Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:50:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Sladurana - 04.05.2008  (Прочетена 15236 пъти)
 
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 28, 2008, 21:39:04 »

оооо мила не си само ти с тази топка в стомаха и аз сам така няма как пак ще си приказваме след сватбата дано да е минало като по вода пожелавам ти много радост емоции и щастие да ви спохожда за напред  good
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 30, 2008, 12:45:56 »

Sladurana, не остана! danceg danceg danceg     
Не се притеснявай, знай че всичко ще мине както трябва! good Пожелавам ти една незабравима сватба изпълнена с много положитилни емоции!    Party time
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 30, 2008, 16:12:01 »

 give_rose давай, не остана! как се чувстваш сподели  yahoo
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 30, 2008, 16:27:58 »

sladurana, как върви подготовката, готови ли сте?
Не се притеснявай, гледай нещата да минават покрай теб, за да не си отнемаш от положителните емоции и залегни на това да си красива, спокойна и сияеща булка. Желая ти успех и страхотна сватба!  give_rose
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 01, 2008, 19:07:02 »

Sladurana, слънчева и весела сватба и от мен smile а после ще разказваш!  heart
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 02, 2008, 14:27:07 »

Всичко е готово,чакаме само неделя да идва. danceg
Днес пазарувахме допълнителните неща за ресторанта,почиствахме вкъщи,утре пак.Ще напазаруваме утре и за вкъщи,след сватбата решихме да продължим вкъщи,а не на заведение.Малко ми е нервно,ама то е нормално,нали така.Притеснява ме и времето,че както го дават студено и дъжд,направо незнам. :girl_impossible:ама нали няма нищо по-хубаво от лошото време. girl_wink
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 02, 2008, 18:07:49 »

sladurana, супер е, че сте готови и можеш малко да отдъхнеш преди сватбата. Не му се притеснявай на времето, те и за днес казаха дъжд, а поне в София е слънчево и топло цял ден!
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 03, 2008, 18:48:26 »

сладурана, пожелавам ти много красива и изпълнена с радост сватба  give_rose пожелавам ти от сърце да създадете сплотено и щастливо семейство, да изградите красив и уютен дом и да го изпълните с детски смях и радостни събития smile бъдете здрави, а останалото е във ваши ръце   heart
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 04, 2008, 06:31:11 »

благодаря ви момичета за вдъхнатия кураж.след малко заминавам на фризьор,и след няколко часа идва същественото. yahoo времето е дъждовно,мокро,но поне сега не вали и няма вятър.тъкмо ще ни върви по вода семейния живот. blum
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 05, 2008, 07:57:06 »

Честито на новата госпожа, пожелавам ви длъг и щастлив семеен живот! give_rose
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 05, 2008, 15:24:37 »

Честито на младото семейство желая ви много любов и щастлив семеен живот  Bravo  girl_wink
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 05, 2008, 19:01:53 »

малко разказче.
значи предната вечер не можах да заспя,въртях се само до 12ч.и спах до 4ч сутринта,станах у 6 и нещо ч.къпах се и 8 ч при фризьорката до 9;30ч.прибрах се ,нагласих се и 10;30ч взеха да идват някои от гостите.Мъжо ме видя вече към 11ч,мног ме хареса и към 11;20ч тръгнахме към ресторанта,където беше подписването.там ни чакаха останалите гости.и почнаха малките изцепки.докато се качвахме по стъпалата и усещам че нещо ми се свлича у краката и си викам ''мелеее гащите ми падат''  а то било жартиера,добре ,че никой не ме видя,после от шашкане си зазастъпвах роклята и само дето не паднах.през целия ритуал на подписването ни свиваха коремите,ама ни премина после.забравих да го настъпя,а и той мене ,де. С халките пак малък проблем,то от треперене на ръцете си ги напъхахме само до половината.следваше кратката реч на кума,той горкия толкова се притесняваше ,чак си записал речта на листче и на масата си ч четеше ,ама от вълнение му трепереше гласа и на всяка втора дума се прокашляше,на видеото после умряхме да се хилим.и това мина,после танци манци.  на разчупването на питката той отчупи по-голямоот парче.  За жартиера пак шоу,моя отначало не искаше да ма никакъв жартиер,било го срам.  и аз си помислих ,че го свали по бързата процедура.Да,ама не,моя като го хвана музата и му бяха пуснали оная песен стриптизьорската/как се казваше/,и той като взе да ни се върти ,да ми се търка,едни чупки да прави,смая ни всички,голям смях.  И за разрязването на тортат беше интересно,нали водещата вика да отрежем парчетата и да си дадем толкова колкоот ни се откъсне от сърцето.Ама сложили и вилички за подвеждане и моя се хвана,с виличката уж да хване голямам хапка ,ама нещо не стана,и водещата вика''А я сега да видим и булкта'' И АЗ НЯМА 6-5 С РЪКА ХВАНАХ ЦЯЛООТ ПАРЧЕ И МУ ГО ПЛЬОСНАХ У ЛИЦЕТО.  бяхме 35 души,ама на нас ни беше весело,а надяваме се и на гостите.Прибрахме се към 17 и нещо ,да се нагласим и 19 часа пристигнаха младите приятели,а баби дядовци си заминаха по селата.и така до 1;30ч.после следва брачната нощ и заспахме към 3 часа.
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 05, 2008, 19:03:40 »

утре ще кача снимки да ни видите. danceg
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #28 -: май 05, 2008, 19:58:06 »

                                  ЧЕСТИТО НА МЛАДОТО СЕМЕЙСТВО!
 weddingday weddingday weddingday weddingday weddingday weddingday weddingday
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 05, 2008, 20:58:44 »

Честито! Много семейно щастие ви желая!
Ще чакаме снимки от купона!  danceg
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines