Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 15:25:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Sladurana - 04.05.2008  (Прочетена 15321 пъти)
 
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« -: април 15, 2008, 09:56:52 »

Мисля че е време да си имаш темичка мила тъй като до най щасливото събите ти остават едва 19 дни ще споделиш ли всичко свързано с подготовката и как върви тя,има ли предсватбени вълнения сподели с нас и ни направи съпричасни с твоята приказка give_rose give_rose give_rose
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 15, 2008, 10:36:45 »

благодаря ти миличка. give_rose всичко е готово/почнахме подготовката преди около 4месеца и може би затова сме готви с всичко,но и аз така исках,че последните дни да си почиваме повечко,остава само костюма на милото.в момента сме на друга вълна,баба ми е на легло,и й остават броени дни живот,та сега се чудим дали да отложим тържеството,а само да подпишем на датата.Ще ви държа в течение разбира се. oversleep
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 15, 2008, 12:19:46 »

Sladurana, не се притеснявай! give_rose
Ще видиш, че всичко ще стане така както трябва!
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 15, 2008, 13:01:04 »

Сладурана  give_rose щастливка си ти че всичко ти е нагласено! наслаждавай се сега на дните си като мома  blum

моето мнение е да не отлагате сватбата дори и да се случи най-лошото, не дай си Боже!
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 15, 2008, 13:04:58 »

хаха,не съм аз баш мома,май съм към ''старите моми'',имаме и детенце. ROFL
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 17, 2008, 14:44:54 »

 girl_wink мома си си

не се притеснявай за баба си, тя не би искала да е причина да страдаш и да се терзаеш, дано да има живот и до след сватбата и да успее да те види булка  good
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 17, 2008, 15:19:23 »

днес погребахме баба,но решихме ,че няма да отлагаме сватбата.дано всичко бъде наред.
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 17, 2008, 15:22:47 »

sladurana, щом така сте решили, всичко ще е наред  give_rose непоправимото се случи, но твоята приказка тепърва започва  heart
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #8 -: април 17, 2008, 15:30:24 »

Мила мойте съболезнования за бабати но това си е ваша  решение но добрее че не сте отложили сватбата  !Пожелавам ти от сега да ви върви по вода и без лоши преживявания! give_rose give_rose give_rose
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 17, 2008, 15:36:31 »

Sladurana, моите съболезнования за баба ти!
Според мен решението ви е правилно, баба ти не би искала да е причина да страдаш! бъди силна
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 22, 2008, 08:06:12 »

аз скоро не съм писала,ама сега да се отчета до къде сте я стигнали. blum
вчера се събрахме у дома с бъдещите кумове,да уточним кое как ще бъде.като казах на кума ,че трябва да държи реч,и той горкия взе да се чуди какво да казва.нали за първи път ще са кумове. Girl_hide
сега в петък ще ходим до велико търново в агенцията,да се разберем с разпределението на гостите,че агентката да направи тейбълкартите.да видим за укарасата за ресторанта,а и да говорим с диджея,да се уговорим особено за песента за първи танц.роклята и костюма са готови най-накрая.остават съвсем дребни,но важни неща да се купят-цвете за коса за мен,ленти и балони и украса за колите,кутия ,където ще се пускат пликове с пари от гостите,и безалкохолни,алкохол допълнителен за ресторанта. yahoo
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 22, 2008, 08:10:03 »

виждам, че нещата напредват при теб. кумът да не се притеснява, само да не забрави да каже "наздраве" и "горчиво" - ние поне така успокояваме нашия  laugh
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 22, 2008, 11:32:48 »

 Bravo Браво, Sladurana! give_rose
Почти на финала си с приготовленията! Само не разбрах, дали купихте костюм на младоженеца?
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 22, 2008, 15:45:43 »

да,миналата седмица още го купихме костюма.той моя голяма кифла-уж вика няма да си купувал ,а ще кара с този от кръщенето на детето crazy/само с риза и панталон/,а в последния момент реши ,че искал ''да се барне'' tease и със сако,че обикаляхме да му избираме цял нов костюм и вратовръзка. :girlhide:днес си купих цвете за коса,при мен същата история,уж исках естествено цвете,и сега ...хоп-ново пет,с изкуствено,само още не съм разучила как и къде да го сложа. blush,утре ще си поръчвам букета и ще оставя капаро,после кумата ще ми го плати-мисля да си избера букет от 1лилиум в средата,и около него 3 светлорозови рози и още 3 някакви цветя в нещо синьо  Yes/общо 7 цветя,в гама розово и синьо/,дали ще стане добре.
« Последна редакция: април 22, 2008, 15:49:12 от sladurana » Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 28, 2008, 16:52:33 »

Ох,нервно ми е напоследък,все си мисля,че нещо не е както трябва,сега и свещи трябва да си търсим/а уж сме без църковен/ crazy.Все ми е притеснено,колкоот повече наближава,стомаха ме присвива.Добре поне ,че няма да съм в цъкъл,днес ми свърши. blum
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines