Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 19:02:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Wienerin - 05.05.2008  (Прочетена 43807 пъти)
 
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« -: април 15, 2008, 10:11:21 »

Ето още една майска булка,която също вече си има своя тема в която да ни показва какво е сътворила и да ни държи в течение с организацията,как се чувства  give_rose give_rose give_rose
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 15, 2008, 10:39:26 »

хайде и ти ,миличка в редиците на майските булки.разказвай как върви,как е настроението. danceg
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 15, 2008, 12:17:38 »

Wienerin, не остана!
След 20 дена и ТВОЯ ДЕН! give_rose
Как е настроението?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 15, 2008, 12:27:37 »

Wienerin миличка не остана.Още малко и ще си една страхотна нежна и красива булка.на сватбата ще грее слънчицето и ще бъдеш най щастливата.

Казвай докъде си стигнала с подготовката.Как е настроените.Малко остана и се завръщаш в БГ и стабилно тичане има последните дни.


Стискам палци всичко да наред и да си най щастливата и нежна булка а в очите ти да искри любовта.
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 15, 2008, 12:56:56 »

колко сте милииии  give_rose give_rose give_rose благодаря, благодаря  Bravo Bravo Bravo

подготовката върви добре за сега, малко се притеснявам, че от моя страна доста хора отказаха (англичани и австрийци) защото не могат да се организират да дойдат поради това, че твърде набързо всичко стана   huhhuh.gif cray и ми е леко криво. Надявам се въпреки това да стане купон  yahoo

милото поръча халките от Сара Трейд, в неделя ще станат готови и ще сложа снимка в галерията, поканките станаха мн. красиви въпреки че милото трябваше да връзва панделките  pardon ще сложа сега в галерията снимка да ви покажа (за българите е поканата с калии, а за чужденците тази с червеното цвете, защото аз ги печатах тук).
От ресторанта поеха цялата украса, аз само казах какви цветя искам и като отидем на 26.04 да уточним куверта ще ми покажат различни начини на украса.
Основните дни на тичане ще са 26.04 - украсата на ресторанта и рокля трябва да наглася в този ден, и в другите ще купувам всичко останало като късметчета, чаши, свещи и прочие. Взимам кредитната карта на милото и овършавам булчинските магазини  DANCE cap

днес основния ни проблем е транспорта, искаме да наемем микробус за около 20 души,с който да извозваме хората без коли от залата до църквата и после до ресторанта, но или предлагат убийствени цени (200 евро за 4 часа) или нямат свободни и вече съм се притеснила сериозно  crazy ако имате идея къде да се обадим, моля споделете  give_rose

малко се притеснявам, че не съм наясно с цените в Бг и ще ми е трудно да преценя кое колко парички струва  huhhuh.gif

сега ще кача и снимки от Семинарията да видите къде ще е църковния ритуал  priest



Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 15, 2008, 14:45:19 »

Wienerin, благородно ви завиждам, че ще се венчаете в Семинарията - много е красиво и спокойно.
Поканите ви са много стилни - и двата варианта. Милото ти добре се е справил с панделките Wink
Кой сте ангажирали за тортата?

За организирания транспорт - ще ти изпратя на лични фирмите, с които работи нашия офис - може пък да излезе нещо за късмет.

Стискам палци всичко да се нареди, както го искаш Wink
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 15, 2008, 15:37:29 »

аз Семинарията си я бях харесала от много отдавна за църковния ритуал заради спокойствието, парка..не можех да си представя да се венчаем в големите църкви по центъра на София заради циганите, просяците и т.н. дето ги обикалят, а и с паркирането е доста трудно в центъра   huhhuh.gif

милото и аз го похвалих, че се справи добре  с панделките kitty тия от Такрида просто му бяха връчили един сноп покани и един сноп панделки и да се спасява както може  beating beating beating без въобще да уточнят, че няма да си свършат работата до край  beating

за тортата още се чудим и маем  girl_impossible аз искам да вкуся преди да поръчаме и да видя в каталозите на фирмите торти с каква сложност изработват, но едва на 26.04 ще мога да обиколя сладкарниците и не знам за една седмица дали ще ми вземат поръчката  huhhuh.gif huhhuh.gif


Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 15, 2008, 15:41:49 »

Аз мисля, че няма да имаш проблем със тората, примерно в Джани мисля, че искат поръчката 2 дни по-рано за сватбени торти. Дано не греша  pleasantry
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 15, 2008, 15:54:00 »

успешна оставаща подготовка! семинарията е чудесно място, била съм там на сватба и снимките бяха прекрасни  good
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 15, 2008, 15:58:35 »

Bybet0 добре, че ми каза и за тях! аз също мислех за Йоанна Благоевград, ама милото не можа да се организира да отиде до там, а сега съвсем няма да имаме време и отпаднаха като вариант  huhhuh.gif

zvezdiche  give_rose благодаря! то и твоето време наближава  Wink ще показвам после снимки от Семинарията, дано да е хубаво временцето, че около Великден дават студове и дъждове  cray
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 15, 2008, 18:46:52 »

хей, скъпа Wienerin, честита ти темичка! Страхотно ще е в Семинарията, много се развълнувах от снимките в галерията ти. Желая ти много успех с подготовката в последния момент, ще си страшно заета като се върнеш в България и дано всичко да ти върви по вода!  give_rose
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #11 -: април 15, 2008, 18:50:41 »

Wienerin, успех със сватбата smile Аз в четвъртък отивам на лов за рокля  blush
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 16, 2008, 09:56:45 »

Мила, честита темичка! ПОжелавам успех, късмет и само положителни емоции в подготовката! Още малко остана danceg А за временцето не се притеснявай, сигурно съм че заради вас ще бъде страхотно и слънчево good give_rose
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 16, 2008, 12:30:47 »

момичета благодаря  give_rose

снощи тези от поканите пак ми образуваха нерви  beating объркали текста на поканата на моите родители, вместо каним Ви, написали каним Те  hysteric Mad girl дано милото да я е върнало, защото хич не му се понрави, че пак ще трябва да се разправя с тези некадърници от Такрида. Първо ядове за панделките, после не спазиха срока, а сега и това  beating и на всичкото отгоре 5 лв. взели за поканата на нашите  crazy

с транспорта се оправихме, наехме за 85 лв. микробус (17 човека) за 4 часа с вкл. бензин за София и съм много радостна  yahoo спестихме малко парички.
преди малко са се обадили на половинчо, че халките ни са готови  Oh my ... а той ги поръча в понеделник вечерта, тези от Сара Трейд не са спали за да ни направят халките  sarcastic и довечера след работа ще мине да ги вземе и ще ви ги покажа  yahoo

момичета, аз питам тук, защото не видях такава тема...вие колебаехте ли се преди сватбата дали взимате правилно решение  blush мен ме обзема нещо дето на немски го наричат "студени крака" и усещам как ме обзема паника  huhhuh.gif
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 16, 2008, 12:46:19 »

Браво мила напредвате с подготовката иииии чакаме снимки на халките girl_wink girl_wink а по въпроса със съмненията преди сватбата можеж да погледнеш във форума в раздела "Любов и брак" има темичка за съмненията преди сватбата good
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines