Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:03:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Театър  (Прочетена 18727 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« -: април 15, 2008, 09:03:54 »

:offtopic:Момичета,разбрах че филми гледате,а на театър ходите ли blush Коя беше последната постановка която гледахте и хареса ли ви puppets

Аз последно гледах мюзикъла "Чикаго" puppets. Много ми хареса,макар да беше аматьорска продукция blush За съжаление не мога да ви го препоръчам,понеже представленията приключиха и в България няма да се играе повече puppets.



Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #1 -: април 15, 2008, 09:13:51 »

Разбира се, че ходим и на театър и на кино дори  Wink Последно бях тази събота в Театър 199 и гледахме "Умирай лесно" с Тодор Колев и Валентин Танев. Голям смях и много добра постановка  good
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 15, 2008, 09:23:24 »

Аз много обичам да ходя на театър, особено Сълза и смях и Сатиричният театър са ми любими! За разлика от мен половинката ми не си пада много по този род забавления.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 15, 2008, 09:29:00 »

Ние с милото ходим един път месечно в Сатиричният театър! Последно гледахме "Римска баня" с Христо Гърбов, Никола Анастасов и Димитър Манчев! Много ме радва факта, че хората много ходят по такива мероприятия! Билети се взимат горе-долу три седмици предварително! В последния момент няма шанс! Залите са пълни! Bravo
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #4 -: април 15, 2008, 11:12:20 »

И аз обичам театъра, дори съм играла, но в куклен театър като по-малка. Най-хубавото е, че и приятелите ми и семейството и патето ми, всички обичаме и ходим с удоволствие  girl_wink

Постановката, за която сега ще търся билети е "Вампир". Чувам много добри отзиви и препоръки да се гледа. Играе се в Драматичния театър. Следваща постановка, ако не се лъжа, ще има на 22 май.

А това, което мога да препоръчам е в Армията - "Ножица трепач". Който не го е гледал още, това е постановката  good Голям хит вече няколко години и края винаги е различен. Определя се от публиката  girl_wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 15, 2008, 12:03:54 »

Последното което гледах е Службогонци.Някой гледал ли е Ромео и Жулиета.Пропръчаха ми го ама се чудя.
Обожавам театъра ама напоследък не ходя често.Надявам се да сподели някоя варненка какво интересно е гледала напоследък.

Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 15, 2008, 12:32:02 »

Аз също обичам да ходя,но да си призная преди неделя,много дълго не бях ходила,с милото все се каним,но все не се споразумяваме кой да иде да купи билети и другата седмица ако живот и здраве съм си в София ще ходим.

А това, което мога да препоръчам е в Армията - "Ножица трепач". Който не го е гледал още, това е постановката  good Голям хит вече няколко години и края винаги е различен. Определя се от публиката  girl_wink
От както излезе все искам да го гледам,и все няма билети,но не се отказвам puppets tease
Колкото до Ромео и Жулиета-в училище мои съученици я направиха като пародия и беше страхотна,даже дойката в пиесата,която мисля участваше в написването на текста и беше нещо като режисьор я приеха после в НАТФИЗ,но тя беше запомняща се дойка
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #7 -: април 15, 2008, 12:44:12 »

Ами той сезона е към края си  pardon Наде, ако се организираш за ранна покупка на билети, ще намериш. Аз се обадих вече да запазя билети за 22 май за "ВАМПИР" и въпреки, че има повече от месец до тогава, имаше само 16 места!!!!!!! Но поне запазих ...  chee
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 15, 2008, 13:03:23 »

Ами сега ще разгледам и ще видя,то лошото е,че аз като съм си в София и винаги е или края на сезона или когато театрите почиват girl_impossible За сега се спряхме на Маршрутка
.
от Елин Рахнев ,че ни устройва,само сега билети трябва да вземем blush
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #9 -: април 15, 2008, 22:35:17 »

Аз също много обичам театър  heart good Ходим с милото или с приятели когато имаме възможност.А тези дни се сетих,че много ми се иска отново да гледам една страхотна постановка,която гледахме преди около 2 години,обаче се ровя по програмите и не я поставят вече май,жалко.Казва се "Сако от велур" и е такъв смях,невероятно забавна е!А последното което гледах,е Ножица трепач,защото много време ми я хвалиха и отидохме накрая.
Някой от вас знае ли кога най-накрая ще завършат ремонта на Софийската опера,ходи ми се на балет много,а те не я отварят и ще плача!
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 16, 2008, 09:06:10 »

Ние с мишлето все си говорим как ще отидем на театър , ама откакто сме заедно не сме отишли нито веднъж blush
Последният път в който съм ходила на театър (няма да го забравя този ден) беше на 1.06 (не помня годината 2003 или 2004) с Наденцето , май Анелия се женеше тогава , и след театъра се качихме на влакче на ужасите  funnytooth funnytooth funnytooth , и втори път няма и да повторя , а сега като се сетих и сама си се смях  ROFL
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 16, 2008, 09:17:26 »

Аз също много обичам да ходя на театър.. yahoo но мисля, че е време да направят действаща система за он-лайн закупуване на билети, защото веднъж докато избереш какво да гледаш, после трябва евентуално да отидеш до самия театър за да си купиш билет и накрая на самото представление..иииииии...само дето нямам толкова време nea
Най-обичам септември месец в Созопол на ''Аполония'' обикновенно отивам в първите дни, вземам билети за всички представления накуп...и гледам още септември месец постановките, които ще се играя зимния сезон... yahoo yahoo danceg danceg Yes Yes
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #12 -: април 16, 2008, 09:24:35 »

Аз обожавам театъра- ходя почти през седмица, сега миналата сряда бяхме на Тестостерон в Сатирата - много готино, препоръчвам го горещо - голям смях. Театъра  е нещо невероятно и го предпочитам 100 пъти повече пред киното -- а като се има, че нашите актьори са много добри...го предпочитам още 100 пъти....
Театър
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 16, 2008, 09:35:26 »

ние последно ходихме в Сатиричния на "за народното творчество" на Камен Донев! ее, няма такава постановка просто, толкова смях от началото до края funnytooth laugh ROFL sarcastic funnytooth DANCE sarcastic каменчо е невероятен просто! а
преди това ходихме на Ах този джаз в Народния  crazy за това предпочитам да не говоря
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #14 -: април 16, 2008, 10:10:18 »

Някой гледал ли е Ромео и Жулиета. Пропръчаха ми го ама се чудя.
Мои приятели от Варна са ходили и много им е харесал, особено на приятелката ми й е харесал актьора, който играел Ромео  infatuated

но мисля, че е време да направят действаща система за он-лайн закупуване на билети, защото веднъж докато избереш какво да гледаш, после трябва евентуално да отидеш до самия театър за да си купиш билет и накрая на самото представление..иииииии...само дето нямам толкова време nea
Някои театри предлагат онлайн билети, както и на сайта - http://bgbileti.com/main.php
Аз съм си решила проблема с ходенето за билети с една жена, която продава билети за всички постановки без за Народния театър и ми ги носи на место в офиса. Не плащаш нищо допълнително, освен билета. Явно тя си печели нещо от това. Мога да дам контакт на който иска и е от Сф.

Някой от вас знае ли кога най-накрая ще завършат ремонта на Софийската опера,ходи ми се на балет много,а те не я отварят и ще плача!

Мисля, че ремонта приключи и скоро имаше афиши пред Операта, че е отворена. Дано не съм видяла нещо погрешно ....  pardon
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 16, 2008, 13:12:30 »

Аз също много обичам да ходя на театър.. yahoo но мисля, че е време да направят действаща система за он-лайн закупуване на билети, защото веднъж докато избереш какво да гледаш, после трябва евентуално да отидеш до самия театър за да си купиш билет и накрая на самото представление..иииииии...само дето нямам толкова време nea
и нерви,защото театрите са в центъра и само докато търсиш къде да паркираш и то минал 1 час,ние на 29-ти сме на представление с още една двойка и моята майка,която е първа по такива мероприятия стига да има кой да и купува билетите,защото ако трябва тя да ходи,никога няма да отиде,именно заради липса на време,то и затова ние се каним от толкова време,ще е супер ако може по интернет да се купуват blush
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #16 -: април 16, 2008, 15:15:32 »

 Offtopic с риск да се повторя, проблеми с паркирането в центъра никога не съм имала, защото си паркирам на Министрество на Финансите, на Стадиона или на синята зона на пл. Македония. И трите са близо до театрите. Възползвайте се от подадения жокер  good  Offtopic

Сега разбрах, че има 15 мобилни продавачи на билети за театър  good Можете да им вземете координатите от всеки театър! Успех мацки  Wink начини винаги има  blum
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #17 -: април 16, 2008, 15:28:02 »

Мисля, че ремонта приключи и скоро имаше афиши пред Операта, че е отворена. Дано не съм видяла нещо погрешно ....  pardon

Ей,мерси Кате ,ще погледна.Аз до преди 2 месеца постоянно минавах от там и все нищо,дано вече са я отворили  Girl_hide
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 16, 2008, 19:25:07 »

И аз обичам да ходя на театър.Докато живеех в София всичките ги обикаляхме два пъти месечно се събирахме една група,после прилично продължавахме вечрта на кръчма и въобще си беше ритуал.Последното представление в София беше преди 2 години май - Хъшове в Народния,а сега гледам провинциалните театри,които никак не са лошо.Последно се насладих на Змей на Шуменският театър с Николай Урумов,Йоана Буковска и моето братле.Добре,че е братчето че още когато беше студент в НАТФИЗ се въртях из актьорските среди и се заобичахме с театъра.Сега водя милото с мен навсякъде и мисля че му харесва.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 17, 2008, 15:56:38 »

Аз заобичах театъра като ученичка.не пропускахме представление.Дайте идея за нещо готино което да гледам във Варна
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 17, 2008, 16:33:41 »

Гледала ли си Ромео и Жулиета,ако не си Катитка е споделила на предната страница,че нейна приятелка го е гледала и й е харесало blum <Катитка видях афиша и приятелката ти е права Ромео е симпатичен>
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #21 -: май 22, 2008, 14:46:37 »

Тази вечер ще гледаме "Вампир" по Антон Страшимиров. Имам гобеми очаквания за постановката, защото беше много препоръчвана и хвалена и се надявам да ми хареса наистина ... утре ще разкажа дали си е заслужавало  smile Иначе ето за това трябва да иде реч:

Вампир е пиеса за жълтиците, за копнежите и за цената, с която плащаме привилегията, да бъдем различни. Пиеса за ръбовете по нас, за кривите ни дънери и опърпаните клонаци, за вампирите около нас... и в нас. Пиеса за любовта.
Някъде по пътя си един към друг, губим себе си. Някъде в очите на другите, където четем какво сме и не сме, губим усещането за това какво сме и не сме. Някъде между думите, сред които се лутаме, губим всичко онова, за което няма думи. Докато накрая – предадени и от самите думи – оставаме сами насред лабиринта, без спомен за началото, без представа за края... Голямата литература започва от тук. Започва от музиката, която думите, след всичките си предателства и изневери, все още носят. Великата литература размесва в палитрата си всички тези безсмислени думички-боички и рисува. Картини. Не това, което е добро или зло. Това, което е.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 12, 2009, 20:00:03 »

Каква хубава тема имало тук, а аз чак сега я виждам  blush
Хайде, понеже гледам е хванала паяжинки да раздвижа положението малко.
Споделете, някой кани ли се да ходи на таз-годишния Sofia Dance Week? (Понеже аз този фестивал го причислявам към театралното изкуство повече, отколото към танцовото).
Някой ходи ли миналата година? Аз гледах финалното представление - Ромео и Жулиета и много ми хареса, затова искам задължително да се разпиша поне на едно този сезон  good
За сега виждам, че са изнесли само датите, без програма.
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 20, 2009, 16:29:25 »

Вече има и програма http://edno.bg/sofiadanceweek09.com/category/program/  good
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 22, 2009, 20:56:33 »

И аз точно сега разглеждам програмата за тази година. Има много интересни неща и ще чакам с нетърпение да дойде  good

Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 30, 2009, 15:19:03 »

я аз да поразмърдам тая темичка, че новия сезон от кога започна а никой нищо не пише crazy казвайте на кои постановки сте ходили ? харесаха ли ви?
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 30, 2009, 16:02:25 »

echy_ , благодаря, че събуди темичката. Не я бях видяла.

Аз съм голя почитател на театралното изкуство. Дори като ученичка съм играла в "Цигани" на Пушкин, "Сън в лятна нощ" на Шекспир и разни дребни роли по детските градини Girl_hide

Последните постановки, на които бях са: Както ви харесва - Шекспир и моноспектакъла на Камен Донев. И от двете съм очарована. Особено от последната. Два пъти го гледах вече good

Имам и карта за намаление за Българан - Варна. Така, че ако има желаещи, ще ходим. blum
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 30, 2009, 16:14:03 »

lionelsa , ти за къде нямаш намаления бе душко  Wink браво на теб. И аз доста време не съм ходила на театър ......от февруари  blush . Последно гледах една постановка със Стоянка Мутафова. Беше на рожденния й ден, ставаше на 73 (дано не греша) , а кипеше от сили и живот тази жена. Супер беше .....пак ми се ходи на театър
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 30, 2009, 23:37:05 »

Аз последно гледах Депутатите не лъжат на Искра Радева и Благородния испанец с Димитър Рачков.И двете ми харесаха.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 01, 2009, 09:58:45 »

аз не помня кога за последно ходих, но утре сме на театър с мъжото, дадоха ни безплатна покана за двама и ще ходим и без това нямаме друга работа  Girl_hide
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: декември 01, 2009, 10:32:11 »

Ние последно ходихме на театър февруари 2009 на Благородният испанец -с Елена Петрова и Димитър Рачков  Bravo Супер беше и бях изумена колко много народ има smile
 Честно казано несе сещаме много да ходим на театър -  добрече беше майка ми да ни каже за този  smile sad
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 21, 2009, 14:48:18 »

някой гледал ли е "Г-Н ИБРАХИМ И ЦВЕТЯТА НА КОРАНА" ?
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #32 -: декември 21, 2009, 18:33:36 »

 Добра постановка, много добра игра на Мариус Донкин и уникален текст или сценарий. Играе се вече над 3-4 сезона в НТ "Иван Вазов". Първоначално сценографията на постановката беше съвсем различна от тази днес - нещо нармално е за България от нещо хубаво да направи нещо посредствено, но това е друга тема. Една от малкото постанвки в НТ, която заслужава да се гледа /по-точно изслуша текста/. Друга добра постановка е "Моногамният", "Контрабасът". Всичко останало е боза. Трета година НТ не може да предложи нещо добро. Причина - управлява се тази институция от едни зам. директори с известни политически наклонности от едно друго време и т.н. и т.н.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: декември 21, 2009, 18:44:01 »

Страхотна темичка.  Bravo
Последната постановка, която гледах беше "Трамвай "Желание" - класика в жанра. СТРАХОТНО! good
http://art.bg/tba/postanovka.php?ps=3012
« Последна редакция: декември 21, 2009, 18:53:24 от lunno momiche » Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: януари 06, 2010, 19:16:53 »

Аз също много обичам да ходя на театър. Едни от любимите ми постановки са "Ножица трепач", "Вечеря за тъпаци" и "Дядо Коледа е боклук". Силно ви ги препоръчвам good
Сега сме си взели билети за "Охранители" на 28.01., т.к. има много добри отзиви, но след като я гледам  ще споделя дали е хубава или не Wink
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 06, 2010, 19:23:57 »

Zori83, от изброените съм гледала "Вечеря за тъпаци"  - постановката наистина е силновъздействаща и аз също я препоръчвам!  good
Гледала съм "Охранители" - с Христо Мутафчиев - също много добра! smile Приятно наслаждаване на постановката ти пожелавам - мисля, че ще ти хареса! smile
« Последна редакция: януари 06, 2010, 19:25:32 от lunno momiche » Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 19, 2010, 14:55:13 »

Я каква хубава тема имало  tease
Мога да препоръчам:
Благородния испанец - с Рачков и Елена Петрова в Сълза и смях
Характери - с Нона Йотова в Сатирата
и
Страхотни момчета в Младежкия

ааа да, забравих да кажа, НЕ   NO препоръчвам Фенове в Сълза смях, отвратна постановка - е на някои от мъжката аудитория може и да му хареса  tease

Мното  замряла тази тема, защо така?!
« Последна редакция: май 19, 2010, 14:58:49 от fiamaa » Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines