Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:13:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Театър  (Прочетена 18731 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 16, 2008, 13:12:30 »

Аз също много обичам да ходя на театър.. yahoo но мисля, че е време да направят действаща система за он-лайн закупуване на билети, защото веднъж докато избереш какво да гледаш, после трябва евентуално да отидеш до самия театър за да си купиш билет и накрая на самото представление..иииииии...само дето нямам толкова време nea
и нерви,защото театрите са в центъра и само докато търсиш къде да паркираш и то минал 1 час,ние на 29-ти сме на представление с още една двойка и моята майка,която е първа по такива мероприятия стига да има кой да и купува билетите,защото ако трябва тя да ходи,никога няма да отиде,именно заради липса на време,то и затова ние се каним от толкова време,ще е супер ако може по интернет да се купуват blush
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #16 -: април 16, 2008, 15:15:32 »

 Offtopic с риск да се повторя, проблеми с паркирането в центъра никога не съм имала, защото си паркирам на Министрество на Финансите, на Стадиона или на синята зона на пл. Македония. И трите са близо до театрите. Възползвайте се от подадения жокер  good  Offtopic

Сега разбрах, че има 15 мобилни продавачи на билети за театър  good Можете да им вземете координатите от всеки театър! Успех мацки  Wink начини винаги има  blum
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #17 -: април 16, 2008, 15:28:02 »

Мисля, че ремонта приключи и скоро имаше афиши пред Операта, че е отворена. Дано не съм видяла нещо погрешно ....  pardon

Ей,мерси Кате ,ще погледна.Аз до преди 2 месеца постоянно минавах от там и все нищо,дано вече са я отворили  Girl_hide
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 16, 2008, 19:25:07 »

И аз обичам да ходя на театър.Докато живеех в София всичките ги обикаляхме два пъти месечно се събирахме една група,после прилично продължавахме вечрта на кръчма и въобще си беше ритуал.Последното представление в София беше преди 2 години май - Хъшове в Народния,а сега гледам провинциалните театри,които никак не са лошо.Последно се насладих на Змей на Шуменският театър с Николай Урумов,Йоана Буковска и моето братле.Добре,че е братчето че още когато беше студент в НАТФИЗ се въртях из актьорските среди и се заобичахме с театъра.Сега водя милото с мен навсякъде и мисля че му харесва.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 17, 2008, 15:56:38 »

Аз заобичах театъра като ученичка.не пропускахме представление.Дайте идея за нещо готино което да гледам във Варна
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 17, 2008, 16:33:41 »

Гледала ли си Ромео и Жулиета,ако не си Катитка е споделила на предната страница,че нейна приятелка го е гледала и й е харесало blum <Катитка видях афиша и приятелката ти е права Ромео е симпатичен>
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #21 -: май 22, 2008, 14:46:37 »

Тази вечер ще гледаме "Вампир" по Антон Страшимиров. Имам гобеми очаквания за постановката, защото беше много препоръчвана и хвалена и се надявам да ми хареса наистина ... утре ще разкажа дали си е заслужавало  smile Иначе ето за това трябва да иде реч:

Вампир е пиеса за жълтиците, за копнежите и за цената, с която плащаме привилегията, да бъдем различни. Пиеса за ръбовете по нас, за кривите ни дънери и опърпаните клонаци, за вампирите около нас... и в нас. Пиеса за любовта.
Някъде по пътя си един към друг, губим себе си. Някъде в очите на другите, където четем какво сме и не сме, губим усещането за това какво сме и не сме. Някъде между думите, сред които се лутаме, губим всичко онова, за което няма думи. Докато накрая – предадени и от самите думи – оставаме сами насред лабиринта, без спомен за началото, без представа за края... Голямата литература започва от тук. Започва от музиката, която думите, след всичките си предателства и изневери, все още носят. Великата литература размесва в палитрата си всички тези безсмислени думички-боички и рисува. Картини. Не това, което е добро или зло. Това, което е.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 12, 2009, 20:00:03 »

Каква хубава тема имало тук, а аз чак сега я виждам  blush
Хайде, понеже гледам е хванала паяжинки да раздвижа положението малко.
Споделете, някой кани ли се да ходи на таз-годишния Sofia Dance Week? (Понеже аз този фестивал го причислявам към театралното изкуство повече, отколото към танцовото).
Някой ходи ли миналата година? Аз гледах финалното представление - Ромео и Жулиета и много ми хареса, затова искам задължително да се разпиша поне на едно този сезон  good
За сега виждам, че са изнесли само датите, без програма.
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 20, 2009, 16:29:25 »

Вече има и програма http://edno.bg/sofiadanceweek09.com/category/program/  good
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 22, 2009, 20:56:33 »

И аз точно сега разглеждам програмата за тази година. Има много интересни неща и ще чакам с нетърпение да дойде  good

Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 30, 2009, 15:19:03 »

я аз да поразмърдам тая темичка, че новия сезон от кога започна а никой нищо не пише crazy казвайте на кои постановки сте ходили ? харесаха ли ви?
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 30, 2009, 16:02:25 »

echy_ , благодаря, че събуди темичката. Не я бях видяла.

Аз съм голя почитател на театралното изкуство. Дори като ученичка съм играла в "Цигани" на Пушкин, "Сън в лятна нощ" на Шекспир и разни дребни роли по детските градини Girl_hide

Последните постановки, на които бях са: Както ви харесва - Шекспир и моноспектакъла на Камен Донев. И от двете съм очарована. Особено от последната. Два пъти го гледах вече good

Имам и карта за намаление за Българан - Варна. Така, че ако има желаещи, ще ходим. blum
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 30, 2009, 16:14:03 »

lionelsa , ти за къде нямаш намаления бе душко  Wink браво на теб. И аз доста време не съм ходила на театър ......от февруари  blush . Последно гледах една постановка със Стоянка Мутафова. Беше на рожденния й ден, ставаше на 73 (дано не греша) , а кипеше от сили и живот тази жена. Супер беше .....пак ми се ходи на театър
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 30, 2009, 23:37:05 »

Аз последно гледах Депутатите не лъжат на Искра Радева и Благородния испанец с Димитър Рачков.И двете ми харесаха.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 01, 2009, 09:58:45 »

аз не помня кога за последно ходих, но утре сме на театър с мъжото, дадоха ни безплатна покана за двама и ще ходим и без това нямаме друга работа  Girl_hide
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines