хората и съм тъжна  cray макар, че хората около нас ни казват, че за условията, в които сме поставени - два месеца от решението за брак до датата, разстояние и т.н. се справяме отлично  huhhuh.gif

eli_m благодаря ти  blush нямам търпение да я усетя на ръката си  girl_in_love
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 18, 2008, 20:43:25 »

момичета, днес купих картичка за половинчо  danceg ще му я подаря заедно с подаръка ми към него - табелка за вратата  girl_wink
цвета и е екрю и шарките са в сребристо, на едното сърце има сатен и бродерия от топчета. Малко кофти излезе снимката, ама все пак с джиесем е правена  pardon

Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 19, 2008, 09:48:02 »

Wienerin, първо честита темичка, сега я открих..... Bravo
Картичката е страхотна и е много добра идея  danceg, аз такива за съпруга на деня не съм виждала, браво!!! good
Желая ти успех вече на финалната права wedding
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 19, 2008, 13:04:50 »

 give_rose marchela благодаря!

и аз си мислех, че в Бг няма да намеря картичка за съпруга и за това вчера обиколих няколко магазина за картички тук (Англия) и тази най ми хареса..но има невероятни модели не само от съпругата за съпруга, но и обратно, от тъстовете, от сватята, от брата, от сестрата...направоооо невероятно  Bravo има и за годишнини пак така персонално за съпруга или съпругата, свят ми се зави  shok
ако някое момиче иска да му купя да пише, до вторник ще имам време и после в София ще и я дам  girl_wink

милото има халка  Bravo

ама нещо ми обяснява, че на лявата ръка му стояла по-добре  crazy ама аз знам, че халката се носи на дясната..казах му, че ще преговаряме на коя ръка да я носи  blum но много се радва и той, че станаха толкова сполучливи, защото ние без да ги видим "на живо" ги поръчахме  Bravo
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 19, 2008, 13:10:26 »

показвам и кутийките за подаръчетата на гостите,
ще бъдат два варианта, единия е с кафяво капаче и екрю долна част а другия е обратно - екрю капаче и кафява долна част  blush дали го обясних разбираемо...на екрю частта ще пише със златист маркер нашите инициали, а вътре ще има шоколадови сърца и малка картичка във формата на сърце с инициалите ни, датата и на гърба Благодарим, че бяхте с нас! и две преплетени халки  blush

една приятелка на майка ми да се окаже, че се занимава с такива неща и сега само материалите ще и платим и тя ще ми сгъне кутийките и украси  с тези калии от плат и пухчета, при мен калията е "тема" на сватбата ако мога така да се изразя yahoo

чакам отзиви за кутийките, че в понеделник почват да ги сгъват и ако имате по-добри идеи моля споделете  give_rose

Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 19, 2008, 18:59:10 »

Честита темичка, Weinerin  give_rose 
Кутийките са супер и по твоите обяснения личи, че доста е помислено върху тях...гостите ви ще са очаровани от вниманието  good , а халките ви са просто божествени, направо се чудя как сте успяли от разстояние така да организирате и то бързо нещата  god  Пожелавам ти спокойни довършителни работи и запомни, че сватбата е едно събитие, една стъпка, през която трябва да се премине по пътя на това да създадете с твоя любим свое собствено семейство   girl_in_love
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 19, 2008, 20:59:04 »

Wienerin, кутийките са много хубави, но за халките нямам думи, прекрасни са Bravo
Има още малко време до вашият ден. Забрави за всички притеснения и се радвай на тези мигове, наистина неповторими. А после ще празнуваме своите годишнини в един ден, само дето ние ще ви водим с една година  blum 
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 19, 2008, 23:12:19 »

Далия, благодаря ти  give_rose

как успяхме ли...ами няколко нощи във форума с тетрадка в ръка и да видиш как за няколко дни бях готова със "скелето" на сватбата, и после едно по едно нещата почнаха да се наместват..а и то като няма време човек се организира, или поне аз съм така  pardon
вече нямам търпение  girl_in_love

digita, я гледай ти  Bravo срещам първата двойка, която е на нашата дата! не е ли супер комбинация  05.05.  yahoo на вашата сватба какво беше времето  blush
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 20, 2008, 07:01:32 »

Вримето беше прекрасно. Пожелавам и на вас най-слънчевия и усмихнат ден!!!
А датата наистина е страхотна 05.05  smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines